Péčko pre začiatočníkov

• Slovensko Chlapci v pasci (viac)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiálny text distribútora)

Brano

Nechápem dôvod natáčania podobných hlúpych "komédii". Niečo ako Prcičky sa už nenatočí nikdy. Nebolo to vtipné, ba miestami to pôsobilo až príliš stupídne. Jediný vtipný moment celého filmu je ten, pri ktorom nahrajú školského "frajera" v chúlostivej situácii a následne ho premietnu celej škole. Výber hercov sa mi tiež nepáčil. Scenár slabý. Už po úvodných minútach som vedel, že tento film bude problém dopozerať. Asi som už z podobných filmov vyrástol. ()

Wyrdas

Typická komedie typu "Prci, prci, prcičky". Nemá čím urazit a až na jednu nechutnější scénku s opičí ejakuací jde o pohodovou komedii pro dospívající. Nechápu takovéhle podhodnocení, na 50% by to mělo upřímně dosáhnout. Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale za těchto okolností dám čtyři. Klidně bych se na to za pár let podíval znovu, protože pár dobrých scén to určitě má. Amy Smart krásná jako vždycky a všude, už jen za její přítomnost jedna hvězdička musí vyskočit. ()

Campbell

Další z průměrných komedií, variance jak něco dokízat a při tom si vrznout. Aha natočíme porno, ale nic nevím a jsme navíc panicové. A dále se film přiblbě rozvíjí, film není niajk potřeba vidět, maximálně když vás je na projekci víc, tak je to příjemná oddechovka, ale nic převratného. Docela mě potěšila AMy Smart to je celkem kus. Horší to bylo s ostatníma Horatio Sanz byl příšernej a i jako herec mi přijde jako zpocený mastný prase. A ostatní stojej fakt za ho*no. Ale nemůžu říct že bych byl zklamanej prostě průměrná komedie na jedno zkouknutí, po 2 se na to rozhodně nepodívám. ()

predators

Jojo, je to stejná sračka, jako to porno, co natáčeli ti kluci. :-) Jen ten děj celkem rychle odcípal, naštěstí.:-) Zasmál jsem se jedinkrát a to úplně poslednímu záběru. Zajímavosti: Při natáčení se jedna z tanečnic u tyče začala dusit. Zaskočilo jí lízátko.:-) 10% ()

Jara.Cimrman.jr

"To je jako Studio Kamarád s penisem a vagínou." K tomu není co dodat. Já mám k pornu poměrně kladný vztah a tak jsem se dokázal pobavit při pokusu trojice mladistvých o natočení pornofilmu, i když jim přitom bránilo ztopoření v soustředěné práci s kamerou i s mikrofonem. K tomu je třeba přičíst scénář, při kterém je dáma vzrušena z diskuzního fóra či řešení kvadratické rovnice a na světě je snímek, ze kterého může být každý znechucen dle libosti, ale pro mne je o dost přijatelnější než představa konzumace modré pilulky. ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, predovšetkým v meste Burnaby a Vancouver. (Real Tom Hardy)