Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou…
Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvuje cestu lesem. Bob jim bude jen poskytovat vodítko. Mezitím se v parku objeví uprchlý sériový vrah. Už v sobě nemůže držet svou krvežíznivost dál a hledá si své nové oběti. V lese však není jediným predátorem. Třímetrový grizzly si chce také přijít na své a skupinu sleduje. Z nevinné cesty lesem se tak stává boj o přežití. Počet mrtvých stoupá a idylické tábořiště se zalévá krví. (oficiálny text distribútora)

hladass

Ale proč ne, já jsem se docela bavil... Děcka jsou docela otravné, což vynahrazuje dost sympatický šerif, seriový vrah je správný hajzl a medvěd k nakousnutí... Takového méďu bych chtěl doma a pouštěl bych ho na otravné návštěvy, alespoň bych ušetřil za žrádlo... A posledních patnáct minut je správně masakroidní... ()

strougy

Ač se Grizzly Park pohybuje v obvyklých žánrových schématech a nepřináší vlastně vůbec nic nového, tak díky mile amorálním postavám, sympatickému černému humoru a neotřelému využití klasického Psycho klišé se u filmu člověk slušně pobaví, což mi v záplavě obvykle příšerných podobných snímků nepřijde až tak málo. Slabší 3*. ()

teutates

Som rád, že to už mám za sebou... nič som nečakal, nič som nedostal. Pomerne často som sa smial, avšak neviem či je to s daným žánrom zrovna na mieste. Hrozný scénar, doplňajú ešte horší herci no a ta celá zápletka a všetko na vôkol je... keďže bola aspoň občas fun 2/10 ()

Campbell

Já mám takové blbůstky rád, a ještě radši mám zabijácká zvířátka. Medvěd sice není moc originální, ale co už. Příběh je úplně klišoidní a jednoduchej, postavy jsou naprosto degentivní(jako debilní:-)) a povětšinou i zbytečné, hlavně ten vrah mi přišel dost nevýraznej a hlavně zcela zbytečnej.(proč ho tam proboha dávaly?), jo a herci hrají příšerně(jak překvapivé). Celý film se prakticky nic neděje aby se na konci mohl stát masakr, kterej byl perfektní, nevím proč se takhle neodvíjel celou dobu. No co už, 4* hodně slabé. Ale příště už bych tak hodnej být nemusel. ()

Hunter2222

Ak toto bola komédia, ja som nepochopil ani jednému vtipu. Ak toto bol horor (thriller), tak potom pekne primitívny a nudný. Nápad je celkom dobrý, ale v takýchto filmoch by som čakal, že bude lepšie zobrazené ohrozenie od prírody. Lenže tu sme videl skunka, bieleho vlka (!) a čudného medveďa. K tomu plno teenagerských kecov, trápnych situácii a ešte trápnejšieho konca. Až na pár vrážd a pekného prostredia nemá film čo ponúknuť. ()

iamek

Tenhle snímek nemůžete brát jako ačkový či béčkový horor. Grizzly Park je sympatická, nechutná a hlavně trošku jiná vyvražďovačka s překvapujícím závěrem. A kdyby vás náhodou snímek nebavil tak je aspoň na co koukat ! ()

SOLOM.

Děj filmu je strašně zdlouhavý a prvních čtyřicet pět minut jsem se žádných hororových prvků vůbec nedočkal.Spíše jsem měl pocit, že sleduji komedii s pubertálními výrostky, kteří si vyrazili na mejdan do lesa. Film je prosycený spoustou různých hlášek, které mají diváka zabavit, aby nemyslel, proč se tento snímek zařadil mezi horory. Záběry samotného zvířete jsou povětšinou natočené z větší dálky, navíc jde v těch několika málo případech zcela jistě o snímky z nějakého dokumentu. Jakmile se natáčelo z větší blízky a kamera detailněji zabrala hlavu nebo pařáty příšery bylo poznat, že jsou to jen umělé náhražky. Nejděsivější byla asi pára u huby a jeho řev. Co se však američanům docela povedlo jsou samotné gore efekty. I když nepatří mezi první ligu, tak musím říct, že některé záběry jsou hodně dobré. I když i u nich se neubráníte cukání ve tváři, ale tyto záběry se vlezly do patnáctiminutovky na konci, takže pokud chcete vidět jen to nejlepší z filmu, tak přetočte film až na konec. ()

eraserhead666

Tak tohle byl hodně zábavný film. Ani chvilku jsem se nenudil, pořád mě něco bavilo. Postavy tak zábavně přitroublé, ranger Bob skvěle napsaný a ještě lépe odehraný. Nakonec i té krve, ač se to zpočátku nezdálo a přivádělo na mysl lehké zklamání, bylo dost. Ten ironický nadhled, eruptující závěrečnou scénkou. Zajímavá hudba, parádní příroda, velmi slušné záběry zvířat. Prostě nečekaně poměrně zajímavý a povedený film. 3,5* ()

Karamanlis

Hoci tento nenápadný animal-slasher zjavne zápasí s nedostatkom financií, čo je v niektorých momentoch dosť citeľné, jedná sa o celkom zábavné dielko, ktorému síce k dokonalosti chýba veľa, ale mňa vzhľadom k tomu, že som od neho absolútne nič neočakával nesklamalo. ()

kajda.l

Nemám rád parodie a když si to navíc hraje na "seriózní" horor!!..první hodinka byla, alespoň na ty dvě hvězdy, ovšem posledních pár minut, to celé poslalo nemilosrdně do kopru..neuvěřitelně stupidní a špatný film a opravdu nechápu čím nás to ta DVD Edice krmí..toto nezachrání ani hezké holky(které v tom hrály), ani neuvěřitelně debilně napsané postavy, že byli až vtipné (Bebe)..ryze amatérská sračka..fuj. EDIT- 13. 6. 10 - Nevím čím to je, ale napodruhé jsem se u tohoto filmu skvěle pobavil..nejspíš je to tím, že film jsem sledoval ve více lidech (v rámci "sračkoidního" festiválku) a v rámci svých konkurentů to byl jednooký král mezi slepými. A Bebe si nejde nezamilovat, tak roztomile hloupoučkou krásku nelze nemilovat " Já vyhrála. Jo, jako v trosečníkovi, zbyla jsem poslední" =-D. A za tuto hlášku, která vyšla z jejích úst..jako narážka na mojí milovanou šou "Survivor", chtě nechtě musím přihodit ňákou tu zářivou:). My guilty pleasure. ()

matestlust

Váhal jsem mezi 3-4 nakonec dám 4*,přecjijen na americkej film po dlouhé době vážně dobře koukatelný béčko...Pomalej rozjezd ze začátku filmu střídá pár parádních gore záběru,sice ne tak precizně provedených,ale nakonec to vem čert.Navíc mě velice pobavil samotný závěr filmu. ()

MáŠa

tak tohle je taková průměrná záležitost, jejíž kvality se s postupem času zhoršují, až se dostaneme k poněkud úsměvnějšímu konci. Je vidět, že tvůrci asi neměli k dispozici moc peněz, protože akční scény nemasné, neslané - spíš taková amatérská improvizace, jak to nějak udělat, aby to působilo, že se ta hrozná věc fakt stala. ()

Morholt

Skupinka mladých a zkažených byla takřka dokonalá a představitelka blbé brunety kouzelnýá a proto si všichni zasloužili výživnjší sekanou, než jakou Skull nabídl. Prakticky hodinu a čtvrt se vůbec nic neděje, pokud nepočítám poflakování se po lese, mizerně nasnímanou "rvačku" s medvědem a vlka nesoucího ruku. Všechno zajímavé se tak odehrává v závěrečných 15. minutách a musím uznat, že ty stály za to a částečně mi odpadovou náladu vylepšily. Ale bohužel jen částečně. 30% ()

corpsy

Nebyť tých nadmieru zábavných scénok s mladistvými delikventmi, išlo by v rámci žánru o totálne fiasko. A to z jediného dôvodu. Totižto titulný mäsiar ukáže väčšinu svojich umeleckých zručností, čo sa týka ničenia ľudskej schránky ( a to hneď pekne brutálne ), až v posledných 10 minútach. Aj keď to pošteklí viac bránicu, ako žalúdok, táto kombinácia zábavného a strašidelného žánru viac ako dostatočne ujde. ()

AlistairMir

Tak že dám filmu dvě hvězdy a prokážu mu tím službu (hodnocení se zvedlo z 36% na 37%) to mě fakt rozesmálo. Já tady chci hanit naprosto neatmosférický, nudný film, kde medvěd rovná se skoro celou dobu dvě koupené chlupaté packy z obchodu s kostýmy, herecké výkony jsou na úrovni školní besídky atd...no a zvednu hodnocení...ach jo to mi ten medvěd připravil řádně chlupatou pomstu teď půjdu spát s pocitem , že jsem vyzdvihl film, který mi zkazil večer...že bych mu dal jen jednu hvězdu??? Ne...za svým rozhodnutím si stojím i když jsem na něm hořce zaplakal :-D jinak proč teda dvě? Na konci méďa na minutu je a vypadá v cajku a líbila se mi příroda a jedna dívka co tam hrála (ne to nebyla herečka tak jí nazvat nemůžu) byla vzhledově sympatická tak asi proto nebo mám záchvat štědrosti. Každopádně vyhněte se tomu ještě větším obloukem než medvědovi kterého potkáte v lese. ()

Dubro

Jednu hviezdu kameramanovi za zábery nádhernej jesene, druhú grizzlymu za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. Škoda, že sa tam motali aj tzv. tiežherci, mohol to byť pekný dokument. ()