Sklizeň netradičního humoru s investigativní trojicí reportérů Janem, Jiřím a Josefem. Pracovití redaktoři se nebojí nahlédnout do nejrůznějších zákulisí, čiností nejrůznějších organizací, problémy obyčejných lidí, třeba saniťáků, ale nabízí také soutěže a třeba i mimořádnou pátrací relaci... Zábavný alternativní pořad, který nás provázel koncem devadesátých let. (pfa)

xenopus

Přátelé, tak tohle je doopravdy něco. Ne tak ostré jako Česká soda, ale o to víc inteligentnější, místy sarkastičtější a dovosíhohnízdapíchající. Jan, Jiří a Josef předvádějí scénky, které fakt stojí za to. Některé hlášky jsou u nás v rodině živé dodnes, ačkoliv ty pořady jsme neviděli už drahně let - tak se nám vryly do paměti. "Nedávej tomu dítěti mirindu, dyk mu zaprasíš střeva." Takže limču opravdu ne, avšak "...opravdoví labužníci dají rozhodně přednost masu z makaka dlouhoocasého." U mě tedy jasných pět. Můžete s tím nesouhlasit, ale "Samozřejmě nejjednodušší je to nechat ležet." "Tak, já myslim, že je to takhle oukej, ne?" ()

Yahey

Na podruhý pokuk jde o humor velmi inteligentní - ale také hořký, protože (za zdánlivou ujetostí) nastavuje nemilosrdné zrcadlo české realitě konce 90.let. Česká soda je stravitelnější a více "easy". Perfektně napsané dialogy a perfektně zahráno, promakané detaily. Josef Žluťák Hrubý rulez. Kam se hrabe Borat. ()

topi80 odpad!

Zábavný pořad, který nebyl zábavný (a už vůbec ne vtipný). Nedostatek humoru se snažil překrývat prací s trapnem, jenže to by mohlo fungovat, kdyby taková scénka byla jednou za celý cyklus a ne aby se z takových skládal celý pořad. Celá tato zbytečná besídka se pak vysílala na ČT2 s nadějí, že si divák řekne "Ono to sice není vůbec zábavné, ono to asi bude chytré a umělecké." Ale nebylo to ani jedno. Jeden z těch pořadů, který vás donutí zamyslet se nad smyslem koncesionářských poplatků a nad tím, jak jsou "čerpány". ()

Utnapishtim

Sice slabší než Česká soda, pořád ale s velkým množstvím originálních a ujetých nápadů (namátkou nejprodávanější polský básník nebo rodinka v restauraci 5. cenové). Dlužno říci, že hodnotím s už dost velkým časovým odstupem, chtělo by to určité osvěžení. ()

vipi

No řekl bych tak půl na půl. Půlka scének ušla, půlka byla jen trapná. Je zajímavé, že ty co se mi líbily, když mi bylo dvacet při premiéře, považuju za trapné a naopak. Česká soda byla lepší. ()