Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiálny text distribútora)

THErENDy

Pěkné holky = dobrý, Erotika = dobrý, Komedie = dobrý. Pěkné holky + Erotika + Komedie - nápad / scénář = Tragedie. Od toho filmu jsem nic nečekal a ani nic nedostal, vlastně kde byl ten vtip? * za hlášku "V Hollywoodu mají pravidlo nikdy netočit s dětmi a zvířaty. V porno průmyslu to platí dvojnásob." ()

LordMalak

Celkem fajn film o vzniku studentského filmu, který se zvrhne úplně jiným směrem, než bylo původně plánováno. Ale dost mi to připomínalo Sexbombu od vedle a český název je taky poměrně zavádějící. ()

P@\/EL

Celkem dobrá komedie, která nabídne pár humorných situací, kterým se dá aspoň zasmát. Natáčení porna je poměrně dobrá tématika, ze které se dá vytřískat docela hodně srandy. Tady si myslím, že se to povedlo tak z poloviny. Nicméně filmu se nedá upřít snaha zaujmout diváka. A koneckonců šťastný závěr se zde perfektně hodil. ()

zeromen

Jde vidět že i anglický suchý humor může být zábavný a může klidně šlapat na paty těm americkým komediím této krevní skupiny. Se sexy Carmen, od takové ženské chci jen jedno slyšet CHCI TO! :-)) ()

Profík

Dva kluci, z nichž jeden je talentovaný filmař, který chce točit, ale jediné k čemu se dostane je porno? To mohlo dopadnout hrozně. Naštěstí film není trapný a zoufalý, ale velice vtipný. Kdybych musel srovnávat se Sexbombou od vedle, která má trochu podobný příběh, vyjde mi to asi tak nastejno. Každý film má nějaké jiné kvality. Chci to je vtipnější a má sympatičtější hlavní postavu. A nemoralizuje. A Sexbomba má Elishu Cuthbert. P.S. Český název je hrozný. Může trochu ublížit filmu. ()

shagisson

Jojo, když to tam Carmen rozbalí nebo vyvalí či co, tak je na co se dívat, to potom naprosto dobře víte, jak naložit s pětisměrkou. Ale, abych pravdu řekl, film byl koukatelný a bylo tam pár momentů, kterým se člově od plic zasměje a taky některé, na které ještě teď myslí. ()

slimi2

zařadit sexy ženu a úspěch zaručen? vizuelně při pohledu na ní chvílemi možná ano, ale formálně a tak aby film chytl za srdce to nestačí.... ()

Puslanka

Je to blbost, ale vzhledem ke způsobu natočení a asi i mému momentálnímu rozpoložení jsem se místy dobře bavila. Ale už jen kvůli (zavádějícímu) názvu bych se na tenhle film sama od sebe nedívala, kdyby náhodou nezačal v TV po jiném filmu, který jsem sledovala... ()