Kdo doopravdy řídí náš stát. Kdo řídí ty, kteří tvrdí, že něco řídí. Malá kancelář uprostřed Prahy je skutečným centrem české politiky a její šéf nejmocnějším mužem republiky. Zkrátka co Mohamedu Mekka, to Čechu Blaník! Antonín Blaník. Profesionální lobbista, který si na dlouhé řeči nepotrpí, problémy řeší rychle a bez odkladu. (38film)

char_t

Po 4 dílech - zatím slabší, než Kancelář Blaník, asi hlavně proto, že první díl je zmatené shrnutí přeskočené sezóny a další dva (DPH na pivo a Karanténa) byly evidentně spíchnuté dost narychlo, aby reagovaly na aktuální situaci. Čtvrtý díl už ale jede naplno, doufejme, že to vydrží. Snad s dalšími díly nebudou tolik spěchat. ()

Spiker01

První díl je vlastně takový teaser na věci budoucí. Snad do toho zas pořádně šlápnou..Materiálu je bohužel pořád mraky. EDIT: Bohužel nešlápli. Skočila jim do toho karanténa a muselo se točit na kameru na záchodě...a strašně to Blaníkovi uškodilo. Navíc ten fakt, že má Blaník všechna čísla na důležité lidi v telefonech, začalo být strašně laciné. ()

RypavaDvojka

Začátek skvělý. Starý dobrý Tonda Blaník. Bohužel s karanténou nepřišlo odložení, což seriálu moc neprospělo a přišel kvalitativní úpadek. Skvělé díly: Pivo a tři DPH, Karanténa Blaník, Dvojníci, Království za Koněva (Asi nejlepší z těch karanténích) Z původního úmyslu dát 4 hvězdy jsem spadl na tři. 60% ()

Jara.Cimrman.jr

"To by Vráťa nikdy neudělal. On je křivák, ale rovnej." Tonda Blaník je borec i v časech korony. Už tedy spravedlivě nekope do všech, ale jen do tý neoblíbený části politiků, ale to zase tak moc nevadí. Je to totiž pořád zábava, kadí se první liga a republika pod Tondovým dohledem neustále vzkvétá. Já jsem si to užil. Čus virus. ()

niska98

tak já mám Kancelář Blaník už docela dlouho ráda a znám všechny díly, takže jsem se těšila až se dostanu k tomu pokračování a nejsem vůbec zklamaná. obvzlášť některé díly a situaci byly výborný. zkrátka mě tenhle koncept baví. Ale jde hlavně o reakční parodii, takže se netrefí do vkusu každého. doporučuju těm, co mají rádi parodie, politické parodie, a chtějí se docela dobře pobavit. Body na víc za novinové články. Protože ty jsou hodně boží ()

• Ve scéně, kdy Tonda (Marek Daniel) telefonuje se svoji matkou, si pozorný divák může všimnou toho, že Tonda drží svůj iPhone obráceně. Tedy sluchátkem k ústům a mikrofonem u ucha. (Skarface)
  • Od 5. epizody bylo natáčení ovlivněno zákazem vycházení v době pandemie koronaviru. Herci a tvůrci tak nemohli natáčet v ateliérech a každý z herců tak natočil svou část ve svém domovském prostředí. (fabecc1222)