Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvuje cestu lesem. Bob jim bude jen poskytovat vodítko. Mezitím se v parku objeví uprchlý sériový vrah. Už v sobě nemůže držet svou krvežíznivost dál a hledá si své nové oběti. V lese však není jediným predátorem. Třímetrový grizzly si chce také přijít na své a skupinu sleduje. Z nevinné cesty lesem se tak stává boj o přežití. Počet mrtvých stoupá a idylické tábořiště se zalévá krví. (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Jak vždy píši u podobných filmů: Až tak debilní a nemožné, že zkrátka pobaví - ani nevím, jak je to možné - a tedy jednu hvězdu zaslouží. Ale málokomu se to může líbit. O nic divák nepříde, když ho tato kravina mine. ()

helraiser

Rozhodně se jedná o překvapení to musím říct rovnou. Ze začátku to vypadalo na slasher, teda alespon do doby než brutálního vězně na útěku nesejmul medvěd, který po něm převzal štafetu. Mohl to být geniální slasher-eko horor, ale bohužel není. Začátek je dobrý, poslední čtvrthodinka je přímo výborná, ale to co je mezi tím tak je dost hrůza. Takže sečteno podtrženo je to bohužel jen jasnej průměr. ()

CharlieSs

Musím se přiznat že jsem zcela nepochopila ten konec, a taky musím přiznat, že hudba ve filmu byla odporná a taky ještě, že na můj vkus tam bylo strašně málo krve. Ale jinak (y) ! ()

TSZ odpad!

Oficiální text distributora praví toto:"Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou… ". Nevím zda je to pokus o jakýsi sofistikovaný humor či největší filmová lež století, ale tento "nejděsivější žijící tvor na zabíjení" je děsivý asi jako Méďa Béďa (a rozpočet bude mít pravděpodobně stejný). Rozebírat zde vrcholně nelogické chování lidských postav (nebo dokonce schopnosti jejich hereckých představitelů) by patrně většině z nás vyvolalo silně dávivou reakci, takže to celé uzavřu s tím, že Grizzly Park je extrémně debilní film, na kterém je špatné NAPROSTO vše (dobře, dobře, z vizuálního hlediska je docela hezký pohled na dvě zúčastněné herečky + okolní přírodu, ale to je sakra málo).Jeden z nejjednoznačnějších odpadů, co jsem kdy udělil. ()

Cortesz

Naprostá ztráta času. Téměř po celou dobu filmu se zde nic neděje, jen probíhají tupé dialogy, herci předvádí to, jak jsou neschopní. Poté příjde závěr ve kterém mědved všechny zlikviduje a to dost směšným způsobem, režiséř je břídil, který to s kamerou neumí. Takže jediné co zde stojí za zmínku je snad pěkná krajina, toť vše a za silikon (ti co viděli vědí). Jinak další co mě dostalo do kolen a to v negativním slova smyslu je samozřejmě konec. ()

tailguner

Čekal jsem horor, se vším co k hororu patří, ale nedočkal jsem se. Ani chvíli jsem nebyl napnutý co bude dál, děj dopředu jsem tušil. Beru to jako odpočinkový B film na nedělní odpoledne. Večer bych si s ním už víckrát nekazil. ()

Zadri odpad!

Horor u kterého se nebojíte, komedie u které se nezasmějete, thriller bez napětí, mysteriózní film bez záhad. Film, který je po všech stránkách nepovedený a zbytečný. ()

johnsnow

Teda poviem vám prekvapilo. Síce je to taká blbinka ale záver je slušný masaker, a záverečná pointa je taká, že buď budete krútiť hlavou alebo sa smiať. ja som sa rehlil. A určite tomu dám slušné 4* ()

deluxxx

Toto že bol horor? Dobre možno jedna-dve scénky zaváňali hororovými prvkami, ale to je málo. Skôr sa na niektorých scénach zasmejete. Maco chodí ako duch, vždy sa zjaví za chrbtom a problémovú mládež trhá ako noviny (nechýbajú črevá, ruky a aj silikónový prsník:-). A čo nedotrhá on, to dokončí zatúlaný sériový vrah alebo hladný (biely!) vĺčko. A ten koniec, ach bože, to si snáď z nás robia srandu? Hviezdu dávam za scénu s maskotom a tú trošku gore ()

moviefan4

Tak tomuto sa hovorí dobré B-čko. Neurazí ani nenadchne proste zlatý priemer v horore. Herci sú ako tak v pohode, charakerty sú dobre napísané a dej nieje až tak nudný. Kills sú tu už od začiatku len v strede filmu nejak tempo spomalí ale zasa posledných 20 minút zabitia rastú a vôbec niesu zle spracované. Gore pri pár killoch bolo dobre spravené a dalo sa naň pozerať. Kamera tiež nebola najhoršia, okrem záberu na začiatku keď sme videli z pohladu vraha lenže kameraman mal v tomto zábere asi parkinsona tak sa celá kamera triaslia a záber bol zlý ale inak všetko v poriadku. Za mňa plnohodnotné 3* výborne som si pri filme odýchol a zabavil sa. ()

knoxville

Hviezdicka za pekny zadok Zulay Henao a za vyvrazdovacie sceny na ktorych som sa fakt rehotal...ale to asi nebol ich ucel takze nechapem ze to tvorcovia naozaj mysleli vazne. Katastrofa, nevidel som snad nic hlupejsie :) ()

uprchlice

"Grizzly park" je nekvalitní a ne příliš dobře natočený film. Kamera se všelijak klepe až z toho diváka bolí oči. Příroda je nádherná, dialogy jsou vtipné (bez nich by to nešlo, protože film by jinak moc nepobavil ;-) ), ale jinak "Grizzly park" nenabídne prakticky nic. Postavy problémových teenagerů jsou nudné až to bolí. Svými výstupy předvádí akorát to, jak jsou hloupé a nezodpovědné. Navíc postava toho trestance byla úplně zbytečná. Film si chtěl jenom zahrát na brutalitu a pak překvapit něčím větším... a proč ne třeba medvědem grizzlym? Taky možnost. V tomto případě se to nejevilo příliš úspěšně. Sice les, okolo jen stromy a jinak pusto (klasika ;-) ) a do toho všeho šílený medvěd se smečkou hladových psů? Tohle mě neohromilo, i když zvířata byla opravdu nádherná. Každopádně Tom Skull si hodně uškodil, když si za herce vybral takové exoty! :-D Navíc jejich herecké výkony byly nepřesvědčivé, nezajímavé a slabé. Hudba spojena s okolím mě alespoň trochu uklidňovala, než přišli na scénu zase oni! Doslova mě vytáčely svým chováním. Do toho ještě postava rangera Boba... taky pobavil mamlas jeden :-D, ale jinak to byl borec, že ty teenagery zvládl, ale je fakt, že mu trpělivost nakonec došla (hurá) a to byl ten důvod mého velkého úsměvu :-D "Grizzly park" není špatný film, ale má jeden velký problém. Hraje si spíše se vtipem, což není zas tak špatné (ráda se bavím), ale úplně zapomíná na slovo "horror", což už špatné je, protože se jako horror tvářil, ale přitom odbočil úplně jiným směrem. Takže "Grizzly park" je zábava s nutnou dávkou vtipu, ale přece jenom ta horrorová stránka tam chybí. Sice pár vražd se tam objevilo, ale byly tak špatně natočené, že si jich divák vlastně ani nevšimne. Bohužel. Krutá pravda o "Grizzly parku". Vtipná, ale nehorrorová... :-( ()

Mark1983

Po pravdě řečeno jsem dostal něco jiného, než to, co jsem čekal. Sice to pro mě nebyla úplná slátanina, to ne. Ale nebylo to takové, jak jsem očekával, takže Na ostří nože a Grizzly z roku 2015 jsou dle mého úhlu pohledu o něčem jiném, čímž se Grizzly Park stává jen filmovým průměrem první kategorie. ()

Miroslav.Zac

Typický představitel béčkového hororu nultých let s předvídatelným, nelogickým příběhem a bandou nudných až otravných postav. Nezáživný děj se snaží zachránit krvavý konec, ty efekty jsou ale na úrovni ochotníků a víc směšné snad být nemůžou. ()

omega_SK

Trápne až och. Takéhoto horroru sa dnes nezľakne asi nik. To už aj v detských animákoch sú hroznejšie scény ako tu. Pár pekných báb (žiaľ žiadna z nich neukáže "tote veci"), pár pekných záberov prírody, pár rozhodených končatín a troška červenej farby. Pozrieť sa to dá --- minimálne raz. Druhýkrát ale už tento film nemá čo ponúknuť. Fakt len z núdze. Určite by som do tohto filmu neinvestoval ani cent. Pochybujem že by niekto chcel také čosi v zbierke DVD či nebodaj BluRay ()