Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Krátkometrážny
  • Horor
  • Dokumentárny
  • Akčný
  • Animovaný

Recenzie (1 291)

plagát

Hackerman's Hacking Tutorial - How To Hack Time (2015) 

Bonusové video alebo ak chcete extras prípadne special features ku krátkometrážnemu trháku KUNG FURY 2015 režíroval a editoval Jonas Ernhill. Filmované u babičky v garáži hnevu.

plagát

Girls of Paradise (1986) odpad!

„Fuck your TV, fuck your friends, fuck your phone, just fuck yourself“. Zbytočná kompilácia scénok, ktorá vykráda iné X-Rated pornografické materiály vlhkého rangu je pozliepaná akože lákavým príhovorom niekoľkých inseminátorov z oboru trash porna. Výsledok „stojí“ akurát za to ...just fuck yourself.

plagát

The Night of Loving Dangerously (1984) 

Po roku nebezpečnej honby Mela Gibsona za investigatívnou bombou a dorážaním na Sigourney Weaver prichádza Peter North ako George Shannon – nadržaný detektív a ex penetrátor v tom čase ešte 16 ročnej Traci Lords, aby za noc stihol obrobiť toľko sexuchtivých objektov zo svojho okolia koľko ani Mel nedokázal za noc zbúchať patetických úryvkov do novín či rozhlasu.

plagát

Simonetti Horror Project (1991) 

Zostrih koncertu Claudia Simonettiho (klávesák), ktorý si z časti aj sám štúdiovo upravil a zrežíroval jeho finálnu televíznu podobu sa ako sólový projekt venuje v štýle 90-tich rokoch nosným hudobným témam z kuchyne Goblinu. Hlavná časť materiálu sa filmovala v Teatro Poliziano Montepulciano Siena, doplňujúci materiál ako zábery z hororov a hrané scénky pre oživenie autenticity sa pridali v postprodukcii. Vo svojej podstate veselá hudba Claudia Simonettiho podtrhujúca tvorbu Daria Argenta a jeho víziu hororu sa vo farebných vlnách koncertného predstavenia vracia ku svojim koreňom. Sem tam nejaký ten remix prípadne originálnosť živého vystúpenia sa objaví. Horor Argenta a hudba Goblinu sa ruka v ruke dopĺňajú akoby ani jeden bez druhého nemohol existovať. Pre túto oslavu hudby ako takej sa často krát vraciame do opery ako akustického chrámu talianskej ikony. ### Skladby: Craws, Tenebre, Demon, Elucubration, Profondo rosso, Suspiria, Ozone free, Opera, Phenomena, Profondo rosso – rock version.

plagát

Goblin: Austinato - Live in Austin, Texas (2016) 

Live vystúpenie skupiny Goblin (bez klávesáka Claudia Simonettiho) v Austine (Texas) sa v čiastočne krytom pódiu neďaleko obytnej štvrte vracia v modernom štýle späť do svojej krásnej minulosti. Prvá hodinka koncertu dokreslená príležitostne výjavmi z filmov je až romanticky upokojujúca pričom je jasné, že tie najväčšie ikonické pecky sa ešte len dostanú na radu. Po odohratí rannej produkcie sa vypínač démonického chrliča uzamkne v pozícii filmish-soundtrackish-zombish.

plagát

Never a Tender Moment (1979) 

Marilyn Chambers: People say, "Are you just acting?" Well, you can't act when you've got a fist up your butt. ### Jemné sado-maso vystúpenie z jednej peep show miestnosti pre navodenie tej správnej atmosféry pre honibrkov je okrem pár vtipných hlášok len krátkometrážnou prehliadkou nahých ženských tiel pri penetračnej práci. Trocha toho výprasku na holú nemôže u tohto druhu pokleslej zábavy chýbať. Vo svojej podstate sa však jedna o jednoduché video, ktoré v dnešnej digitálnej internetovej dobe stratilo svoj zmysel.

plagát

La tumba de los muertos vivientes (1983) 

Nacistické zombie céčko J. Franca sa opiera z polovice hlavne o hnilé rekvizity oživlej smrti zo šatníku rekvizít a tabuľu s hákovým krížom zarytú do piesku púštnej oázy, na strane druhej zasa o vykradnuté zábery z filmu I GIARDINI DEL DIAVOLO a deravý scenár kombinujúci známe klišé pre prvoplánový, finančne motivovaný výsledok. Nezmyselná a nudná výprava za zlatým pokladom v hodnote 6 miliónov sa po rokoch od vykradnutej akčnej spomienky z vyššie uvedeného filmu Alfreda Rizzota, počas ktorej utrpel nemecký konvoj fatálnu porážku vracia v podobe tejto variácie na zombie horor. Výsledné spracovanie však škrípe viac ako piesok medzi zubami usmiateho nomáda. Zaujímavé je, že v rámci šetrenia bolo problém natočiť aj nočné scény v odpovedajúcu hodinu.

plagát

Holá pěst (1981) 

WoW. Perfektná, miestami až dych berúca priamočiara grindhouse mlátička, ktorá spolu s vykradnutou hudbou zo zlepenca zvaného SHOGUN ASSASIN až orgazmicky valí jednu ikonickú scénu za druhou. Kontrastná filmová špinavosť prekypujúca celým radom nezabudnuteľných momentov sa bez zbytočnej čo i len minúty rozhodla spláchnuť iné kung-fu omáčky do kanalizácie o poschodie nižšie. Nezabudnuteľný zážitok!

plagát

Grimms Märchen von lüsternen Pärchen (1969) 

Povoľnejšia erotická paródia na rozprávky bratov Brimmovcov je ako jednoduchý celok spojená strastiplnou cestou dvoch bratov (Hansa a Hansa) naprieč čarovnou krajinou. Popoluška, Šípková Ruženka, Snehulienka a iné detské charaktery známe prevažne z kníh a Disneyho animákov odhadzujú oblečenie, ktoré je im často na príťaž, aby mohli odhaliť holú pravdu o tom, ako sa to v skutočnosti za siedmimi horami a dolami počas toho horkého leta vlastne stalo. Muzikálová hudba, erotický humor, scenár naruby ako od trafenej husi, rozprávkové bytosti v nezvyčajných charakterových polohách, sex drive snáď v každej situácií počnúc od stoporených siedmych trpaslíkov až po pojedanie orgánov plodnosti Zlou kráľovnou – to sú X-faktory, ktoré dospelý div(i)ák so srdcom malého chlapca môže len oceniť aj keď sa samozrejme jedná a čistokrvný filmový trash.

plagát

Dr. Moreau's House of Pain (2004) 

Režisér, scenárista a v neposlednom rade aj produkcia filmu si zobrala príbeh OSTROVA DOKTORA MOREAUA, rozštvrtila ho a jeho torzo si pohadzovala medzi sebou ako horúci zemiak. Po všetkých tých na hlavu postavených patáliách vzniká lacný hororový trash plný nudných scén snažiaci sa zaujať svetoznámou témou sfilmovanou už v roku 1932 režisérom Erle C. Kentontom (ISLAND OF LOST SOULS). Kombinácia jemnej erotiky, otrasných hereckých výkonov a poskromnou porciou hororového mäsa a krvi je zamiešaná ku téme nepresvedčivo a absurdne. Je pravda, že očakávania sa v prípade nízkorozpočtovej produkcie zväčša držia pekne pri zemi, tam dole v kanály plnom ľudských ostatkov. To je často popri erotike to jediné na čo sa dychtivý div(i)ák môže spoľahnúť v danej kategórií filmu. Dr. Moreau's House of Pain však absentuje aj tu.

Reklama

Reklama