Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?  Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho syn Peter Gaulke, sledovanost začne záhy klesat. Není divu, protože Peter a jeho partner Fred jsou sice zvířecí nadšenci, ale jen to pro vysílání dobré show nestačí. Když už to vypadá, že pořad definitivně zajde na úbytě, dvojice se rozhodne, že musí přijít s něčím „opravdu velkým“, aby jej zachránila. Co kdyby se pokusili vystopovat tajemného nepolapitelného tvora, který se ukrývá v jeskyních uprostřed džungle, a odhalili tak největší tajemství přírody? Vydají se proto ještě se dvěma členy filmového štábu do jihoamerické divočiny, ale jejich expedici od samého počátku provázejí nejrůznější katastrofy. Hlavní role v americké komedii režiséra Freda Wolfa hrají Steve Zahn a Allen Covert. (oficiálny text distribútora)

salamandrr

tenhle snímek je naprostá sračka i mezi B komediema(felující krůta? to snad ne...), ale pokud překousnete stupidní snímek, dočkáte se neuvěřitelně vtipných komentářů ala... žralok se vyskytuje pouze na dvou místech na zemi, na jižní a severní polokouli.... Medvědi ročně zabijí tisíce lososů, oproti tomu, lososi ročně nezabijí žádného medvěda.... Opice ročně snědí stovky mravenců a vědci se domnívají, že kdyby mravenci byli stejně velcí jako opice, tak by jich opice tolik nesnědly. ()

Yancl

Tak tohle je opravdu série ujetých událostí .. místy vtipné a místy trapné. Už samotný děj napovídá, že půjde o nějakou šílenost, ale "Vyfoťme Yetiho, vydělejme balík", to je moc:) Herecky zajímavě obsazené a hlášky, které zazní v tomto filmu, jsou i humorné. Bohužel, násilné vnucování srandy a časté nesrovnalosti tomuto filmu škodí a ve výsledku z něj máme jen průměrnou záležitost. [48%] ()

Bart16

Další kousek z produkce Adama Sandlera,který patří rozhodně k tomu podařenějšímu.Steve Zahn opět dokazuje svůj komediální talent.Jednohubka,co neurazí. ()

zipacna

Tak půl na půl. Pár dobrých vtípků, u kterých jsem se opravdu nepředstíraně zasmál, ale jinak to byla samá hovada, která bych na ulici nikdy potkal nechtěl. BTW, s tím krocanem to už byl vrchol :-) ()

Rodin

Asi jsem nebyl v tom správném rozmaru, či co. Ten film je naprosto brutální nuda, osvícená asi tak dvěma opravdu vtipnými scénami. Za atmosféru ujetosti a jisté formy absurdity tu jednu hvězdu dám, jenže tyhle doslovnosti v oblasti humoru mě prostě nebaví, nudí a otravují. Scénu ptáka vytahovaného z ptáka jsem opravdu rozdýchával jen ztěží, protože humor holt někam ulít, a protože ho nenásledoval můj mozek, nesetkali jsme se s touto scénou ani trošičku. A tak to šlo až do konce, na který jsem se i přes "krátkometrážnost" tohoto celovečeráku opravdu těšil. ()

BaronX

Myslím že Wolf zamýšlel s filmem víc než se mu nakonec povedlo, pár kruťáckých momentů se tady sice najde ale v celku je to strašná hovadina bez hlavy i paty. ()

viky13 odpad!

Herce Steva Zahna mám vcelku ráda ,ale tímhle filmem naprosto přestřelil. Zbytečná rádoby komedie ,co se snaží tvářit jako superchytrej ,cool film ,ale přitom je to jen "sack of shit". ()

himor odpad!

WTF??? To bolo zas do ríma čo? Prečo to má byť komédia, keď to nieje smiešne? A prečo zabili chudáka Yetiho? Ľudia...naozaj dobre radím, toto nepozerajte ani zo srandy. 0% ()

stephano

vodsejpá to jako tornádo, a ja se teda bavil celou dobu. Fakt tenhle humor neni pro každýho ale musíte si uvědomit, že tady neni 10 sec kde by nějakej vtipek at uz lepsi nebo horší nebyl. A je pravda, že tohle je jeden z těch filmů, kde sou totálně všichni uplný hovada. ()

ktzc

Opravdu povedená bláznivá komedie o partě absolutních magorů kteří se vydají natočit dokument o Bigfootovi. Celý film je svižný a napěchovaný neskutečně skvělými fóry (piraně, krocan...). Dávám 5* protože takhle jsem se už dlouho nezasmál. ()

LecoHej

Takova dobra komedie to mohla bejt... Přišlo mi to strašně stupidní, po krály videoher bych čekal od týhle partičky mnohem víc... bohužel. Jinak nice music! ()