Detektiv Joe Miller se dílem podivné náhody dostane ke klíči, který dokáže otevřít dveře do zvláštního motelového pokoje. Pokoje, který v naší časové rovině neexistuje a ani nikdy neexistoval. Z toho pokoje bylo, kdysi vyneseno asi sto předmětů. Zvláštních předmětů. Nebo přesněji řečeno obyčejných předmětů, ale se zvláštními schopnostmi. Jako třeba právě ten klíč, který Joeovi otevře každé dveře, nebo hřeben, který zastavuje čas, anebo propiska, která vás dokáže usmažit. Ty věci v pokoji nefungují, ale na druhou stranu, alespoň z něj nezmizí, když je do pokoje přinesete. Najdete je vždy na původním místě. Ale věci co tam nepatří, ty zmizí v nenávratnu. Miller má v plánu se klíče zbavit a žít si dál svůj poměrně spokojený život. Jenže se něco stalo a v tom pokoji, něco pro Joea velice důležitého zůstalo. Nebo spíš někdo... V pokoji číslo deset totiž zmizela malá Anna Millerová. Joeova dcera... (3DD!3)

sulimo

Tak trochu nevyužitý potenciál námětu, ale rozhodně se nejedná o nic nekoukatelného, jenom by se to prostě dalo napsat lépe. První dvě tři epizody, to bylo na 4 hvězdy, jenže pak přišel zbytek, a s tím i ohraná nuda. Zvraty tu sice jsou, ale na můj vkus dosti unylé, a nijak mě do křesla nezabořily, což je prostě špatně. ()

Pajky3

Pokoj č. 10 byl obyčejný pokoj na okraji frekventované silnice, který se ničím nelišil od podobných motelových zařízení. Jenže pak se stalo něco podivného a během záhadné události se zázračně proměnil. Všechny věci, které se v pokoji nacházely získaly neobyčejné schopnosti. Když vezmete hřeben z tohoto pokoje a pročešete si jím vlasy, tak zastavíte na několik vteřin čas. Objekty z pokoje vám dávají velkou moc a jak už to tak bývá, tak se vždy najde někdo, kdo chce shromáždit všechny předměty a získat tak neomezenou moc. Do příběhu vstupuje policejní detektiv Joe Miller. Ten se o tajemném pokoji poprvé dozvěděl, když mu umírající muž dal jeden z nejmocnějších a nejžádanějších objektů. Samotný klíč od Pokoje. Jeho život se okamžitě obrací vzhůru nohama, protože právě v tajemném pokoji zmizí jeho dcerka. Při neúnavném pátrání po jejím nalezení má Joe v patách tajemné postavy, které se nezastaví před ničím a chtějí od něho získat jeho jedinou naději na její záchranu – Klíč. Já sám jsem tuto tří (šesti) dílnou minisérii našel až roky po odvysílání, ale ani to mi nezabránilo, abych si potenciál příběhu zamiloval. Z tohohle mohl být v podstatě nekonečný seriál a to díky předmětům, které se v pokoji nacházely. Jenže, jak se říká, tak dobrého pomálu. Ještě dnes si však pamatuju, že hlavní hrdina je sympaťák a že tomuhle seriálu by mohl atmosféru závidět lecjaký filmový kousek. A to se nevidí úplně často. Proč se na to ale podívat? Celý příběh je opředený tajemstvím, vlastnosti předmětů se jeví zajímavě, myšlenky a nápady jsou neokoukané a je to příjemně obsazené. Pokud hledáte něco krátkého, neotřelého a originálního, tak se právě pro vás otevírají dveře v Pokoji č. 10... ()

O´Hara

Zajímavý seriál, který tu ještě nebyl. Prvky scifi, napětí a vzrušení dodávají na věrohodnosti. Obsazení neznámými herci se také zdařilo, takže já nemám vcelku co vytknout... ()

c.tucker

Výborné sci-fi, zhlédl jsem to celé jedním dechem a netrpělivě očekával další předměty a závěrečné vyvrcholení. Dopadlo to výborně jsem jen trochu v šoku, spravil by to náprstek nějakého moku. ()

okkac

Opravdu brilantní a originální nápad s tajemným pokojem mimo realitu a předměty s různými paranormálními účinky a snad první seriál, kde jsem litoval, že má jen 6 dílů. Ten nápad má navíc. Ne, že bych chtěl, aby se to rozplizlo do několika sezón, ale takových laespoň 12 dílů by bylo lepší, jelikož je zmíněno, že v pokoji byla asi stovka předmětů, přesto blíže poznáme jen některé z nich. Navíc se nedozvíme úplně vše o pokoji a o tom, jak je to dále s Řádem a soupeřící Legií, protože zde to končilo otevřeně. opravdu by to chtělo ještě jednu sérii navíc. Proto jen 4* ()

Laerry

Kam se hrabou unylí, rozmělnění a patetičtí Heroes... Lost room rozehraje mnohem větší partii na poli šesti epizod a nenudí ani na vteřinu. A hlavně dotáhne příběh do konce. Méně je někdy opravdu více. ()

dan.pacino

Ideální stopáž i počet epizod - můžeme být rádi, že se tvůrci nesnažili téma podojit na několikasériový štrůdl ale podali to v šesti dílech. Není tam tím pádem skoro žádná vada. Napínavé, svižné, skvělé obsazení. Od začátku tempo, které se nezastaví až do konce. Pěkně šmrncnuté hororem (zvlášt 5 díl) Prostě vynikající! ()

Vecko99

Povedený mysteriózní seriál. Dobrý úvod mě natěšil na pokračování, ale postupně mi přišlo, že kvalita upadala a i přes pouhých šest dílů byl seriál čím dál rozvláčnější. Doufal jsem, že děj bude gradovat ve finále se dozvíme co tomu předcházelo a uzavřou se všechny dějové linie, které podle mě zůstaly zbytečně opomíjeny a mohly být více rozvíjeny. Celý seriál se mohl více věnovat "předmětům" a méně hledání dcery. I přes tuto kritiku tohle dílko rozhodně stojí za to a já jsem možná zbytečně kritický, protože jsem po skvělém úvodu čekal víc. ()

-dRaGoN-

Velmi zajimava scifi miniserie nejen pro priznivce S. Kinga. Originalni napad a slusne rozjety zacatek se bohuzel ztraci cim dal vic v nelogicnostech, navic i atmosfera ve druhe tretine serie znacne upada. Celkove ale velmi slusnych 270 minut. 7/10 ()

wer4

V celku príjemný kúsok. Skladačka, ktorá do seba krásne zapadá, skladá sa zo 100 dielikov a na konci čakáte výsledný obraz, ktorý by mal brať dych. U mňa to až také dokonalé nebolo, ale určite som sa nenudila. ()

T-pack

Tahle minisérie je opravdová bomba. Jak je krátká, tak je dobrá. Nic není vysvětleno, vše je otevřeno. Je to opravdu dobře vymyšlený a nadmíru zábavný seriál. Nevleče se, nespěchá. Je prostě dobrej! ()

zdenny

Je to mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Mám ale takovou zásadu, že když se dokážu dodívat na celý seriál, dávám potom ve svém hodnocení minimálně čtyři hvězdy. Tento seriál byl slušný, mysteriózní, i když si myslím, že byl ukončen vcelku brzo. Myslím si taky, že by mu slušela i další série. Jenže to by nesměl být v té první ukončen tak, jak ukončen byl. Rozhodně nápad byl velmi dobrý a kdyby tvůrci nechtěli seriál tak rychle utnout, mohlo se z něj vydělat celkem dost peněz a to například prodejem "předmětů". Však kluci by už měli vědět, jak ty prachy vydělat. Seriál nám ani nenabídl seznámení se se všemi předměty. Takže z těch, které jsem měl možnost poznat, bych samozřejmě bral klíč. Člověk by mohl cestovat prakticky zadarmo. K všednímu životu by se ale hodilo oko, které dělá člověka takřka nesmrtelným a navíc by mohl léčit jak sebe, tak blízké nebo i cizí. ()

MI-380

Dávno už jsem neviděl takhle nepřesvědčivé postavy s tak zoufale nelogickým chováním. Zajímavý výchozí nápad se díky tomu a navíc ještě slabým hereckým výkonům rozpadá do pochybné napůl pohádky, napůl taškařice, takže jsem nebyl schopen dokoukat druhý díl. Přestože SF je můj oblíbený žánr, tentokrát to není ani na průměr...45%. ()

Gunslinger

Niekto to tu porovnával s Heroes ale ja by som naopak tvrdil, že táto miniséria je o ligu vyššie i cez to, že mala menší rozpočet.. Výborné spracovanie, dej, atmosféra a správne nezakončený záver, ktorý predpokladá seriálové pokračovanie.. ()