Dokonalá lúpež

• Slovensko Transport (viac)

Po smrti rodičov sa veterán vojny v Iraku Ty Hackett (Columbus Short) zamestná vo firme starajúcej sa o bezpečné finančné transporty. Tá však, nanešťastie, nevynáša dosť, aby z toho dokázal uživiť seba, svojho mladšieho brata Jimmyho (Andre Kinney) a ešte utiahnuť splátky za dom. A keďže mu jeho šéf Ashcroft (Fred Ward) nedokáže dohodiť dodatočné fúry, rozhodne sa napokon pristúpiť na návrh svojho priateľa a kolegu Mikea (Matt Dillon) a spolu s ďalšími spolupracovníkmi Quinnom (Jean Reno), Bainesom (Laurence Fishburne), Dobbsom (Skeet Ulrich) a Palmerom (Amaury Nolasco) prepadnúť a vylúpiť ďalší transport, ktorý povezie úctyhodných 42 miliónov dolárov! Súhlasia pod jedinou podmienkou – že pri lúpeži nik nebude zranený. Ibaže keď sa v odľahlom skladisku, kde ukryjú svoj lup, nečakane objaví otrhaný bezdomovec, ktorého Baines chladnokrvne zastrelí a vzápätí sa tam ukáže pochôdzkar, ktorého taktiež postrelia, situácia sa im úplne vymkne spod kontroly! Ty sa spolu s ťažko zraneným policajtom zabarikáduje v jednom z pancierových vozov a kým sa zúfalo snaží prísť na spôsob, ako z toho všetkého vyviaznuť so zdravou kožou, jeho komplici zase horúčkovito pracujú na odstránení extratvrdených pántov zadných dverí... (TV Markíza)

p.i.t.b.u.l

Nenápadný film, který Vás může mile překvapit, mně ovšem příliš nepřesvědčil. Ačkoli je děj filmu od začátku zcela předvídatelný, jsou zde momenty, které Vás dokážou zvednout ze židle. Na druhou stranu jsou tady také momenty, u kterých budete jen nevěřícně kroutit hlavou, jak tohle mohlo někoho napadnout. Film asi nebude hitem, ale věřím, že si svou základnu fanoušků najde. Pro mně to byl pouze průměrný film, který byl slabý natolik, aby mně něčím uchvátil. ()

bobin

Loupež 42 milionů dolarů se zdá být jednoduchá a zprvu probíhá zdárně. Jenže dojde na komplikace , které se stupňují a stoupá také počet obětí . Vše ústí do překvapivého finále. Drsný thriller má vysoké napětí , akčnost a zaslouží si vysoké hodnocení . ()

honzic

Logiku v tomhle filmu opravdu nehledejte, do reálu to má hodně daleko, navíc většina filmu se budete bohužel nudit, akce tam je, ale hodně kouskovaná a nevýrazná, herecké výkony jakbysmet a scénář asi někdo dělal v noci před spaním narychlo. Jak jinak si vysvětlit tak slabý výsledek z možného slušného potenciálu. Hodnocení: 40 % ()

Lukynekk

Průměrný akční thriller o loupeži. Za vším jsou stále peníze, ale takových filmů je opravdu hodně a i kvalitnějších. Dobré obsazení není všechno.. Film na takovou jednu podívačku:) ()

klichem odpad!

Ten, kto tento film este nevidel a chcel by poradit ci sa ma do toho pustit, mozno mu pomoze ked mu prezradim, ze asi 60 minut v nom pocut neustale systematicke buchanie (ako sa snazia hlavny hrdinovia prerazit panty pancieroveho vozidla). Aj indianske mucenie kvapkanim na hlavu je hovno proti tomuto dobrovolnemu tyraniu mysle. ()

johnsnow

taká thrilerová jednohubka s celkom známymi ksichtami. Akčné to veľmo nie je a postavy sa občas správajú dosť jeblo ale rozhodne sa tomu jedno pozretie venovať dá, plus i napätie to má. ()

worth

Zaujímavý nápad pretavený vo veľmi slabý scenár. Bol som po vynikajúcich Revízoroch zvedavý na réžiu Nimróda Antala - v civilných pasážach schopná, ale akčné scény mi až na pár zaujímavých vychytávok (snímanie utekajúceho hrdinu cez trubky) pripadali naivné a nudné. Z hercov ma zaujal Matt Dillon a to, že Jean Reno bol čisto iba do počtu. Snáď sa Predátori lepšie podaria. ()

Patr1k

Tak som sa tešil na tento film, uvažoval som nad priemerom, ale nie, tolko tupostí čo je v scenári, to sa nevidí len tak, avšak prijatelná stopáž a nenásilné dialógy vám to umožnia dopozerať, herci strach, jedine Dillon a Ulrich sa dajú - ostatok akoby vytiahli z prešťaného alkoholom nasmradnutého karavanu na scénu... ()

esmoke

Predvidatelna zapletka, kterou snadno odhadneme po par minutach, ale presto solidne vystaveny kousek, se spoustu "znamych" tvari. ()

jopal

Zeby som pozeral nejaky uplne iny film? Amateri sa rozhodnu spravit zivotnu akciu a nieco sa poserie. To sa stava! A jednat v strese pod takym napatim, je dost frustrujuce. A ked nic necakte od tolkych kapacit pokope, ste prijemne prekvapeni...Nastastie som film dostal, takze som ho pozrel a az potom som si precital hodnotenia. Nastastie, lebo inac by som si ho nikdy nepozrel a to by bola skoda. Ja som sa bavil cely cas! Edit 09.2018. Tak uz sa mi to az take super nezdalo. Debily nad debilov. Znizujem a 3*. ()

gpx

Jen málokdo ví, že producenti filmu se významně snažili natlačit do role hlavního hrdiny mongoloidní ženu se dvěma vaginami. (Existuje totiž tajný kodex yankee filmů vydaný před lety americkou vládou, který má za cíl v očích diváků vybělit černochy, zvětšit zakrslé asiaty a udělat z žen lidi rovné po všech stránkách mužům.) Režisér se ale této zvůli postavil, prodal děti do otroctví a film zafinancoval z vlastních zdrojů. I proto jsem neváhal zainvestovat 200Kč a šel jsem na film do kina 2x. Celé titulky jsem pak proplakal s vědomím, že tímhle propadákem si Nimrod na vykoupení svých sirotků nevydělá. ()

tommei

Jednoduchý příběh, který ale dokáže strhnout svým dějem. Mě osobně se líbil výkon herců a celkem s přehledem zvládnutá dramatičnost. Sice moc nechápu tak nízké hodnocení, ale rozhodně nelituji, že jsem snímek shlédnul. ()

FEAR99

Antal má na víc! Z Motelu smrti dokázal vytřískat z minima maximum, tady se však moc nepředřel. Klasická story o tom, jak parta týpků unese peníze, ale něco se zvrtne, tu bylo mnohokrát. A tak se ptám - proč je to tu zase? Ano, je to snesitelné, neurážející a navrch s dobrou stopáží, ale jaksi nevidím důvod proč to bylo natočeno. Potěší velké množství známých tváří (Dillon, Fishburne, Reno a navrch seriálové hvězdy Nolasco a Ventimiglia), bohužel jsou trestuhodně nevyužity. A to i přes fakt, že takový Fishburne a Dillon si role vyloženě užívají. A upřímně, fandil jsem jím víc než hlavnímu hrdinovi. Jinak jednohubka a příšerné mrhání hereckým talentem některých zůčastněných. Každopádně jsem z daného žánru viděl i horší filmy a Armored neurazí natolik, aby si ty 2* nezasloužil. Žádná výhra to ale není! ()

djcremo

Na jedno pozretie a nepozastavovaním sa nad logikou prečo nie. Len škoda tých hercov na takýto film, lebo tu nemali ani nejak šancu vyniknúť a ani poriadne zabrať. ()

buchannon

Další ze syrových, surových, drsných a negativních filmů, který mě ale opravdu vtáhnul do děje. Moje horší stránka fandila spíš těm gaunerům, a moje lepší já zase těm dobrým. Trochu víc ale těm zlým. Ale jen protože je to naštěstí jen film. Ten konec ale byl trochu rychlý a zdál se mi nějak ustříhnutý. Avšak i tak je to dobrý snímek. ()

nervana

Všeho moc škodí,když se to neumí skloubit....aneb je možné,aby film ve kterém hraje slušnej počet známejch herců, bude divák hodnotit po závěrečných titulkách podprůměrně ? Ano...Nimród Antal to dokázal. Netvrdím že je to špatný režisér, ale tohle se mu trochu nepovedlo. Pokud by v tomhle snímku režisér použil neznámé tváře, dalo by se to překousnout a hodnotil bych ho jako slušný průměr, ale když čekáte, že herci, kteří v jiných filmech dokáží hrát opravdu skvěle, jsou zde spíš do počtu, budete asi zklamáni tak jako jsem byl já...Škoda že se děj nevyvíjel jinak, např. že by s penězi společně úspěšně zdrhali před hordou policajtů...tam by se jistě využil mnohem víc potenciál všech známějších tváří.Tady mě prostě chyběla jistá originalita, díky které bych si tenhle film zapamatoval. Takhle si ho budu pamatovat jen záporně. ()

pavont

Film, ktory sa zasekol na polceste. Odhliadnuc od spusty logickych nezmyslov a toho, ze herci nedostali az na jedneho takmer ziadny priestor. Niektore sceny su dobre ine zas vyslovene nastvu. Takze priemer. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

24.06.2009

Jsou tady nové informace o dvou filmech z produkce Roberta Rodrigueze. Minulý týden jste v našich novinkách četli, že průvodcem mimozemských lovců na třetím safari na Zemi bude zřejmě Neil Marshall.… (viac)