Elle Woodsová (Reese Witherspoonová) je typická blondínka. Má všetko, o čom iné snívajú – je populárnou prezidentkou dievčenského spolku, netrpí nedostatkom a príroda ju obdarila prírodnou plavovlasou hrivou. Chodí s príťažlivým spolužiakom Warnerom Huntingtonom III. (Matthew Davis), a jej jediným želaním je byť čo najskôr jeho manželkou. On má však iné plány – chce sa po štúdiách práv na Harvarde venovať politike, a na to potrebuje – podľa neho – iný typ ženy. Elle to zlomí srdce, ale nevzdáva sa. Rozhodne sa ísť na Harvard tiež... (TV JOJ)

YumiOkami

✨ ❝𝗜𝗳 𝗜'𝗺 𝗴𝗼𝗶𝗻𝗴 𝘁𝗼 𝗯𝗲 𝗮 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗶𝗻 𝗮 𝗹𝗮𝘄 𝗳𝗶𝗿𝗺 𝗯𝘆 𝘁𝗵𝗲 𝘁𝗶𝗺𝗲 𝗜'𝗺 𝟯𝟬, 𝗜 𝗻𝗲𝗲𝗱 𝗮 𝗯𝗼𝘆𝗳𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱 𝘄𝗵𝗼'𝘀 𝗻𝗼𝘁 𝘀𝘂𝗰𝗵 𝗮 𝗰𝗼𝗺𝗽𝗹𝗲𝘁𝗲 𝗯𝗼𝗻𝗲𝗵𝗲𝗮𝗱.❞ ✨ ()

OHI

Je to celkem vtipné a roztomilé, což je nesporně zásluha krásné ( a úžasně bloňďaté) Reese Whiterspoonové. ()

Mishqo

videné 32345krát a stále to nestráca glanc...milé, vtipné, ne až také hlúpe ako by sa z názvu mohlo zdať, všetko čo ma fungovať funguje ()

Kicune

Již bylo dost komedií, kde se z kačátka stávala princezna apod. Proč ne to obrátit (nebo alespoň pootočit)? Vyfintěná blondýna, dítko bohatých rodičů, má vypilovaný osud – Barbína se věnuje módě, vezme si Kena a budou žít dlouho a šťastně ve vile s bazénem. Plány se zhatí, kdy „Ken“ se s ní rozejde a odjede studovat práva na Harvard. Blondýna ovšem oplývá zdravým sebevědomím a rozhodne se jít studovat práva také, aby si svoji lásku získala zpět. Spolu s tím vstupuje do reálného univerzitního života, kam ale zároveň přenáší svůj růžový a vyumělkovaný. Typická komedie o proměně, částečném dospění a změně hodnot. Vše je samozřejmě zaobalené, nedramatické a usměvavé. Nechybí nadsázka a sebevtip. Velké plus pro Reese Witherspoon, která toto dílo drží pohromadě. ()

VanTom

Dobrosrdečná růžovoučká "barbína" rozčeří studie práv na upjatém elitářském Harvardu. Spíše roztomilá, než nějak extra legrační komedie s okouzlující Reese Witherspoonovou. ()

cross

Od téhle komedie jsem naprosto nic neočekával a jaké pak bylo moje překvapení, když pravá blondýnka Reese Witherspoon rozehrála až neuvěřitelně úsměvnou komedii. Reese je celou dobu dokonale "milounká", takže je zábavné koukat třeba i jen na ni. Jestli se dá něco vytknout, pak je to pomalý rozjezd, kdy skutečně film vyznívá jako stupidní dívčí románek. Toť vše... ()

ABCD Marta

Zpočátku to vypadá na americkou kravinu, která se ovšem časem změní v příjemnou a pohodovou komedii, a proto jí její usmrkanost rádi odpustíte. ()

Guzo

Další z těch lepších holčičích komedií, tentokrát o typické blondýně (konečně někoho napadlo založit na tom celý film :) Kdo by nechtěl vystudovat práva na Harvardu? Elle Woods ze začátku ani moc ne, všechno se však změní, když se rozhodne pomstít se svému příteli, který ji nechal kvůli jiné holce. Zápletka o ničem, ale o to v těchhle filmech opravdu nejde.. ()

zajda404

Práva blondýnka ničím nepřekvapí, ale stejně se u jejího sledování budete bavit. On je to vlastně naprosto průměrný americký film, na který si týden po shlédnutí ani nevzpomenete. V mysli vám ale naopak zůstane blonďatá Reese Witherspoon, která se tímto snímkem proslavila. Většina lidí si ji kvůli Elle Woodsové pořád řadí do škatulky, což je určitě škoda. Podívejte se na víc jejích filmů, hned změníte názor! ()

Kosmik 1

Tohle mě příliš nenadchlo. Někdy zůstává rozum stát nad tím, co ty bárbíny dokážou vyplodit. :-D Rambo Woods, ach bože na nebi. :-D ()

mkubalikova

Tenhle film má tolik much, jako přední sklo mého auta. Ale mě je to jedno. I když nejsem blonďatá, tak té holce držím palce. Bojuje totiž za nás všechny, které máme snahu se prosadit v chlapském prostředí a přesto si rády zajdem ke kadeřnici a podpadků se nechceme vzdát.. ()

P1tr

Komedie do pohody, která si utahuje z hloupých blondýnek, kde jednu z nich přesvědčivě ztvárnila Reese Witherspoonová. Tady se nabízí otázka, zda-li ve filmu vůbec hrála, nebo jí jen natáčeli skrytou kamerou v běžném denním životě:) ()

spikey1

dvě hvězdy jedna za skvělou Selmu Blair a druhá pro Luke Wilsona, kteří tomu filmu dodávají aspoň něco málo do energie.ano nemůžu odepřít že se jedná o svěží americkou komedii ovšem pro mě dvakrát nestravitelnou ()

ssfan

Velmi slušná komedie, která těží z dobrého hereckého obsazení. Děj je celkem zajímavý a také je v něm plno zvratů. Dobře jsem se pobavil, což se u komedií počítá, takže silné 3 hvězdy. 70% ()

solskjaer

Tak přesně tyhle typy filmů nemůžu. Film kdy se holky koukaj s pootevřenou pusou na ženskou která je nejdřív odstrčená a pak se vypracuje na neodolatelnou manažerku nebo právničku a nikdo na ni nemá! A holky furt koukaj přiblble se usmívaj a přemýšlí jestli se také neobarví na blond a nezačnou studovat vejšku! ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Spice Girls dostanou animák

Spice Girls dostanou animák

16.06.2019

Po zpěvácích Freddiem Mercurym a Eltonu Johnovi došla řada konečně taky na zpěvačky. Studio Paramount Animation teď chystá film o populární dívčí skupině z devadesátých let Spice Girls. Bude se ovšem… (viac)

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

20.11.2018

Služba YouTube Premium začala umožňovat uživatelům zdarma přehrání nejrůznějších filmů s podporou reklam. Pilotní program zahrnuje zhruba stovku filmů, mezi nimiž jsou například Terminátor, Rocky,… (viac)

Pravá blondýnka znovu v akci

Pravá blondýnka znovu v akci

05.06.2018

Od prvního filmu z roku 2001 uběhlo již 17 let, jak se tak ale zdá, Pravá blondýnka je připravena na návrat. Herečka Reese Witherspoon (Walk the Line, Divočina) se oficiálně vrátí do své nejslavnější… (viac)