Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?  Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho syn Peter Gaulke, sledovanost začne záhy klesat. Není divu, protože Peter a jeho partner Fred jsou sice zvířecí nadšenci, ale jen to pro vysílání dobré show nestačí. Když už to vypadá, že pořad definitivně zajde na úbytě, dvojice se rozhodne, že musí přijít s něčím „opravdu velkým“, aby jej zachránila. Co kdyby se pokusili vystopovat tajemného nepolapitelného tvora, který se ukrývá v jeskyních uprostřed džungle, a odhalili tak největší tajemství přírody? Vydají se proto ještě se dvěma členy filmového štábu do jihoamerické divočiny, ale jejich expedici od samého počátku provázejí nejrůznější katastrofy. Hlavní role v americké komedii režiséra Freda Wolfa hrají Steve Zahn a Allen Covert. (oficiálny text distribútora)

sedm.1

Naprosto nehorázný úlet.Ale bohužel,ikdyž je tu obrovská koncentrace úžasných,skvělých,vymatlaných,zhulených,vypitých magorů na metr čtvereční a vesměs jsou vtipný,zábavní a sympatičtí,jejich šílené gagy se odehrávají v naprosto odpadovém ději,který jsem vážně nekousl.On ten děj je vlastně stejně pitomej,jako ty postavy,co jím prochází a tvoří ho,ale narozdíl od nich je pouze pitomej a nic víc.Ono je to celý tak stašně ulítlý,že nevím,jestli to nebyl vlastně jenom jeden velkej fór,který buď divák vezme a nebo to po pár minutách vzdá.Já jsem tak někde mezi.Postavy a jejich imbecilní hlody fajn,palec nahoru,ale vše ostatní nekompromisní palec dolu.Skutečný blázinec! ()

The Viper

Bavil jsem se. Je to tak pitomé že je to místy i vtipné, mísíjící se s trapností. Robert Patrick bez penisu a rozstřílenej BigFoot. ()

Spike23

To bylo něco opravdu nečekaného. Jsem moc rád, že jsem u Strange Wilderness neřídil hodnocením. Veškerá ta trapnost a totální demence mě prostě nenechaly se ani na okamžik nesmát. Jsem fakt rád, že patřím k té menšině, které tento druh humoru připadá nehorázně vtipný. Je mi docela líto většiny lidí, která to odmítne už jenom kvůli tomu, že to je nereálná zhovadilost a nemají nejmenší tušení, že je to tak myšleno schválně. Já se takhle už pořádnou dobu u komedie nebavil a na tohle nejspíš nikdy nezapomenu. Jasné místo v TOP 10, protože mě snad žádný film ještě nikdy takhle a tolikrát nedokázal smíchy rozbrečet. ()

KoRner

Asi najdebilnejšia, najúchylnejšia a najzvrátenejšia komédia, ktorá sa mi páčila skoro ako Ashley Scott. "Žraloci žijú iba na dvoch miestach na Zemi - Na južnej a severnej pologuli." :-D ()

lonewolf

Bohužel musím konstatovat, že žádná převratná "řežba" jak tady bylo nazváno to rozhodně není. Místy úsměvná road-movie s průměrným humorem, průměrným obsazením a průměrným nápadem. ()

eagle-eye

Trefa. To je přesně typ filmu, který mě zaručeně pobaví. Škoda jen, že těch scének, kdy jsem se válel smíchy 10 minut po zemi nebylo více, jinak by to bylo za plný počet. Steve Zahn mě velmi mile překvapil. Podle mě je to nejlepší parodie na dokumentární filmy o zvířatech...:-))) (Tohle je gazela co žere kytku - střih - tohle je lev co žere gazelu, tu kytku asi potom vyplivne... nebo... Medvědi ročně zabíjí asi dva miliony lososů, naopak útoky lososů na medvědy jsou zcela ojedinělé... atd. atd.) PS: Sněžný muž ve skutečnosti žije v Ekvádoru...:-))) ()

CjKukis

Opět se setkáváme s potrhlou partou lidí hrajících převážně pod firmou Happy Madison, kde jak už je zvykem vymýšlet neuvěřitelně ulítlé komedie. Teď si vzaly dokonce na paškál už i zvířata a povedlo se to neskutečně dobře. Banda naprosto neschopnej filmařů a jejich neuvěřitelná cesta za Big Footem a jejich naprosto nefalšováná a a šílená show. ()

ThomasCrown

Tak bláznivé, ale naozaj bláznivé so všetkým čo to slovo vyjadruje, až je to neskutočne vtipné. Zmasakrovaní reportéri v lese a smejem sa? Tu je niečo v neporiadku..vlastne pardon, takto sa točia komédie. Skvelý Steve Zahn, záverom Yeti a žralok sú stobodový. ()

atmen

Škoda, že se více nevyužilo na komedii originálního námětu. Musím pochválit typizaci postav, svérázní týpci. Některé gagy byly sice trapné, ale těch pár geniálních mě pobavily měrou vrchovatou. (yettyho sebevražda, originální dokumenty...) ()

sbl

Jedna hvězda za některé povedené vtípky (moc jich tam nebylo) a druhá za perfektní scénu s Dickem, kdy sem skoro brečel. ("Do you ever let your dog to lick your Name?":-D) ()

Olík

Fred Wolf za a pánové Zahn, Covert, Hill, Heffernan, Long, Dante a jim podobní před kamerou. Z této kombinace nemohlo vzniknout opravdu nic jiného. Oč víc byli hlášky a gagy dementní o to více jsem se bavil. ()

drankeryth

Hmmm, jeden z filmov, ktory si uz druhykrat urcite nepustim v mojom zivote. Na zasmiatie tam toho vela nestalo, ale parkrat som sa nad tymto filmom pousmial. Ale to je na komediu prilis malo, aby si tento film clovek pamatal na dlhu dobu. Uz teraz som zabudol o com ten film bol,,,he he he ()