Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?  Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho syn Peter Gaulke, sledovanost začne záhy klesat. Není divu, protože Peter a jeho partner Fred jsou sice zvířecí nadšenci, ale jen to pro vysílání dobré show nestačí. Když už to vypadá, že pořad definitivně zajde na úbytě, dvojice se rozhodne, že musí přijít s něčím „opravdu velkým“, aby jej zachránila. Co kdyby se pokusili vystopovat tajemného nepolapitelného tvora, který se ukrývá v jeskyních uprostřed džungle, a odhalili tak největší tajemství přírody? Vydají se proto ještě se dvěma členy filmového štábu do jihoamerické divočiny, ale jejich expedici od samého počátku provázejí nejrůznější katastrofy. Hlavní role v americké komedii režiséra Freda Wolfa hrají Steve Zahn a Allen Covert. (oficiálny text distribútora)

Aleššek odpad!

To je to nejhorší, co jsem za pár posledních let ( za celej život) viděl, naprosto nehorázná kravina plná nevhodných, stupidních vtipů. Totální trapárna, vůbec nechápu, jak jsem se na tu žumpu mohl dokoukat dokonce. Lituji dne, kdy se mi DVD s tímto nejubožejším filmem dostalo do ruky. Asi si sestavím žebříček totálně nejhorších filmů všech dob a hádejte kdo je momentálně jasným aspirantem na první místo, ano je to tak - Skandály ze života zvířat. Mé hodnocení 0% !!! ()

CrazyWolf

Kravina... ale neuvěřitelně zábavná. Scéna, kdy si pouštějí a hodnotí ukázky z odvysílaných pořadů je prostě geniální, tu můžu vidět třeba tisíckrát za sebou. Příhoda s krocanem, vyražené zuby, večeře z piraňů, a pak to, co natočili o setkání s Yettim... to se prostě nedá zapomenout. Ten film je prostě tak moc blbej, až je geniální. Pokud máte chuť na nenáročnou, ale zábavnou komedii, není lepší volba. ()

bucomir

Klasická huličská komédia. Fet, blbé reči, absurdné situácie. Nafingovať ale Yetiho samovraždu by ma asi v živote nenapadlo. V zhľadom na krátkosť filmu som sa počas pozerania nenudil. ()

Peetee84 odpad!

Opravdu ztráta času, raději jsem si měl jít lehnout o 81 min dřív. Obdivuji se, že jsem to zvládl až do konce. Hloupej americkej pokus o jednoduchou komedii. Aneb jak stále říkam, v Americe projde všechno... ()

Costigan

tohleto je strašná konina .. film nabitý zvířaty, kouřením trávy, téměř nevymyslitelnými situacemi a v neposlední řadě trapnými hláškami ... přes to vše mě dokázal učarovat na tolik, že si 3 rozhodně zasloužil, humor je dost odvázaný a střeštěný, ale i přes trapnost, jednoduchost a nekonzistenci tohoto snímku, jsem břišní svalstvo a bránici zaměstnal dost! herectvo je vesměs sympatické a umí to s "publikem jako jsem já"!;) takže za mě rozhodně úspěch v rámci mezí a nenáročným divákům vřele doporučuji pro uvolnění napjaté nálady ;) MÍR ()

pazkund

Tohle dílko neni totiž pro každýho. Ideální na páteční večer se svou milou, zelenou a ubalenou. Nasmál jsem se hrozně.Prostě prdel pro neupjatý, konvencema nezdeformovaný týpky. Z0oMb3E, Kryton, baaaja a další, jste prostě šáhli vedle. Dramata o milostném trojúhelníku na pozadí druhé světové války, které jste zřejmě chtěli vidět se většinou jmenujou jinak. ()