Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni! (oficiálny text distribútora)

Arkos

S jedničkou a dvojkou nemá tenhle film vůbec nic společného, snad jen to, že v něm asi třikrát řeknou jméno Elle. Jinak je to dost velká slabota, příběh o ničem, nijak sympatičtí herci, špatný dabing u několika postav. Z toho všeho mně vychází 30 %, protože na druhou stranu jsem viděl i větší zrůdnosti. ()

merigieren

to je tak hloupý až je to vtipný :-) ono to ze začátku vypadá, jako když to vymyslel tým bláznů po lobotomii, ale po zdůvodnění proč to britové v usa prohráli mě to nějak začalo bavit. ...konečně sem viděl i jedničku, a je v tom vidět využití stejné šablony, jen posunuté o 10 let, k mladším holkám, s trochu přetaženými styčnými body do extrému. nechápu co se lidem na tomhle tak nelíbilo... ()

TXmovie

Je to hloupé, je to růžové, je to blonďaté a jsou dvě. Tohle není nic pro mě. Je na čase přepnout kanal. Ale ne. Ono to sice chvíli hloupé je, ale i tak je to zábavné, nakonec to i přestane být hloupé a zjistíme, že to má i dobrý děj. Film si nehraje na nic jiného než na to, čím skutečně je. Hloupý-chytrý, ale přece: fakt zábavný. Nakonec zajímavý děj je tím, co by vás v tomhle filmu mělo vést. Na růžovou překvapivých 80% ()

ABLABLABLA odpad!

Asi mi vypadnou oči z důlků z té přemíry otřesné růžové a jejich pohazování hlavou a mávání (nemluvě o tom, že vytvořily jeden celý tanec, kdy jen pohazují blonďatou hřívou a mávají). Jak bylo řečeno tohle s jedničkou ani dvojkou nemá nic společného, je to totiž milionkrát větší blbost. P.S. Taky jste tak žasli nad jejich úžasnou dedukcí u "soudu". Koho by to jen napadlo. ()

Yancl odpad!

Oh sh.t .. tenhle mix nejhorších filmů se ani zdaleka nedá považovat za něco příjemného či zábavného. Naprostá vykrádačka bez nápadu, bez jakékoliv logické souvislosti, bez humorné atmosféry .. prostě nic, co by nasvědčovalo alespoň snahu pobavit x-leté divácké osazenstvo. Nejlepší hláška z filmu zní: "To je kráva!" a podle toho to také vypadá, nezáchrání to ani sympatické mlaďounké blondýnky. [10%] ()