Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

blazenka

Báječná romantická komedie, kde nejlépe hraje Jennifer Connelly a nejlépe vypadá Scarlett Johansson. Vsuvky typu: Když tě podvádí, když s tebou nespí, když si tě nechce vzít mě opravdu bavily a skvěle uvedly navazující příběh. U mě za 79% ()

Košoun

Americké slepice hledají lásku. Průměrná americká romantická komedie aneb Student Agency nikdy nezklame... 2* za film a 1* za zcela subjektivní fakt, že se u toho moc dobře spalo. (A teda z herců mě zaujal Justin Long, kterého jsem nějak do té doby nikde nezaregistroval, ale jediný to tam nějak vytahoval z průměru svým civilním projevem.) ()

ondrin

Celkem zábavné, ale žádná výrazná myšlenka. Jsou to moderní ústřižky dobře sedící k mentalitě dnešní společnosti. ()

Wargoo

V poho komédia s hereckou špičkou, ktorá vás pravdepodobne nebude nudiť. Ženské herecké osadenstvo je príjemné na pohľad, chlapi sú zasa vychytralí.. :) 4**** a 72,123%. Jednoduchosť niekedy vyhráva nad prílišnou kombinovanosťou... Toto je toho jasný príklad. ()

misa_laska

Očekávala jsem průměrnou romantickou komedii se šťastným koncem a k tomu herecké obsazení samé známé tváře... Ale nakonec mě čekalo překvapení. Skvělý film.. Někdo zde píše, že dvojic příliš mnoho, tlachání o ničem... Mě to tak vůbec nepřišlo!!! Dvojic je tak akorát, lepší než se soustředit pouze na hlavní dvojici (která vám v podstatě nemusí být sympatická), a navíc žádná z těchto dvojic není odsunuta na vedlejší kolej, jejich osudy jsou do sebe vkusně zapracované, každý si může vybrat tu, která mu bude nejsympatičtější a nemusí být zklamán, že ve filmu byla zanedbávána. A k tomu tlachání.... Přesně tohle jak zažívala Gigi a to její povídání s kamarádkama... Přesně tohle se u nás ženských děje. Mistrně zachyceno a interpretováno!!! ()

Ippolito

Tak v tomhle filmu bylo tolik pravdy, až mě to děsí. Konečně ale někdo nastavil zrcadlo vztahuchtivým dívkám a možná je i upozornil na co si mají dát při hledání toho pravého pozor. Ginnifer Goodwin byla naprosto skvělá, tragičností svého příběhu si mě získala na celé čáře. I příběhy ostatních protagonistů byly neskutečně poutavé. Ani chvíli jsem se nenudila. Super filmík na nedělní odpoledne, řekla bych. Jen je nutno upozornit na to, že Až tak moc tě nežere není druhou Láskou nebeskou. Tudíž radím nesrovnávat, jinak budete zklamaní. Ale vedle romantických komedií, jako 27 šatů, Báječný svět shopaholiků apod., se Až tak moc tě nežere jeví jako silný nadprůměr hodný čtyř hvězdiček. ()

merigieren

Tady někdo sehnal všechny hezké (populární hvězdy) holky, o nichž slyšel :-) Po vtipném úvodu malých dětí a toho jak to na tom světě chodí, zabředneme do rodinných (párových) vztahů (asi bych si měl sehnat telefon :-)). Připouštím, že ta holčina věčně hledající a volající mě zaujala, ale jako celek to spíš nudí. ()

Marsello

Jednoduché a pekné. Musím sa priznať, že ja radšej drámy a podobne, ale toto bola proste oddychovka ako vyšitá so zopár hercami a ich obyčajnými americkými filmovými problémami :D ()

atmen

Film ne nepodobný přeceňované Lásce nebeské. Jsou zde moudra vystřižená ze života, ale v délce filmu se ztrácí a nejsou tak úderná, jak by mohla být. Ve velké spoustě různých vztahů hrály trumf ty v podání Justina Longa s Ginnifer Goodwin a trojúhelník mezi Jennifer Connelly, Scarlett Johansson a Bradley Cooperem. ()

t0ny

Tohle fakt ne. Na film jsem se moc těšil, protože mám rád romantiku a mám (měl jsem) rád téměř všechny protagonisty, ale Jennifer Connelly a hlavně Ginnifer Goodwin mě nevýslovně štvaly. V této snůšce blbého žvanění a prázdného „moralizování“ se nenašlo z 99% nic, co by ve mně probudilo pozitivní emoce. Ani stateční Kevin Connolly a Bradley Cooper to výš nevytáhli. Klidně se třeba vybrečte, pusťte si uklidňující hudbu, zhlédněte nějakou ranou Grantovku, ale hlavně, hlavně nepřemýšlejte, CO TÍM ASI MOHL(A) MYSLET. ()

Radek.SCH

Bylo to romantické a nebylo to protivné (uslzené, přeslazené, kýčovité...). Což je v Americe sám o sobě úspěch. Ne, že by to bylo originální - to už by jsme asi chtěli moc - jednotlivé náměty jsme už mohly tucetkrát vydět v jiných filmech - ale aspoň se to o originalitu aspoň trochu snažilo (hlavně začáteční scéna, monology na konci a „ošklivá“ kamera), tak aspoň něco, ale zas to trochu sráží přehvězdovanost: u každého herce jsem si vzpomněl, v čem hrál, v čem bude hrát, jak se k sobě hodí a jak vypadají jinak, oproti „normálu“, což ruší. A hlavně bych chtěl apelovat na scénáristy v USA: už konečně přestaňte strkat čtyřprocentní do stále stejných rolí. To už je tam nemusíte ukazovat vůbec. ()

dodo24

Keby spravili film len o Jennifer Aniston a Benovi Affleckovi, ich postavách, charaktere, vzťahu a situácii, tak by to bolo super, ale to je jediné , čo bolo pekné na tomto filme... Ben Affleck sa ukázal ako ukážkový budúci manžel!!! ()

Olík

Další z verze oblíbeného úsloví o ženách z Venuše a mužích z Marsu. Devět postav středního věku, říkejme jim pracovně A,B,C,D,E,F,G,H a CH. Postava A hledá pravou lásku a doufá, že jí najde v postavě B, která je jí poradcem ve věcech milostných. Postav C sice partnera v postavě D má, ale rozcházejí se v názorech na manželství. Postava E není tak úplně šťastná v manželství s postavou F a tak volné chvíle tráví s postavou G nevědomky manipulující s do ní zamilovanou postavou H, která nakonec lásku získá v nenápadné postavě CH. Na první pohled mírně chaotické, ale pozvolně plynulé dvě hodiny nedají ani na chvíli zapochybovat o pointě. Ačkoliv je film celkem nenápadný, herecké obsazení vydá za pět podobných filmů a snad každý si najde svého oblíbeného romantického hrdinu. Moje volba padla jednoznačně na paradoxně nejméně známou Ginnifer Goodwin, která zastiňuje zástup svých slavnějších kolegů. ()

Faila

Problémy, které by si rozhodně zasloužily více času a trochu "hlubšího" pohledu, ale v rámci žánru romantické komdie podané tak akorát, příjemně zahrané a uvěřitelné postavy a absence příliš patetických a jakkoliv přehnaných a hloupých scén - tenhle film je v RK kategorii rozhodně jedním z těch nej. ()