Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

krvavamera

Tři hvězdičky dávám za atmošku a provedení, jednu strhávám za otřesné evil-ex, jednu hvězdičku přidávám za okouzlující kouzlo kouzelného hlavního hrdiny. Tu čtvrtou hvězdičku dávám kvůli závěrečnému souboji. A nepřepočitatelný závěr! ()

Simgal

Je fajn si čas od času zájít na nějaký ulítlý film a to Scott Pilgrim určitě je. A nejen to. Je to totiž i skvělý film. Samozřejmě se asi nebude líbit každému, ale takoví lidé se rozhodli už u trailerů, jestli mu dají šanci nebo ne. Já jsem Scottovi šanci dal a rozhodně toho nelituju. Je zbytečné popisovat, o co tady jde, protože to není ani tak dějem, ale spíše zpracováním, kvůli kterému si film oblíbíte. Ta upravená úvodní znělka Universal je prostě geniální. Pokud jste někdy hráli stařičké PC hry jako Mario Bros, Mortal Kombat nebo Summer Challange atd, tak na vás ve Scott Pilgrim vs The World vyletí velice příjemná vlna nostalgie, že se u tohoto filmu budete skvěle bavit. ()

JM87

Myslím, že člověk, kterej si nikdy neujížděl na street fighterovi nebo nemá jakejkoliv vztah ke starým konzolím, kde přesně tyhle hry byly si k tomuhle filmu cestu nenajde. Jasně, chvílama to už bylo přetažený za vlasy, ale v momentě, kdy jsem si řekl "To je už přehnaný" se to zase vrátilo do obyčejnýho příběhu. V tom byla skvělá charismatická Mary Elizabeth Winstead, dobrej Michael Cera a ta Číňanka. Tenhle film perfektně zvedají dvě věci, skvělý obsazení, který je přesně šitý na míru a pak taky ten loserovskej humor. Je ho poslední dobou sice moc, někde působí trapně, ale tady mi sedl. ()

Aldanar

Velmi zábavný háv, super vizuální stránka. Pod tím ale není nic moc extra převratného a abych se přiznal, chvílemi mě obsah i nudil... ()

Standic1

Scott Pilgrim neni jen další z mnoha, ale je to naprosto žánrově zvládnutá pecka, přičemž nápady na vás lítají ze všech stran. Spojení komisku a old-scool videoher vypadalo luxusně a když k tomu všemu ještě hraje parádní hudba tak není co řešit. Jediným mínusem je pro mě Michael Cera a ten jeho hlas (ale na základě toho samozřejmě nebudu snižovat hodnocení) a na druhou stranu když jsme u toho hereckého obsazení mile mě překvapil Kieran Culkin. ()

j0nathan

Tak já tedy nevím, jestli mám dnes krámy nebo co, ale vyloženě jsem se nudil. Vtipné hlášky mi zas tak vtipné nepřipadaly, herci mi přišli všichni až na Culkina takový divný, nevím jestli to byl záměr nebo ne, ale nepostřehl jsem u nich jakoukoliv mimiku. Cera je na pěst už od pohledu a krom filmů Superbad a Juno mi vadí všude. M. E. Winstead je docela pěkná žába a asi jen kvůli ní jsem se na film dokoukal do konce. Když přimhouřím všechny čtyři oči tak dávám 2* za kukadla slečny Winstead, za občas povedené souboje a za Pac, Puck, Fuck Mana. Ale jak v podstatě řekl POMO, pořád je to lepší než Twilight. ()

Domec

Perfetni napad! Herci sympaticky a vazne moc vtipny. Vsechno do sebe pekne zapadalo a pro fanousky starejch bojovejch her na playstationa urcite nejvetsi narez roku. A ja to strasne ocenuju, taky jsme tehdy hrali Tekkena, ale bohuzel na me nektery bitky prisly moc rychle sfouknuty a tak nejak to splyvalo. Skoro 5*****, uvidime po druhym shlednuti. ()

Illy

Tak to byl meganátěr. V podstatě videohra kdy se hrdina dostává přes šest levelů a jednoho bosse ke své vyvolené. Absolutně špičková režie Edgara Wrighta, souboje nasnímané tak že natrhnou kdejakému akčňáku kaďák, sršící vtipem a řádně ulítlé. Super. ()

masiko

Paradni blbinka, ze ktere srsi originalita na vsechny strany. Prestoze nema moc dobry dej a vubec zadne zazemi, az nevkusne rychle strida bitky, hlasky a naopak sceny vyvolavajici skoro az deprese, jedna se jednoznacne o to nejlepsi, co Wright natocil. A uz nekolik let vime, ze Edgar je tak trochu master of the possimpible. Prijde mi, ze vsechno je dokonale nacasovane a Scott se bravurne vyhyba veskerym filmovym klise (snad jen ten zrychleny "druhy" konec, myslim, ze bych rad videl film, kterej me necha kouat 2x presne na to samy). Prijemnemu castingu kraluje Jason Schwartzman, jehoz herecka kvalita dle meho zastinuje Michaelovu a jehoz charisma prebiji to Chrisovo. Tento fakt nam trochu prozrazovali uz trailery, ale ze bude valet az takhle, to jsem opravdu necekal. Mimochodem pro me byl Scott asi nejocekavanejsim filmem letosniho roku a presto me prijemne prekvapil. To se opravdu casto nestava... PS: S novym lookem csfd pribyla kolonka "podobne filmy". U Scotta je v teto kolonce Kick-Ass. Ten se mi sice taky dost libil, ale na Scotta nema ani zdaleka, takze hodnoceni mi tu prijde dost nefer. ()

Eva_D666

Tak si Scott zase našel holku, ale tentokrát to nebude ledajaký románek, tentokrát je to doopravdy. Objevil totiž dívku svých snů. Musí ji mít, ať to stojí, co to stojí. Možná ho to bude stát i život, protože liga jejích ex je pěkně nabroušená a chtějí Scottymu ublížit. ()

maty39

Z počátku velmi velmi zábavné. Bohužel zbytek filmu je jen neustálým opakováním jednoho motivu a Scott Pilgrim začne být stereotypní. ()

Blue.Shark

Film, o kterém si řeknete, že nemá co nabídnout, ale opak je pravdou; film je to totiž geniální. Zdánlivě poněkud ohranou zápletku Wright dokázal podat hrozně "cool". Nápad s herními prvky - nebo jak jinak to nazvat - je výtečný a tak nějak dolaďuje atmosféru filmu. Hudba je jednoznačně mým uším lahodící (nejvíce mě nadchla Black Sheep, na které jsem se okamžitě stal závislý) a skvěle se hodící do příslušných scén, a souboje, i když poněkud provazovité a odlehčené, byly prostě stylově podané. Herci mi byli také velice sympatičtí, tedy až na divnou číňanku :)). Suchých vtipů, Wrightovi tak vlastních, je zde přítomno mnoho a já si je okamžitě zamiloval, stejně jako u jeho ostatních filmů. Jako celek se film musí brát s nadhledem. Když tohle člověk zvládne, zapůsobí to na něj stejně jako na mě - úchvatně. Scott Pilgrim si zasluhuje 5*. Nic víc, nic míň. ()

Nekgro

Originalita sama. Zakomponovat videohrní motivy, komiksové "zvuky" do filmu originální bezesporu je. Navíc to tempo, které podbarvuje rocková hudba, se ani v závěru neztrácí a souboje s Ex se neopakují. Navíc ta barevnost (a nejen Ramoniných vlasů) se taky jen tak nevidí. Příjemné překvapení. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)