Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Bounded

Pokud od filmu nečekáte vůbec nic, tak vás nemůže zklamat. Sešlo se v něm plno holywoodských hvězd, budete se moci zasmát přítulnému Kevinu Connollymu (oblíbenec z Entourage), a ani příběh nějak extra nevybočuje z běžné produkce hollywoodských romantických dramat. Pro někoho možná příliš rozvleklé, ale příběhů a dvojic je tolik, že kratší by to snad ani nemělo žádný efekt. Některé postavy jsou trochu nevyužité. Kris Kristofferson se o sympaťáka snaží, ale je vidět, že jeho postava je ve filmu čistě vedlejší. Scarlett Johansson opět okouzlí i když její role se začínají opakovat. Docela mě pobavila scéna, ve které se pozastaví u žehlícího prkna, okamžitě jsem si vzpomněl na Ghost World. Nejvíce mě bavil Justin Long, jehož herecký projev začínám sledovat po vydařené roli v Zack and Miri Make a Porno. Ben Affleck sterilní, ale ne nepříjemný. Pokud chcete vidět lepší film a pořádné zábavné drama, pusťte si Match Point. Pokud chcete vidět sžíravé drama, pusťte si Little Children a pokud si chcete odpočinout, tak se klidně koukněte. Mrzet vás to asi nebude, ale pokud jste trochu kinofil, může vás při častém rozbíjení čtvrté stěny napadnout, že Woody Allen je jen jeden. ()

BaronX

Poměrně zajímavý pohled na problematiku "svádění - randění - manželského dovádění - či podvádění" Ačkoliv mi některé postavy byly naprosto k smíchu, nepřeberná paleta především "překrásných" hereček mě přinutila koukat dál a dál ... až jsem to dokoukal a co víc ... překvapivě (nějak jsem to nečekal) se mi tenhle romanticko-neromantickej flák zalíbil. Nehledě na to, že někde za polovinou filmu na mě skočila pořádná depka ze všech těch "komplikací", které si každá z postav zavírala do svého šatníku, přenesl jsem se ladně přes tu 125 minutovou délku ani nevím jak! Inu což takováhle vztahovka tady nějakej pátek nebyla, takže proč nedat palec nahoru. Za mě jsou to jasný 4*. ()

MRPitivier

Výpis herců je náramný, Ben Affleck, krásná Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Drew Barrymore a vždy dobře hrající Jennifer Aniston! Film je založený na dobré předloze, inteligentní humor a trapasy dospělých lidí ve společnosti zdobí celý filmový zážitek! Jediné co lze vytknout je, že ze začátku máte problém se zorientovat v postavách, kdo je kdo! Jinak pěkné, zábavné a splňující účel! ()

Uhura

Tohle je těžké rozhodování. Na jednu stranu tu máme zručně natočený film, který je v rámci žánru příjemným překvapením a nabízí vtipné a poměrně nevšední téma. Jenomže i když se většina vtipů a nápadů zakládá, přiznejme si to, na pravdivých základech, já jsem tomu prostě nevěřila. Všechny ženské postavy jsou megery, stíhačky, nebo necitlivé potvory. Pánové jsou zase buďto slaboši, nebo.. no, nebo slaboši. Charaktery postav jsou vyhnané do extrémů bez jakýchkoliv náznaků nadsázky, a přitom autoři jasně dávají najevo, že chtějí po diváku, aby se s postavami ztotožnil. Speciálně u Gigi (či jak se to píše) je to absurdní přání, vždyť to děvče je blázen a uhání kluky, až je to nepříjemné nejen jim. A tu se po nás chce, abychom s ní soucítili a drželi jí palce, aby konečně našla svého prince na bílém koni. Soucit by se snad ještě dostavil, ale není to ten typ soucitu, který by vás přiměl jí fandit. ()

casef

Když se v jednom snímku sejde tolik hvězd, tak jsem očekával, že to bude pecka a mé očekávání to splinilo. Ze začátku jsem se ve spletitosti tolika vztahů a kdo se zná s kým, malinko ztrácel, ale postupně to krásně vykrystalizovalo a celou dobu jsem se příjemně bavil. Nejsympatičtější mi byla střeštěná Ginnifer Goodwin a celou dobu jsem se těšil na ten typický hollywoodský happy end. ()

wito

celkom dobre načatý "partnerský" film, ktorý bohužiaľ nemá snahu prekonávať zabehnutý žánrový mainstream a tým pre mňa veľmi rýchlo stratí na atraktívnosti. napriek mnohým životným pravdám, ktoré film celkom presne vystihuje sa nabudúce prikloním radšej ku vzťahovým perličkám v štýle woodyho allena, či novátorským počinom ako "500 dní so summer"... ()

Bezmenny

Priemerné. A samozrejme, že otrepané. A navyše, zbytočne dlhé. Minimálne jednu dejovú líniu by som vynechal. Pozitívne okamihy boli, ale máličko (popletenosť Alexa, rozbité zrkadlo (tie kôpky ku koncu boli lepšie..aj s odkazom), prsteň v nohaviciach. Určite platí, že raz a dosť. ()

lenzi

Priznám sa bez mučenia, že som z tých postáv a ich vzťahov mal riadny guláš. Manželka ma musela neustále usmerňovať, že kto, kde a s kým... ()

m0lL!sS

Rozhodně nečekejte, že po zhlédnutí tohoto filmu budete o něco moudřejší, než doposud, to v žádném případě. Můžete se však těšit na poměrně příjemnou zábavu (ať už na sladkou romantiku, hořké utrpení, či šílenou najivost) a (bohužel pro muže) i trošku toho feministického utrpení. PS: Pro milovníky Jennifer Aniston - jedna z nejlepších možných voleb! ()

Šňůra

Ač jsem to nečekal, tak tohle jsem opravdu sežral. Nakonec ono to tak bývá, že obvykle vás dostane něco, od čeho to vůbec nečekáte. Líbilo se moc. ()

Nijura

Tento film jsme viděla asi x-krát a líbí se mi čím dál víc, poprvé mě sice moc nenadchnul, ale jak se na něj dívám zase a zase tak se mi opravdu začíná líbit. Můj neoblíbenější příběh: Gigi a Alex :D ()

Svetlusacek

Asi to bude znít divně, ale takhle komedie mě fakt dostala..něco tak milého jsem už dlouho neviděla...jasně, je to zase "jen" americká romantická komedie, ale tentokrát má i něco do sebe...prostě výjimka z těch, které potvrzují pravidlo :):) určitě nebude zklamaní, spíš vás milé překvapí...:) ()

DadysGirl

Tohle by si holky měly pouštět povinně! :) Vždy se k tomu ráda vracím, když si říkám, že to třeba tak nemyslel, že to jenom tak vypadá apod. Když se chlap nesnaží, tak Tě prostě nechce! A hotovo! ()

TommyDiamond

Romantické komedie jsou v poslední době docela zájímavým sportem. Člověk občas narazí na dobrou i špatnou,ale narazit na hodně dobrou jako je tahle romantická komedie to je mi už dlouho nepovedlo. Tenhle film je adaptace románu G.Behrendta a L.Tuccillové. Režisér Ken Kwapis dostal na starost stádo seperhvězd a zvládl to na jedničku. Vtipné, vystižné a občas smutné i takové je hledání té pravé a osudové lásky. Celkově 80% ()

sulda007

Bylo to jednoduchý, leč poměrně zábavný. A navíc žeru hlas Justina Longa :D. Akorát jsem se potom cítila, jak když mě nikdy žádnej chlap nechtěl, nechce a nebude chtít :D ()

Nicolettes

Mně ten film zkrátka sedl.. Nevím, jestli za to může moje momentální rozpoložení nebo se mi bude líbit i po druhým zhlídnutí, ale bavila jsem se celou dobu a na pár místech jsem se úplně našla.. a taky tam hraje sympaťák Bradley Cooper! ()