Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkujú:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (viac)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

jasiska

Craig Ferguson je môj najobľúbenejší americký late night host. Očividne má oveľa nižší rozpočet ako taký Letterman či Leno, ale absolútne to nie je na škodu. Necháva mu to priestor byť sám sebou, robiť si srandu z čoho chce a tie vtípky zďaleka nevyzerajú tak strojene ako u spomínaných late night hostov. Sem-tam sa síce objaví taký primitívnejši vtípek a Sekretariat tiež nie je zrovna intelektuálska záležitosť, ale hlavne u takých serióznejších hosťov (napr. nedávno s Condoleezou Rice alebo Desmondom Tutu) vidno, že Ferguson je inteligentný chlapík a vie sakra dobre viesť rozhovor. ()

Mikino00

S každým dalším zhlédnutým rozhovorem je tento skotský chlapík pro mě je jasnou jedničkou talk show. V rozhovorech samotných se sice o dotyčných lidech nedozvíte absolutně nic, za to se budete smát od první vteřiny. Zajímavé jsou i monology a občasná hudební intra. Za vrchol dokonalosti považují díly s Kristen Bell, která se staví na návštěvu 4x do roka, takové krásné souznění ve vždy krajně netradičním rozhovoru by mohlo být každodenní. Craigu vyhoď robota a pořiď si Kristen! ()

TaanStari

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

xxSmoldaxx

Craig je opravdový bavič, který dokáže doslova každou celebritu vytáhnout z korektního výstupu a dokáže se s každým bavit naprosto o všem. 90% ()

bagetka007

Podle mě nejlepší televizní "host". Jimmy Kimmel se pořád všemu směje; David je super, steamy, ale je tak zaprdlý eg. ohledně homosexuálů, což mi vadí; Jay mi nesedí, Conan taky ne, Jimmy Fallon se tomu teprve učí... Btw. jakmile má jako hosta dalšího Skota, tj. třeba Jamese McAvoye či Ewana McGregora, to je prostě konečná :D Každopádně je třeba dodat, že se na LLS člověk dívá spíše kvůli Craigovi. Bez odledu na to, zda je jeho hostem A-lister (ano, nechodí sem třeba Pitt či Roberts, ale zase přijde Larry King či Stephen King, takže to je ve výsledku mnohem lepší) či ne, Craig dokáže udělat nejvtipnější rozhovor i s někým z D-listu. A plusové body samozřejmě patří Geoeffovi i Secretary. 8) ()

bundaboy

Jak rika Craig s oblibou - "Tady u nas delame veci trosku jinak". A diky za to! :) Garantuju vam, ze po shlednuti nekolika dilu vam prijdou ostatni talkshows neuveritelne nudne... ;) Ferguson je trida, doufam, ze mu to vydrzi jeste hodne dlouho. ()

Clu

Kam se hrabe Letterman, Craig posunul talkshow na novou úroveň. Nejen, že ostatní talkshow mi třeba nepřijdou tak vtipné, ale hosté tam prostě odpovídají na otázky. Ale Craig Ferguson svým přátelským přístupem způsobí, že jeho hosty poznáte jako kamarády, jako kdybyste s nimi sami jen tak mluvili o kravinách! Zajímavé komentáře: StarsFan ()

sgt.paper

Jeden z lepších ani zdaleka. Nejlepší! Jeho přirozenost při rozhovorech mě osobně baví víc než Conanova snaha o humor. Ale Craig je i přesto stejně ujetý. Ale to co sem s i zamiloval jsou monology a maňásci. Monology od Craiga vás donutí smát už jen při pohledu na to jak tam tak stojí a kouká. ()

shudeee

Tenhle skot me absolutne dostal svym prizvukem i vtipem. Nenecham si ujit ani jeden dil! Improvizovany 10ti minutovy uvod je obvykle uplne genialni! BTW, Craig Ferguson hral Sebevedomi ve zname epizode 1. serie Cerveneho Trpaslika :) ()

figliar

Ubehlo 25 rokov od jeho prvej talkshow a 10 rokov od Late Night, ktorou sa zaradil medzi špičku moderátorov súčasnosti. Po dlhých rokoch odovzdáva tento Škót žezlo mladšej generácií, no dúfam že moderovanie nezavesí na klinec. Sever Európy má tých najlepších moderátorov a je len otázkou času, kedy tento, mne o mnoho bližší humor než americký, nahradí trápne reality moderátorky typu Oprah. Takže si dáme za Craiga trápnu minútku ticha. ()

vovarano

Pre mňa najlepšia večerná, či v tomto prípade nočná show. Fergusoona môžem z lena či lettermana asi najviac. Vždy samozrejme záleží aj na hosťoch. ()

ivicudus

Z late nigt show je mojím nekorunovaným kráľom už roky (okej, dobre, rok a pol) tento chlap, ktorý sa vymyká klasickému late night show žánru. Svoju show robí v podstate v kutici na metly, do štúdia mu zateká, občas vypadnú svetlá. No napriek tomu, že nemá orchester a chodí o pol jednej v noci, má prvého robotického sidekicka Geoff Petersona v histórii (vďaka ti Grant Imahara z Mythbustrov), občasné muzikálové intrá, svoje verné bábky, ktorým kraľuje Wavey, aligátorský krokodíl (je trochu zmätený) a mačku, čo hovorí po španielsky. Jeden z mála late night moderátorov, ktorý vôbec počúva svojich hostí a preto rozhovory často zamieria úplne nečakaným smerom a skončia už naozaj niekde inde. V čom u mňa vyniká je, že má nadhľad, neberie sa vážne a ako hovorí sám "I don't give a rat's ass." Chudák producent. :D ()

josieaddms

Craig je nejlepší. Jeho show je svým ujetým způsobem úplně jiná než ostatní. Má neskutečně širou škálu témat, bláznivý smysl pro humor, a neskutečně rychle mu to pálí. Vždycky když mě zaujme nějaký herec nebo herečka, jdu zjistit jestli byl v téhle show, a když tak si to okamžitě pouštím, a vždy mě to skvěle pobaví. Asi to není pro každého, a určitě to hodně záleží od člověka který přijde, ale ještě jsem neviděla žádný nudný, nebo úplně nevtipný díl. A myslím že je to právě Craigova zásluha. Navíc zbožňuji jeho Skotský akcent, a jedinečnou mimiku. Některé díly jsou nezapomenutelné. Jen tak dál! ()