Elle Woodsová (Reese Witherspoonová) je typická blondínka. Má všetko, o čom iné snívajú – je populárnou prezidentkou dievčenského spolku, netrpí nedostatkom a príroda ju obdarila prírodnou plavovlasou hrivou. Chodí s príťažlivým spolužiakom Warnerom Huntingtonom III. (Matthew Davis), a jej jediným želaním je byť čo najskôr jeho manželkou. On má však iné plány – chce sa po štúdiách práv na Harvarde venovať politike, a na to potrebuje – podľa neho – iný typ ženy. Elle to zlomí srdce, ale nevzdáva sa. Rozhodne sa ísť na Harvard tiež... (TV JOJ)

Rousse

Co ode mně můžete chtít, když růžová je jediná barva, kterou bytostně nesnáším. I když nízké hodnocení určitě není způsobeno "přerůžověním" tohoto snímku. Pominu-li tedy ty prudké návaly nevolnosti v okamžicích, kdy monitor PC byl zaplaven odpornou růžovou, kde udělali soudruzi s Ú eS Á chybu? Předem už jen to schéma "kterak dámička s psíčkem prohlédla, zmoudřela, břibyly jí nějaké body IQ a nakonec ke štěstí přišla" mi fakt nesedí. Citové výlevy v podobě nekonečného "íííííííííííííí" "ááááááááááááá" a zuřivého jaskotu mi způsobovaly husí kůži. Velkou pochvalu si ale zaslouží Reese! Ta byla v roli úžasná, takže za ty jeji kukadla jak zrcadla dávám 2 hvězdy:-) ()

lulka5

Ano, dá se natočit americká teenagerská blbost, která ale nemusí pobuřovat vulgární snahou přiblížit se mladé generaci. Na svůj žánr dost povedené. ()

Jiří K. odpad!

Pominu-li to, že hl.představitelka je stejně přitažlivá jak moje fusekle po pětikilometrovém běhu ve 30-ti stupňovém parnu, vychází mi z toho neuvěřitelná fraškoidní ubohost se spousty "happy nice models" v podání dalších vedlejších rolí. Vlastně jsem na to narazil náhodou a doteď lituju, že jsem TV vůbec zapínal. Vydržel jsem to pro tentokrát 10 minut. Jinak OPĚT nerozumím hodnocení zdejších komentátorů. Buď mám zmršenej vkus, nebo nemám smysl pro humor anebo jsem na tyto arcihovadiny starej. ()

darwin

Nebýt Luka Wilsona, Victora Garbera a Holland Taylor, tak by to stálo za ještě větší prd. A tu blonďatou slepici by ve skutečnosti mezi právníky nikdy nikdo neviděl. ()

jondoe

tak isto jedna s tych lepsich americkych komedii.hlavna hrdinka je presvedcivo naivna a je jej cele obrazovka.nasmial som sa na nej a film mozem len odporucit. ()

Lencha

Celkem vtipný dílko:-) Blbá a naivní blondýna na právnické fakultě:-) A ty slepice kolem, to nemá chybu:-) Ovšem Reese se téhle role zhostila na jedničku:-) Další oddechovka, která neurazí a je celkem zábavná:-) ()

Loki_Six

"I just don't think that Brooke could've done this. Exercise gives you endorphins. Endorphins make you happy. Happy people just don't shoot their husbands, they just don't." ()

Vajonek

Je to blboučké, neuvěřitelně nereálné, předvídatelné až na půdu, plné stereotypů, které se vytloukají dalšími stereotypy. V rámci žánru nekomplikované oddechové romantické komedie (na nic víc si to nehraje a je to dobře) je ale Pravá blondýnka v čele se sympatickou Reese Witherspoon, která dokáže přesvědčivě zahrát jak charakterní role, tak hezoučké naivky, vlastně docela milá příjemná záležitost. Možná trochu z nostalgie nebo také proto, že jsem se potřebovala odreagovat a na to je tenhle film ta pravá volba, dávám i po letech od prvního zhlédnutí celkem s klidem tři hvězdy a 60 % a skoro bych byla ochotná jít i na čtyři (doufám ale, že se nenajde moc holek, které se rozhodují o své budoucí kariéře, narazí náhodou na tento film, vezmou ho strašně vážně a pak už budou chtít být jedině právničky jako Elle - srážka s realitou by pak mohla být mnohem krutější než náraz nosu pana doručovatele do vnad slečny manikérky:D). ()

BlueZero

Film plný feminizmu, na čo sa mužovi veľmi zle pozerá. Ale myslím, že taktiež potupuje ženy. Jedine žeby som bol naivný a myslel si, že ženy také nie su ;-)). Okrem týchto čisto ženských pasáží je tu aj dosť pevný príbeh, ktorý dostatočne graduje na to aby udržal diváka pozerať sa ďalej. Reese asi ani nepotrebovala nič hrať, proste akoby taká bola vždy. Jej jediný dobrý výkon stále ostáva rola vo filme Cruel Intensions. ()

xmozek

Nikdy sem moc blondýny neodsuzoval ale v tomhle filmu sem ji odsoudil hned na začátku.Jít na práva jen kvůli tomu získat z5 kluka toj eblbost.Ale jinak to nebylo tak strašný.3 * ()

wosho

Zábavný, vtipný nenáročný film s dokonalou blonďatou Reese Witherspoon. Kdo si chce jen u filmu opočinout a relaxovat, tak Pravá blondýnka je přímo ideální. ()

Merkin

Jestliže by všeobecně platilo, že světlé vlasy=stupidní, pak přemýšlím, proč se tolik žen barví na blond? Chtějí být hloupější, a nebo atraktivnější? Třeba to jen nejsou ty pravé blondýnky, protože ty jsou, jak ukazuje film, atraktivní a dokonce i chytré:) ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Spice Girls dostanou animák

Spice Girls dostanou animák

16.06.2019

Po zpěvácích Freddiem Mercurym a Eltonu Johnovi došla řada konečně taky na zpěvačky. Studio Paramount Animation teď chystá film o populární dívčí skupině z devadesátých let Spice Girls. Bude se ovšem… (viac)

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

20.11.2018

Služba YouTube Premium začala umožňovat uživatelům zdarma přehrání nejrůznějších filmů s podporou reklam. Pilotní program zahrnuje zhruba stovku filmů, mezi nimiž jsou například Terminátor, Rocky,… (viac)

Pravá blondýnka znovu v akci

Pravá blondýnka znovu v akci

05.06.2018

Od prvního filmu z roku 2001 uběhlo již 17 let, jak se tak ale zdá, Pravá blondýnka je připravena na návrat. Herečka Reese Witherspoon (Walk the Line, Divočina) se oficiálně vrátí do své nejslavnější… (viac)