Korisť

• Slovensko Smrtiace safari (viac)

Tom Newman se s rodinou vydává na dovolenou do Afriky, aby načerpal nové síly a hlavně své dvě děti více sblížil se svou novou manželkou. Nevinný výlet na safari však prázdninovou idylu mění v krutý souboj o holé životy. Ve vypůjčeném terénním autě se totiž ztrácí ve složité spleti prašných cest jihoafrické divočiny, a když se pokouší z bludiště nalézt cestu ven, naráží na extrémně silného a krutého protivníka. Jejich malá výprava se ocitla v obklíčení neúprosných hladových lvů. Zoufalá snaha šelmy přelstít však představuje pouhý počátek jejich velké africké noční můry. (oficiálny text distribútora)

Tominni

No nic moc. Lvi teda hodnotím na jedničku, ale zbytek silně pokulhává, nějaké velké drama se nekoná, posádka auta provádí jednu hloupost za druhou, takže si říkáte, proč, proč, proč..... ()

DandaPiper

Problém je hlavně v tom, že prostě rodina, která je uvězněná v autě na Safari, kolem kterého číhají krve-žízniví lvi je téma, které nedokáže nastolit tu správnou atmosféru, a tak to celý vyzní jako takovej jeden nudnej a docela špatnej vtip ...ikdyž sem si jistej, že být v tom autě já, tak se ve mně krve nedořežou.. ()

smith22 odpad!

Ve spojitosti s hororem o tomto filmu nejde mluvit ani náhodou.Já hodnocení Odpad! skoro nedávám ale na tomto filmu mě iritovalo tolik věci, že sem nemohl jinak.Tak stupidní scénář, který s herců dělá v mnoha situacích idioty 1.stupně sem už neviděl ani nepamatuji.Jen tak namátkově: Nesmyslně rychlá jízda autem - prakticky jen proto aby film mohl dále pokračovat, naprosto nesmyslné chování lvů - to mě sralo asi nejvíce, no a ten konec - Bridget Moynahan ALA terminator ten tomu dal korunu. ()

zuzza11 odpad!

Panebože!!! Ani jsem se nedodívala, doufám, že tu malou čubku sežralo něco velkého a pěkně pomalu, protože jiný konec by nebyl vůbec vhodný! Tak blbý "film" jsem pěkně dlouho neviděla. Ano, horor to byl! Celých 45 minut. ()

*Fish*

Neco strasnyho, vsichni zkuseni rangeri chcipnou, kdezto americka rodinka vsechno prezije (dojde i na vybuch). Naprosto nerealisticke reakce zucastnenych, absolutne klisovite chovani 14tilete dcerky ke sve nevlastni matce a spousta dalsich prapodivnosti... jo, a samozrejme real american happy end. ()

david666

Že by CUJO po 20 letech:-) Trochu ano ale místo psíka tady máme lvíčky:-) Musím přiznat, že jsem na záčátku filmu čekal pěknou hovadinu. Ale nakonec se z toho vyklubalo vcelku slušné drama. Na to jací tady byli "herci" tak to nebylo špatné. Hlavně ale asi díky scenériím a lvům - ti hráli velmi dobře:-) Jinak mě teda fakt štvala ta puberťačka - ta byla na facku:-) Jinak je zde klasické klišé soužití otce, dcery a nové manželky. ()

MFZB

Videl som tento film tak od druhej polovice do konca, ale myslím si, že som asi o nič neprišiel keď som nevidel tú prvú polku. O horor ani nešlo v tomto prípade skôr by som povedal, že dobrodružný thriller. Aj to thriller ako thriller, pretože s filmu nešlo ani kúsok napätia. Nemôžem zase ani tvrdiť, že by ma film nudil, proste ale ani štipka napätia a krvavé to bolo iba miestami, asi jediné čo sa mi na filme páčilo tak bolo to prostredie Južnej Afriky s veškerou prírodou a levmi, tie boli pekné, ale ináč nič. Toto je typický film pre vysielanie v TV...no nemôžem si pomôceť, ale dáky dobrý dojem na mňa nespravil... ()

Schneeman

Horor? Thriller? V žádném případě! Spíš mi to přišlo jako parodie těchto žánrů. Dialogy hrozné a logika naprosto stupidní. Jednu hvězda za ty "dramatické" scény, které byly nechtěně velmi vtipné. ()

Gray67

Pěkná podívaná, pěkná příroda! Na tomto filmu především oceňuji použití pravých zvířat a ne žádných digitálních triků! ()

PatrikP4

Po chvíli si člověk říká jako vážně? Herecké obsazení dejme tomu že je ok... Ale ten scénář prostě tragický, i když tam nějaké dobré pokusy jsou, ale strašně málo... ()

numan

Pokud se chcete podívat na to, kterak hulywůdská r´n´b princezna druhé kategorie v bokovkách zachrání celou svojí rodinu před smečkou krvežíznivých lvů, jděte do toho. Pak by to možná ještě mohlo zajímat nenapravitelné zooromantiky qůli kamerovým nájezdům na zkrvavené lví tlamy. Jinak srajda jako bič - zlatý Čelisti. :) ()

pájap odpad!

něco tak nelogickýho jsem dloooooooooouho nevidel.ranger má pušku a utíká před lvem,helikoptéra nic,možná by pomohlo rozdělat ohen,ne?a vrcholem bylo že lvi jdou na místo ,kde leží jejichrozpáranej druh jako nic jo a nesmim zapomenout na dveře,nejdou otevřít a pak najednou jakoby nic zase jo,to jsem se smál.hodnocení-total shit. ()

lele

souhlasím s RAiken. Dala bych i odpad, ale scénka od chlapečkova utírání zadku travou po průvodcovy krvavé ruce na skle mě tak rozesmála, že nemohu jinak :) ()