Korisť

• Slovensko Smrtiace safari (viac)

Tom Newman se s rodinou vydává na dovolenou do Afriky, aby načerpal nové síly a hlavně své dvě děti více sblížil se svou novou manželkou. Nevinný výlet na safari však prázdninovou idylu mění v krutý souboj o holé životy. Ve vypůjčeném terénním autě se totiž ztrácí ve složité spleti prašných cest jihoafrické divočiny, a když se pokouší z bludiště nalézt cestu ven, naráží na extrémně silného a krutého protivníka. Jejich malá výprava se ocitla v obklíčení neúprosných hladových lvů. Zoufalá snaha šelmy přelstít však představuje pouhý počátek jejich velké africké noční můry. (oficiálny text distribútora)

mil@n.fanatik

Ale tak ušlo to... Krve a drama dosti, ale sci-fi na konci, jak "nová manželka" přežila výbuch auta s benzínem bez jakéhokoliv zranění, kdy "tatínka" odhodil výbuch na stranu, kdy se nacházel cca 5 metru od auta a naše paní mohla vyskočit max. do 2 metrů od výbuchu.. I tak ale úplně bez úhony vyvázla celá...:-)) ()

SeBig

Rádoby drsná Bridget Moynaham a dva uřvaný spratci. Co vtom filmu předváděli jsem tak trochu nepobíral plácal jsem se po hlavě začalo mě to srát ale od scény kdy se objevily dva černoši začalo to být docela zajímavý. Stejne jsem fandil spíš těm lvům! Tři hvězdy se zavřenýma očima! ()

SOLOM.

Chyby ve filmu se určitě najdou. Některé scény se zbytečně natahují, jsou kýčovité a bez nápadu. Na druhou stranu lze pochválit to, že zvířata jsou opravdová, žádné digitální potvory (teda až na pár scén). Někdy mi přišlo, že hlavní hrdinové jsou dost naivní a dělali chyby, u kterých se budete držet za hlavu. Herecké výkony jsou uspokojující a hudba se taky k filmu hodí. Hlavní roli dostala známá herečka Bridget Moynahan. Pro mě je to lehce nadprůměrný film, odehrávající se v krásné přírodě, s pěknou herečkou v hlavní roli a trojicí nádherných lvů. Mě se osobně se tenhle film líbil a určitě stojí i za víc než jen na jedno podívání se. ()

Jenda

chjo, větší napětí by vytvořilo i stádo hysterických šneků. A možná by byl jejich výskyt a chování reálnější, než cokoli v tomhle filmu. ()

MáŠa

Sem se celkem nudil. Podobné snímky ale ani nejsou můj šálek kávy. Člověk se tu kouká na to, jak sem tam někoho sežere lev a jak tu furt piští šíleně protivná holka, kterou bych snesl nahou v mé posteli, ale to je tak všechno. Nic moc navíc tenhle film nenabídne. ()

Grran

Opravdu Bčková slátanina, sice děj tam určitej je, zato herecké výkony vám vytrhávaj mozkové buňky řitním otvorem. Svým způsobem je tu krásně ukázán západní styl výchovy dětí, já osobně bych tu malou blonďatou kravku pomohl lvům ještě rozčtvrtit... ()

Terva

CITÁT - Teď se pozvracím já......... Pamatujte, že když se chcete v Africe vykadit, nedělejte to na lvím území, protože můžete skončit jako kořist. Rodina v hlavní roli je příšerná, uřvaná, uječená a děti jsou rozmazlené. Vůbec jsem jim nefandil. CITÁT - Oni nás sežerou......... U toho jejich pokusu ujetí z autem jsem se musel smát. To byl otřes. Já se celkem nudil. CITÁT - Voda, voda, voda....ano...... ()

corpsy

Ono námet veľmi nekritizujem, veď v dnešnej dobe sa už ťažko hľadá vo filmoch originalita, takže za to ho nebudem fackať. Fackať ho budem za to, že je podaný ako bezduchý blud, ktorý sa fakt hodí jedine na televízne obrazovky, a to tiež nie v tom najlukratívnejšom čase. ()

Astaroth12

Presne podľa očakávania nie som nadšený, ale neprevláda ani sklamanie. Je to taká obyčajná a priemerná safari naháňačka, kde aspoň trocha ukáže príroda svoju tvár. Krvavosť mi tu nechýbala, lebo u takýchto druhov filmov sa príbeh zameriava hlavne na napätie a tých vypitejších scén tu bolo niekoľko. Hlavne tá tajomnosť, či je alebo nie je na blízku levia rodinka sa celkom vydarila a tak aj atmosféra bola upokojujúca za daných okolností. Herecké prejavy nič moc, ale aspoň tam nejaká snaha bola. Film ubieha veľmi rýchlo a čakal som či sa počas filmu objavia pytliaci a hyeny a v obidvoch prípadoch som sa nemýlil, že určite. Rozhodne to nie je žiadny prúser a i ohlodané kostry vyzerali obstojne. Silne 3*. ()

Vyrida

A je to tady zase pořád to samý dokolečna, akorát s jinou potvorou na konci.Takové filmy mají zkrátka minimální šanci dostat nějaké vysoké hodnocení a buď padnou úplně na odpadové dno, nebo se zaseknou někde v průměru. Prey je ten lepší příklad a úplně špatně na tom není, tedy mluvím-li o hlavním hereckém obsazení. Bohužel se film velmi brzy začne topit ve stereotypu. Příležitostní a nenároční diváci budou spokojeni a my co už jsme viděli takových filmů víc hodíme 2-3 hvězdy. ()

K.I.N.G.

Já bych to neviděl zase tak bledě. Možná je to tím, že je to prahsprosté béčko (ty já děsně rád) ale mně to přišlo hodně zajímavé. Kdybych tomu chtěl něco vytknout, tak by to nebyly ty scény, co tu vzpomínali ostatní, to mně většinou přišlo celkem normální, ale hlavně všechno, co se toho auta týkalo. Někdy se dokonce zdálo, že když někdo utíkal k autu, byly dveře otevřené, ale jakmile byl u měj, byly zavřené. A o té jejich barikádě ani nemluvě. Myslím si, že těch nerozumových scén tam nebylo víc, než v jakémkoli jiném béčkovém filmu. ()

RAiken

Pokud by posledních 30 minut filmu byly detailní záběry na lvy, jak trhají tuhle stupidní americkou rodinku, bylo by to za jasných 5 hvězdiček... ()

grogodil

ďalší ľudožraví zástupci fauny - po hadoch, psoch a neviem akej hávedi tu máme tentokrát levy v nudnej safari zlátanine. Ani pekná tvárička Michelle Moynahan nezabránila tomu, že som to po polhodine vypol ()

sssssycak

Film plný hloupostí, nelogičností a sentimentu, velmi předvídatelný, přesto jsem se u něj v noci u televize poměrně dobře zabavil. Na televizní zábavu ucházející, přesto však nelze jít výše než 2*. ()

Vědma

A víte co bylo na tom nejlepší? Že lvi sežrali všechny profíky, průvodce, zkušené pytláky a rangery a ti úplně nemožní turisti, co jezdí do Afriky jako do ZOO, to přežili. Což je spoiler, ale myslím, že ho všichni unesete. ()

gumli

Aj keď zďaleka to nie je skvelý film,bola to celkom zábava.Myslel som,že to bude o niečo horšie.Tento film netreba brať vážne.Rodinka robila strašne hlúpe vecí a aj bola taká hlúpa.Sú to vlastne len útoky levov a čakanie v aute.Stále dookola.Inšpirácia z filmu Cujo je zrejma.Len miesto bernardína sú to levy.Medzitým sa ešte stále háda dievčina so svojou nevlastnou matkou.A bola aj veľmi protivná a hlavne nesympatická.Myslím to dievča.Takže najlepší herci v tomto filme boli levy,hlavne ten veľký samec.Ale zase na druhú stranu odpad to určite nie je. ()

ilemas

Pár zajímavých momentů tam bylo, ale jinak dost stupidní film, nejvíc mě lezla na nervy nesympatická puberťačka s tím svým chováním, kdyby ji sežrali, tak přidám hvězdičku. Od odpadu to zachraňuje jen docela dobrý námět v drsné africké přírodě, jinak děsná stupidita!!! ()