Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Seti

Naprosto a totálně babskej film, přeplněnej kecama, který nesnášim. Samý ti ti ti ťa ťa ťa dokud nemáte v hlavě vyklovanou díru, před kterou by Macocha utíkala do Polska (při většině podobnejch rozhovorů normální chlap dělá přesně to co Homer Simpson a věnuje se poslechu cirkusových opic, který mu v hlavě hrajou na činely). Film sice postihuje celkem rozsáhlou škálu různých vztahů, životních zvratů a čekaných i nečekaných konců, ovšem většina postav a situací byla tak neuvěřitelná, že jsem si furt řikal, že to snad ani lidi nemůžou dělat. Zřejmě ještě nejsem dostatečně vyzrálej a zocelenej žárem života, abych dokázal podobný záležitosti plně pochopit a ocenit. ()

velkyvezir

Ačkoliv závěr filmu je na mne až moc velký happy end, faktem je, že jsem se více jak dvě hodiny skvěle bavil, už jen proto, že režisér dokázal dát dohromady jak "velké" hvězdy (Aniston, Johansson, Connelly, Affleck, Barrymore), tak i ty vycházející typu Goodwin nebo Long. Rovněž se mu podařilo citlivě střídat jednotlivé osudy postav, plynule se navzájem prolínali. Zajímavý film o vztazích, který mi dnes sedl. Už to tu psal někdo jiný, že bude zajímavé sledovat Justina Longa coby vycházející hvězdu. Pro tohoto chlapíka mám jistou slabost už delší dobu od dob seriálu Ed, Zack a Miri točí porno, či Galaxy Quest. ()

joora1

Celkem povedená komedie o vztazích, kde hraje plno známých herců, kteří ale nepředvedli nijak mimořádné výkony.Děj se dal celkem předvídat jak je tomu u podobných filmů zvykem, ale z filmu čiší pravdivost a některé momenty jakoby byly vystřiženy z reálného života.Bylo to fajn. ()

darwin

Příjemná romantická komedie s celou řadou hvězd v pro ně netypických rolích - Ben Affleck jako věrně zamilovaný zásadový muž, Justin Long jako cynický realista, Scarlett Johansson jako sobecká mrcha, Jennifer Connelly jako psychicky nevyrovnaná hysterka a Bradley Cooper jako obyčejný slušný, ale zmatený chlap. Všechny příběhy se tak trochu proplétají a končí víceméně tak, jak divák očekává. Je mi líto Brada Coopera, který díky této roli nechtěně upadne ještě hlouběji do své herecké škatulky. ()

jondoe

Celkom prijemna romanticka komedia, ktora si tentokrat berie na musku nie jeden vztah ale hned niekolko. Z paradneho hviezdneho obsadenia, ma asi najviac bavila pre mna do tejto doby naznama herecka Ginnifer Goodwin, ktora svoju tak trosku "trhnutu" postavu ztvarnila dokonale a casto krat mi svojim vycarila usmev na tvari. Dalej sa mi pacil vztah Bena Afflecka a Jennifer Aniston ale hlavne Benov pohlad na spolocny zivot. Je vidno, ze scenarista ma nieco za sebou a vsetky tie pribehy a situacie, ktore sa v tejto romantickej komedii vyskytnu su napisane ako zo zivota a tym padom su aj lahko uveritelne. Tento krat som od filmu vela necakal a vzhladom na jeho dlzku som sa aj trosku obaval, ale musim uznat, ubehol hodne rychlo a pozeralo sa nan velmi fajn. ()

hefoo

Bol som filmom veľmi potešený, zaujmavý scénar, celkom dobré obsadenie ale neak mi tam nepasovala ta Barrymore... Aniston a Scarlett mi ale stačili. Jedná z tých lepších filmov tohto žánru. Zaslužil by si aj viac %... ()

Malakal

Skutečně milý film :) Ze začátku se tváří jako další laciná "romantická" slaďárna, ale ne, tohle má v sobě něco víc. Jen kdybych to "něco" uměl pojmenovat :) ()

Kratas558

Tohle mi sedlo... herci sice moc charisma nepobrali, ale na tom nezáleží, protože tohle byla nadprůměrně průměrná oddechovka, kterou až tak moc žeru. ()

Michelle75

Ty pasáže, které se točí kolem Ginnifer Goodwin mě vážně bavily, byly humorné, zbytek postav směřuje spíše do toho dramatična, takže bych to shrnula jako drama s nádechem komediálna. Jednotlivé postavy jsou velmi dobře herecky obsazené, Jennifer Connelly -chladná, Jennifer Aniston-hodná,Drew Barrymore -střeštěná, Affleck-správný, Cooper-neupřímný, Long-nóó od každého trochu. Konec fajn. ()

Pollock

Skvělé herecké obsazení, které bohužel chvilkami lehce drhlo, ovšem závěr této nenucené komedie mě donutil přihodit i tu čtvrtou. ()

Billie777

Příjemná vztahová komedie plná hollywoodských hvězd. Je to zábavný, je to milý, takže doporučuju. Taková pěkná oddychovka, která potěší. :) ()

Wally

Tak tenhle film jsem dokoukal až na třetí pokus....během první poloviny jsem spolehlivě usnul, protože těch keců, co tam je.....ufuf...vždycky mne to zmohlo. Až napotřetí jsem se odhodlal dokoukat tento film druhý den...a udělal jsem dobře...ono to ve finále opravdu působí velice příjemně...nehledě na to obsazení. Jednoduše přežijte nezáživný a neskutečně ukecaný začátek.... ()

korndaddy

Čeho je moc, toho je příliš. Moc příběhů, moc lidí a moc minut. Zkrátit na půl hodinu, vyhodit polovinu osazenstva, přidat nějakou tu automobilovou honičku, kosmickou loď a pár explozí tak bych možná tu čtvrtou bambuli nasadil. ()

BluT

Nepochopím, jak mohli producenti sehnat tolik úžasných herců (a především hereček) do tak průměrnýho až skoro podprůměrnýho filmu. Asi si z něj budu pamatovat jen Scarlett Johansson a, až na scénu u bazénu, byl i její výkon jalovej. 40% edit 21.9.2022: Dneska mi to totálně sedlo! To je skvělej film! Teda hlavně ty herci :D Ale ani jinak to nebylo špatný. Teda kecám, skvělý to bylo. Fakt. Asi. Fakt! 90% ()

cab

Natahovany prumer v kategorii vkusnych romantickych komedii pro dospele, kde se pohybuje velke mnozstvi charakteru navic s tvari vesmes znamych americkych hvezdicek. Kamenem urazu mimo tempo nebo prilis rozkouskovane deni pred kamerou jsou nevyrovani herci a maly prostor pro vyniknuti nekterych z nich, aby se s nimi mohl divak ztotoznit. 60% ()

thorewi

Po delší době film, který nám přínáší něco trochu originálnějšího - pohled na svět, lásku, ženské a mužské chování z trochu jiného úhlu. Množství hvězd stříbrného plátna by samo o sobě mohlo znamenat kvalitní filmový kousek, avšak bohužel všechen potenciál byl promrhán (nejspíše chyba "režiséra") a tak jsem se nakonec koukal jen na průměrný film se zajimavým nápadem a sympatických herců, avšak nic víc. Škoda. ()