S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Steny94

Úžasná relácia s nezabudnuteľnými scénkami ako Celévriti Camp,Monsterovci,Rozvedení so závadami,Superstar hľadá Slovensko a iné...Jasné že nebolo všetko podarené ale štyria hlavný herci boli úžasne zladený a ja som pri tom reval od smiechu!Škoda že už skončili a nemôžu parodovať momentálne stupidity!! ()

Brain-D

Farkašouvci, to první mě napadne. Pak ještě spousta další různých bloků, kde si banda skvělých komiků dělá ze všeho prdel. Na svých začátcích opravdu nářaz. ()

fabecc1222

Slovenská variace na naše Tele Tele. Ne všechny scénky jsou povedené, jak už to u tohoto typu pořadí bývá. Na druhou stranu tu máme i vydařené skeče, a zvláště ty, které jsou v pořadu od jeho počátku (Papeky, Monsterovci, Farkašovci, Pomáhajbo...) kolikrát opravdu stojí za zhlédnutí. Postupem času už se sice sem tam objevili i nudné díly a scénky (Ordinace, potažmo veškeré "falešné" rozhovory s politiky, které tam byli po celou dobu), ale jako celek je SOS příjemné na podívání, a pokud si z toho vyberete ty scénky, které vás pobaví (ke zhlédnutí většina na YT), tak se dokážete dobře pobavit. ()

Blackberry

Predovšetkým scénka Ebéncy s moderne zmýšľajúcimi starenkami ma dostala ("a čo budeš variť moja, knedľu, knedľu?? nie, Rogalo"). K výborným skečom patria aj Monsterovci, niekedy Fakrašovci, ale najlepšie sú aj tak scénky, kde hráva Pomajbo. Ten to tam úžasné ťahá. Dokáže zahrať hocijakého debilka a vždy to stojí za to. ()

KoRner

Boli tu aj neskutočne podarené, aj veľmi trápne vtípky. Monsterovci sú už neodeliteľnou súčasťou Maturitných plesov a Edita tak to no comment :-D ()

SheenaStaley

kým to bolo čerstvé tak to bolo fajn, naneštastie to skončilo asi o hodne neskor ako to skončit malo. postupne tvorcovia začali vykrádať sami seba.... Mám rada jednoduchý, infantilný humor, ale jeho nevýhodou je, že ma dokáže pobavit maximalne raz a konec a na to u mna sos doplatilo... bolo by to na 2 hviezdičky, ale z nostalgie budem stedrá a dám tri :) ()

borec999

Dangl odpozeral od bratov Čechov koncept Tele Tele a povedal si, že prečo by sme takúto skečovú satiru a paródiu slovenských relácií, seriálov, politikov a iných verejne známych celebrít nemohli mať aj u nás. Opäť to bolo vo forme kvarteta a opäť to bolo pre mňa veľmi príjemné pozeranie, pretože v tých časoch šlo možno o vôbec prvý pokus takto verejne niekoho parodovať alebo zosmiešňovať, čo viacerí (napr. Chruňo a Mora Monsterovci, či Edita Papeky :D ) neniesli ľahko. No a okrem odvahy Dangla a spol. chválim aj STV, pretože takýto formát by som rozhodne netipoval na verejnoprávnu televíziu. Nie všetky scénky samozrejme trafili do čierneho a nevyhli sme sa aj pár trápnostiam, no viacero skomolenín mena (moje obľúbené: Štefan Suchohríb, Jožo Pšenica či Pichal Chudák), postavičiek a scénok ako napr. už spomínaní Chruňo a Mora Monsterovci, Papeky, Farkašovci, či Pomáhajbo je už dnes doslova legendárnych. Práve pre SOS som si obľúbil aj Petru Polnišovú (ktorá sa stala asi prvou výraznejšou slovenskou komičkou a tiež ukázala že je absolútne hovado (myslené v dobrom), bez hanby a zábran a často si vedela vystreliť aj zo samej seba), Sklára (aj keď toho viac až v Mafstory), Dangla i Pomajba (nezabudnuteľné U Slováka a jeho ČO CHCEŠ???). A aj keď spomínaní herci mali ešte viacero spoločných komediálnych projektov (Partička, Kredenc...), tak práve SOS sa im podľa mňa podarilo najviac... 95% ()

Lookass odpad!

"Úroveň" , ktorú má tento televízny program zhruba posledný rok nevystihuje slovo ODPAD dostatočne. Je to zmes trápností, nulového humoru, nevypointovanosti a humusu, akú si verejnoprávna televízia rozhodne nezaslúži (vlastne, zaslúži, pretože s ľahkosťou zapadá do jej programovej štruktúry...) A pritom začiatky neboli najhoršie... ()

Wishkah

Není to žádný Monty Python, ale sranda to byla. Některé vtipy se povedly, jiné byly docela trapné, takže tak průměr. Ale za tu spoustu výborných figurek musím dát tu jednu hvězdu navíc. Dodnes nemůžu z Petry Polnišové jako cvičitelky :"Ná čo cica? Zase sedíš u bedny?....":-) ()

Cement73

Dobrá zábava. Ale nedá sa povedať že stabilne dobrá. Majú veľmi dobré gagy, ale aj hlúpe... Jednička je jednoznačne Krčma "U Slováka" :))) Takže: Ebeeeeeeenci!!! ()

DavidBeko

Zo začiatku veľmi dobrý program ale časom sa dosť zhoršil a už nevedia čo tam maju nové vymyslieť tak všetky scény su skoro rovnake, takže 4 *. ()

klokyn

Občas neskutočne trápne a inokedy zase dokonalé. Vždy si to však rád pozriem. Keby hrali všetci ako Pomajbo, bola by to radosť sledovať! ()

frolish

Na konci to bolo uz naozaj slabe, ale poriadne dlhu dobu som sa na to kazdy tyzden tesil ako maly a oddaval sa pravidelnym zachvatom smiechu. Robot Cvikla, Chruno Monster, Farkasovci, U Slovaka a neviem co vsetko este, nic predtym ani potom ma zo slovenskych televiznych serialov/relacii ani zdaleka tak nepobavilo. Program, na ktory urcite nezabudnem. ()