Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiálny text distribútora)

honajz

Neveřte na obalu kecům o nějakých „britských prcičkách“. Jde o docela nudný film o dvou londýnských studentech filmařiny, kteří seženou producenta, seženou do svého filmu na jeho přání i vysloužilou a již nehrající pornohvězdu, a v domě rodičů začnou točit film. Přinese to řadu zmatků, podraz ze strany producenta, výhru filmu na festivalu i konečnou satisfakci nejen v podobě ceny. Jenže než se prokoušeme k očekávané pointě, projdeme řadou skutečně nudících konverzačních obrazů, které se snaží brát na mušku rádoby kriticky současné poměry v anglickém školství, ve filmařině, ale výsledek klouže po povrchu jako jakýkoliv současný český psychologický film ze současnosti. ()

anderson

Dve hviezdičky za božskú CARMEN a jej trik s hruškou. :-) Ale v podstate sa jedná o britskú verziu voloviny s názvom PÉČKO PRO ZAČÁTEČNÍKY. (27.7.2007) ()

MáŠa

Určitě to není nic světobornýho, nic extra kvalitního, nic objevnýho, nic maximálně vtipnýho, nic, na co si budete po týdnu pamatovat, ale jako já sem se smál a šlo to prostě. Tady nad tím filmem ten čas prostě strávit i lze. ()

mysiak

Bolo to miestami vtipné, ale určite nie na Zlatého Vtáka...Carmen Electra mohla kľudne ukázať viac...a herci sa mohli aj viacej snažiť....scénka na záchode nemala chybu, ale to je tak asi jediný moment, ktorý si z tohoto podpremierného filmu pamätám... ()

Ridick

skopirovany namet od pecka pre zaciatocnikov, podobne fory (prichod rodicov),ale mame tu aspon carmen, kt. sice nevie hrat, ale vsade sa pekne smeje a vystavje pekne dojniky... ()

JJ.Gibson

Takovýdle typ komedí mi prostě sedí. Tenhle film, mě zkrátka bavil, myslím že to povedlo. Né že by tam byli místa, kde bych se za břicho popadal smíchy, ale celkově to na mě působilo hezky. Neotřelá komedie, která jistě neurazí, ba naopak, příjemně překvapí. No a třešnička na dortu Candy Fiveways :) stále jí to sluší potvůrce. A musím podotknou, že Lila v podání Michelle Ryan, byla taktéž svůdná kočka! ()

HappySmile

No byla to ale pěkná blbost, vlastně ani nevím proč jsem tomu dala tak vysoké hodnocení... ale ve druhé půlce se pár vtipných scén našlo, takže asi proto no... ()

lekr

Dalí puberťácká komedie...narozdíl od některých dílů Prci Prci prciček má aspoň chytrý námět a vitpy na úrovni a to i když se jedná o takouvohle lechtivější tematiku..prostě britský humor se nezapře nikde!!! ()

shyster

Tak a je to oficiální, i Britové se naučili točit teenagerovské komedie. Sami ale tento žánr obohatili o typický britský humor. ()

Juto

Je to napodiv príjemná teenagerská komédia. Scenárista Phil Hughes poskytuje predvídateľný, ale príjemne zábavný scenár. Film sleduje dvoch mladých a nadržaných mužov, ktorí sa snažia preraziť vo filmovom priemysle akýmkoľvek spôsobom. A pomôc by im mala najväčšia pornohviezda Candy Fiveways (Carmen Electra). 6/10 ()

KatanaCZ

Jak píše anderson - v podstatě trochu překopaný film Péčko pro začátečníky. Kupodivu je tento film však o poznání lepší (alespoň pro mě) - dobře jsem se pobavil. Sice to není úplně na 4 hvězdy, ale co, je to sranda. ()

otík

Těžko úspěšná komedie bez vtipných scén, těžko erotický film bez erotiky, těžko drama bez solidní dramatické zápletky. Tenhle film je jen takovou povídkou o tom, jak prorazit do filmového průmyslu a to díky pornofilmu. Hodně to připomíná Sexbombu od vedle, bohužel jí nesahá ani po bombarďáky. Hudba - Murray Gold. ()

Johnny.ARN

Príjemná, odľahčená a čuduj sa svete, na anglické pomery aj celkom vtipná jednohubka so sexy Elektrou. Scenáristicky vykradnuté, prevýdateľné s typickými scénami pre komédie. Bez nejakej väčšej, či menšej inovácie. Poteší, ale vyšumí. 2 z 5 ()

_DAVE_

Vcelku prumerna teenagerovska komedie o studentech kteri touzi tocit filmy, ale jak uz to tak chodi, zacatky jsou vzdy krusne.. Nakonec jejich debut dopadne trochu jinak nez zamysleli. Myslim ze svoje publikum si tahle oddychovka najde. ()

Timak

Jak říkal režisér bouře lásky - sračka kterou nechtěl točit - tenhle film neměl být vůbec natočenej. Jestli jsem se zasmál 2x, tak je to teda moc. Carmen neumí hrát a tady to jenom dokazuje. Celé mi to vlastně přijde jako studentský film - pak by to byla nejspíš pecka - škoda peněz ... ()