Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všetky plagáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

MM_Ramone

"Werewolf Women Of the S.S." je jeden z trailerov na neexistujúci film, ktorý bol použitý v retro-horrorovom projekte dvojice režisérov Q.Tarantino, R.Rodriguez - "Grindhouse". To že zverili tvorbu tohto krátkometrážneho mini snímku Robovi Zombiemu bolo pre mňa príjemným prekvapením. Zvládol to dobre. *** ()

petero

Jeznoznačne len tento trailer ma dostal. Tak toto chcem vidieť. Fascinujú ma vlkodlaci, mám rád filmy Roba Zombieho, Nicolas Cage valcuje pár sekundovým prejavom a diabolským smiechom, nehovoriac o tom že film by mal byť o čom odohrávajúci sa v zaujímavom prostredí. ()

Mahalik

Pff. Docela nuda zvlášť když název slibuje velkou jízdu. Hudba nijak zajímavá a herci (kromě Cage, kterej je každym coulem masér) je tenhle trailer nudná záležitost. Thanksgiving forever! ()

Divočák

Lepčí než Rothův "Thanksgiving", ale rozhodně horší než Wrightův "Don´t". Vlkodlačí žena jako tajný Hitlerův plán na vítezství ve druhé světové válce je opravdu geniální nápad a počáteční nájezd se záběry z Triumfu vůle slibuje opravdu bezvadnou podívanou. Bohužel, počáteční kvalitu Rob Zombie neudrží dlouho a celá prostřední část je jenom uhlazená nuda... tedy do chvíle, než se na obrazovce objeví Nicolas Cage!!!! ()

JohnnyD

Málo skvelého diabolského Cagea, málo humoru a málo vyťaženého z geniálneho potenciálu najlákavejšieho námetu zo všetkých trailerov. Aj tak je to ale zábavné a má to ten správny trashový nádych. ()

Indiana

Docela sranda, je to dost perverzní (taky Rob Zombie) a Cage jako Fu Manchu je doslova geniální. Ale čekal jsem od toho trochu víc, nicméně jako celovečerák by to mohlo vypadat opravdu zajímavě......ale jinak ta ukázka - nebejt Cage, kterej tam vypadá fakt jako magor a cholericky řve a gebí se, už bych se na ni nejspíš podruhý nekouknul. ()

Kusko.t2

Super Fake trailer Zombieho, ktorý je úchvatný a zábavný až srdiečko zabolí. Škoda, že to zostalo len u traileru. Dal by som si. ()

Stegr

40% - Hodně WTF trailer. Cageových pár vteřin mi ale tak super nepřijde, ten jeho idiotský výstup je spíš na vysmátí se mu... :) ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +plakát, obsazení, Nicolas Cage rulezz -horší kvalita/// Tak tohle jsem chtěl dlouho vidět. Po počátečních rozpacích mě to celkem zaujalo. Jako "trailer" to funguje a jeho námět je zatím málo zfilmovaný, takže bych si dal klidně i celovečerák./// Celkem 62%/// ()

Adam Bernau

Konečně po dlouhých letech úhoru vidím svého někdejšího miláčka Nika Cage ve slušném filmu. Upoutávek na anglofonní filmy s třetiříšskou tématikou jsem viděl vícero, dva filmy dokonce celé, ale pokud jde o objektivitu historických fakt, psychologickou přesvědčivost a morální hloubku, tento nemá konkurenci. Trochu však zaostává v objevnosti šokujících tajemství Třetí říše, proto jen čtyři hvězdičky. ()

kingik

Ve srovnání s Rothovým Thanksgivingday to není tak nápadité a těží to hodně z toho, že v něm jsou vidět pěkný holky včetně Zombieho skutečné ženy Sheri Moon. I režijně to zaostává za Rothovým trailerem k neexistujícímu filmu, ale i tady je na místě litovat, že se trailer nedočkal realizace. Bylo by zajímavé jak by si oba případné projekty ve výsledku vedly. Takhle je ten Rothův trailer propracovanější, zajímavější a o třídu lepší než Zombieho nářez. ()