Osemnásťročný Matthew Kidman je mladík, o ktorom sa dá povedať, že donedávna ani poriadne nežil. Jeho skutočný život sa začal až v momente, keď sa zoznámil a zamiloval do svojej novej susedky, krásnej a zdanlivo nevinnej Danielle. Keď Matthew zistí, že to úžasné a dokonalé dievča, ktoré si vysníval a ktoré sa stalo jeho láskou je bývalá pornohviezda, jeho existencia i vnútorný svet sa otrasie v základoch... Danielle má na Matthewa silný vplyv. Vďaka nej sa mu podarí vystúpiť z ulity a odhaliť starú pravdu o tom, že kvôli človeku, ktorého milujete, niekedy musíte riskovať úplne všetko... (TV JOJ)

Deimos

VHS/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +Elisha a ostatní herci, výkon Emile Hirsche, hudba, krásné záběry, dramatický prvek -snad jen některé písničky mohly být vyraznější, celkově fakt jen pár drobností/// Vkusný, záživný a krásný film. Tváří se trošku jako romantická komedie o trošku více ale o to decentněj jako Teen komedie a rovněž zabrousí do lechtivých vod. Elishu jsem si už dávno zamiloval, stejně jako již desítky předemnou a několik dalších po mě. Jen bych rád viděl tu Populární mechaniku pro děti (nějak mě to tehdá ušlo). Příběh je precizní, snad jen škoda, že napodruhé se mi zdál méně uvěřitelný, no ale bylo by to krásné, nemyslíte? Navíc je děj originální (pokud neberu hlavní dějovou línii) a má několik kliček navíc. Zde, pokud bych chtěl najít nějaké nedostatky, tak bych opravdu musel hodně pátrat. Snad jen trošku křečovitá mi přišla postava Timothy Olyphanta který měnil svůj charakter z minuty na minutu, asi bych nechtěl být v jeho blískoti (zvlášť když se z něho v jiném filmu stane Hitman). Prostě už tady byl dost "charismatický". Zvažuji, přemýšlím, filmu nic zásadního nechybý, tohle je další snímek, který se zařadí do mé TOP. A Elisha už tam dávno je :-)/// Celkem 92%/// ()

Jacinda

Nemám ráda Elishu Cuthbert už od 24hodin. Zvlášt když ji dabuje Lucka. Nepamatuju se, jestli ji dabovala i zde, pamatuji se ale, že tento film byl příjemným překvapení asi v jednu hodinu večer, kdy mi ho pustil kamarád. Byla to zajímavá návštěva. (nestalo se nic z toho na co jste tedka mysleli že se stalo) Díky kódům jsem měla rychlokurz Warcraftu, tzn pročli jsme ho za 3hodiny. Pak jsme chvíli předělávali fotky ve fotoshopu, pak jsme hráli Dotu a pak nevím. A asi si taky pořídím zdravotnickou matraci, protože se na ní spí fakt dobře. Zkrátka podařený večer a podařený film, kde se mi líbil hlavně konec. ()

Jordan

Ako tak sumarizujem, prichádzam na dva fakty: 1. v poslednom čase sa akosi pričasto stretávam na potulkách filmovým svetom s romantickými komédiami a 2. našťastie vždy natrafím na kúsok, ktorý v tomto nechvalne slávnom hollywoodskom žánri niečim vyniká, takže môj vzťah k podobným filmom začína pomaly nadobúdať oveľa menej negatívne črty. Tak napríklad tento pozoruhodný film, ktorý ja osobne nepokladám za niečo veľmi extra nad rámec typickej romantickej a navyše teenage komédie s celkom jasne odčítateľnými žánrovými postupmi a scenáristickými obratmi, nejakým tým hollywoodskym posolstvom svetu realizovaným skrz záverečný štipendijný príhovor a večne prítomnú tému "morálneho prínosu", ma predsa len prekvapil a po zvažovaní donútil dať veľmi silné a statočné tri hviezdičky, a nielen (aj keĎ priznávam, že svoju nezanedbateľnú zásluhu na tom má) peknej (čo peknej - krásnej !!!) Elishi Cuthbert (ktorú som zbožňoval, keĎ ešte uvádzala také tie "vedecké" programy pre mládež v kanadskej televíyii). V nasledujúcich zopár postrehoch sa asi nevyhnem spoileru: Neklasickosť je zastúpená témou pornografie, ktorá je v deji večnou paralelou a má v podstate aj svoj iný, nie len "atraktívny" význam (vďaka nej sa realizuje aj zopár vtipných momentov a komediálnych scén, jej môžeme vďačiť aj za zaujímavú postavu Elishinho pornoproducenta), okrem toho sa do filmu dostáva aj, náznakmi, no predsa, temná stránka, romantická časť deja a zápletky ustupuje miestami iným partom, čo je celkom zaujímavé. Potom tu je Samnang, čo je celkom sranda, pre mňa osobne vtipná scéna v ELiho obývačke, tesne po tom, čo zistí, že jeho nová priateľka je pornohviezda a iné scénky (napr. jeho "extázová" jazda). Napokon musím povedať, že scéna Daniellinho a Matthewovho prvého milovania (samozrejme ako inak - na maturitnom plese - ako som spomínal, i vďaka plusom sa film miestami nevyhol klasickéu klyšé romantických odrhovačiek) je naozaj veľmi silná, možno prvoplánová a príliš tlačiaca na pílu svojou dĺžkou, aby to pochopil aj ten najnatvrdlejší divák, ale anjelská D., sic pornohviezda tu však prežívajúca okamih skutočnej lásky. vyzerá ako anjel, v tom okamihu som sa do nej zamiloval :) Ovenčil a obásnil som to hádam aj trošku viac, ako si to zaslúži, možno to bolo o 10 minút dlhšie ako malo byť (pri poslednom zvrate v deji som si povedal, že to má o jeden zvrat v deji naviac, ale nakoniec som sa s tým chtiac-nechtiac zmieril), na jedno zhliadnutie (pre fanúšikov Elishe a dobrého soundtracku aj viackrát) a doplnenie predstavy, ako sa v súčasnosti snažia tvorcovia posúvať a ozvláštňovať sprofanovaný žáner romantických komédií rozhodne stojí za to. Mňa osobne červená farba štvorčeka pri názve filmu tu na csfd.cz neprekvapila až tak veľmi. ()

Xmilden

19letý Emile Hirsch vcelku suveréně táhne tuhle Hollywoodskou limonádu, která s blížícím se koncem přecejen prokáže kvality. Filmu nejvíce dominuje povedený soundtrack. Timothy nepřehlédnutelný. Škoda že Elisha neprokázala více svlékací odvahy. Překvapení na závěr. Asi to tak nějak celé prostě mělo být. 70% ()

molotov

Vím, že pět hvězdiček je asi moc, a že by tato komedie asi nemohla konkurovat jiným pětihvězdičkovým filmům, ale nemůžu si pomoct. Šel jsem se do kina jen pobavit, nic extra jsem neočekával. Vlastně očekával, že Elisha bude skutečně sexbomba. No, nesklamala. A kupodivu mě nesklamal ani hlavní hrdina, tyhle mladý hrdinové romantických komedií jsou většinou tak trochu nereálný a křečovitě se snaží být sympatický, ale jsem mu fakt fandil. Navíc bych se na ten film dokázal dívat i kdyby tam hrála jenom Elisha sama. Docela často jsem se smál, i když jako jediný v kině. Byli jsme tam čtyři. Prostě příjemný překvapení. ()

• Matthew Kidman (Emile Hirsch) na konci filmu řídí BMW Z4 Roadster s motorem o objemu 2,5 l. (HellFire)
  • Raz v striptízovom klube sa Emile Hirsch (Matthew Kidman) snažil prísť na to, ako fajčiť cigaru, tá mu však nečakane vypadla z úst. Režisérovi sa scénka zapáčila a rozhodol sa ju ponechať. (misterz)