Hanblivý geniálny študent prestížnej M.I.T. Ben Campbell (Jim Sturgess) prekvapivo nájde odpoveď na svoje problémy s financovaním štúdia v hazardných hrách – ponúknu mu totiž členstvo v skupine najnadanejších študentov, ktorí každý víkend odchádzajú pod falošnou identitou do Las Vegas, kde využívajú svoje výnimočné schopnosti na to, aby v kartách získali nemalé peniaze. Ich potenciál objavil svojrázny profesor matematiky a génius v odbore štatistiky Micky Rosa (Kevin Spacey), a spoločnými silami vymysleli spôsob, ako herný systém pokoriť. Zásluhou toho, že sa naučili počítať karty a osvojili si komplikovaný systém tajných signálov, sú schopní vyhrávať v kasínach rozprávkové čiastky. Ben, ktorý podľahne vidine peňazí, životnému štýlu v Las Vegas a bystrej a príťažlivej členke svojho tímu Jill Taylorovej (Kate Bosworth), stále viac a viac riskuje. Hoci počítanie kariet nie je nezákonné, v hre ide priveľa – a zakrátko už nejde len o to orientovať sa v kartách, ale tiež o nutnosť nenechať sa pristihnúť Coleom Williamsom (Laurence Fishburne), hrozivým šéfom ochranky jedného z kasín... (TV Markíza)

Tyny

Jelikož mám ke kartám celkem blízko, tak mně ten příběh vtáhl do děje hned od začátku, jelikož jsem věděla o čem to je. Klasický Spacey, který podal opět oslnivý výkon, takřka jako vždy. Mimochodem strašně " nenápadné " heslo, že stůl je " nabitý". Ale co, je to přece jen film, tak nač z toho dělat vědu. Jen, že by si toho všiml i slepý, ale co už, na tom nějak nesejde. Stejně se mi to prostě líbilo, jsem ráda, že jsem přišla o dvě hodiny svého života kvůli tomuto snímku. ()

Teebo

Stokrát viděný film, pouze v jiném obalu. Pokud do toho jdete s tím, že se budete koukat po stoprvé, tak snad stále dostanete podíváníhodnou zábavu. Sice novátorská hodnota nulová, ale i ta dvouhodinová stopáž v tomto případě celkem rychle odsejpá. 2+/5 ()

MiCM

Chytré s příjemnou atmosférou, dobrým obsazením a velice vkusně zvolenou a časovanou hubou.. Vyloženě povedený film s přiměřenýma ambicema.. ()

Beky

Žádnej zázrak, ke konci nuda ( film je zbytečně dlouhej ), ale Kevin Spacey je výbornej, i pro měna z kluka od vedle co má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou se povedla náramě a Jim Sturgess odvedl skvělou práci!! Všechno klaplo a jako jednohubka je film dobrý a možná pro někoho nečekaný hit!! Jednou větou: Když máš mozek jako PC, utíkej s ním do Las Vegas, vyhraj prachy, všechny podraž!! ()

Thommie

film je to dobrý, bohužel jeden z kategorie "každý vedlejší je sympatičtější než hlavní hrdina". Ukňouraná nuda v podání Jima Sturgesse byla místy opravdu nesnesitelná. Film je zajímavý spíš svým zaměřením než zpracováním. ()

LadyDevil

On je to vlastně úplně jednoduchý příběh o tom, jak peníze kazí člověka, ale tak pěkně podán a navíc okořeněn skvělým Kevinem Spaceym, že musim dát 4* Příběh o tom, jak se ze snaživýho nadprůměrně inteligentního kluka, co neumí trávit čas jinak než se šprtit, šprtit a vydělávat peníze na to, aby se mohl šprtit, stává na jednu stranu povrchní osba, na stranu druhou člověk, co začíná žít a poznávat cit...učí se lhát, přetvařovat se, užívat si radovánek, skromnost začíná jít absolutně do pozadí. Zároveń se mu ale začíná otevírat srdce a díky vzestupu a pádu pochopí, co je důležitý..a v tom je nejhezčí myšlenka filmu:-) ()

tomxxx

Hodně lidem zde vadí stopáž. Já to nechápu, film mi uběhl tak hladce a rychle, jako žádný jiný a příjemně jsem se pobavil. Realita v kasinech je trochu odlišná od té filmové. Za počítání karet vás nezmlátěj, jen vám slušně řeknou, že vás už nechtěj vidět. ()

BoncheR

Nevidím jediný dôvod prečo nedať 5*. Okrem skvelého hudobného podmazu to od 3/4 deja začalo pokujlhávať a myslel som že to z pôvodných 5* skončí na 3*. Ale nestalo sa. Skvelý film so skvelým hereckým obsadením... prečo nie? (Hodnotenie: 80%) ()

venison

Vcelku příjemná a svižná oddychovka pro deštivý večer, která otevírá hodně populárních témat.. Příběh o tom, jak učitel podrazí žáka a žák mu to dá sežrat 2x tolik na pozadí velkolepého Las Vegas je vcelku koukatelný :-) Kevin Spacey a Laurence Fishburne se v roli podrazáků opravdu osvědčili :-) ()

Santa666

Nemastná, neslaná ptákovina, která si hraje na psychologické drama, i když je to ve skutečnosti průměrný snímek, sázející na zatím stále neokoukané téma karetních her a hezkou tvářičku Kate Bosworth. ()

Kmotr76

Průměr, který mě absolutně ničím nezaujal. Celý příběh bylo jedno velké klišé, které ještě podporuje nezajímavý hlavní hrdina a mě osobně nesympatické prostředí Vegas. ()

Beatle

Já popravdě nějak nevim. Film je to dobrý, hezky natočený, řekněme i docela kvalitně zahraný. Zlom měl sice podle mě nastat asi o 10 minut dřív než doopravdy nastal a samotného Benjamina mohli nechat koupat se ve svých strastech trošku déle....ale pak už by to ale byla nuda, neboť by se to citelně protáhlo. Možná, že tu čtvrtou hvězdičku dávám jen za Jima Sturgesse (kterého jsem si po ATU prostě nějak oblíbila) a z části taky za Kevina Spaceyho. Jen do role ztvarněné Kate Bosworth mohli vybrat někoho pěknějšího :D ...ale to je jen názor holky :D ()

VasaX

Nic nového pod sluncem. "Okrádání" kasína, náhlé zlomy mezi komplici. podřadný hrdina (v jistém směru) s nadřazenou dovedností který se vyšplhá na vrchol...všechno už jsme viděli někde jinde. Když ale pomineme tento fakt a nebudeme ho filmu zazlívat, pravděpodobně se usadíme a budeme se dobře bavit i přes to, že film má celé dvě hodiny. Film má šmrnc, to ano, ale nedává žádný dobrý důvod získat si byť o kousíček hvězdičky víc. ()

Millanium

Příjemný oddychový film. Od Kevina Spaceyho se teď sice nedočkáme žádných hvězdných výkonů a přes spoustu nelogičností jsem se docela bavil. Návod na vydělání velikých peněz to sice není, ale i tak hezkých 65% ()

Krustyburg

Dlouhý rozjezd + dobré vyvrcholení + americký happy-end = rovnice filmu. Mám rád karty; Oko bere ale např. Casinu Royale nesahá ani po kotníky. 3* ()

Tomesh

No já nevím, tyhle ty kejkle mě sice celkem baví, ale moc realisticky to nevyznívá. Kdyby to všechno bylo tak jednoduché, tak se nám matfyzáci proháněj po Praze ve ferrari. ()