Bláznivý tábor

• Česko Bláznivej tábor (viac)

Otcovia Charlie Hinton (Cuba Gooding Jr.) a Phil Ryerson (Paul Rae) v tom sú až po uši. Leto sa blíži, finančné problémy narastajú a nakoniec to dopadne tak, že spolu prevezmú letný tábor Driftwood, kam kedysi chodili ako chlapci. Nemajú na to obdobie síce najlepšie spomienky, ale pokúsia sa Driftwood zachrániť. Na opačnom brehu jazera totiž stojí tábor Canola s perfektným vybavením, kde sú nielen deti z bohatých rodín, ale navyše ho vedie Charlieho dávny nepriateľ Lance Warner, ktorý ho v detstve tyranizoval. Driftwood je však v dezolátnom stave po všetkých stránkach a Charliemu nezostáva nič iné, než povolať na pomoc svojho otca, vojaka. Po rokoch síce medzi nimi panuje napätie, ale nastal čas, keď je treba dať do poriadku úplne všetko – i vzájomné vzťahy. (TV Markíza)

*Colorado

Komedie, komedie... řekl bych spíš rodinná komedie a ještě špatná. Film přetéká rádoby-zasmání-hodnými momenty. Anyway, věděl jsem, do čeho jdu, takže jsem neodcházel rozladěn. Nejsem si jist, zda už to bylo v tv, ale jestliže se tak už nestalo, tak z toho na Nově udělají trhák na páteční či sobotní večer :D ()

BLADER

Priemer, jednoducho DVD priemerný film, ktorý pobaví a neurazí. Nič viac, nič menej, ďalšie slova sú odo mňa asi zbytočné. ()

mObscene odpad!

debilita..ale neskutočá...príbeh o tom,ako sa chlapi len tak rozhodnú spraviť tábor pre deti...ale je nepriateľský tábor ktorý bojuje proti nim(och tak nečakané) príde dedko...veľký plukovník ktorý sa poháda zo svojim synom ktorý je jeden zo zakladatelov tábora.pomeria sa v posledných minutách filmu..ake necakanee.....a vesely tabor vyhra..a ten zly..prehra..necakane...proste..predvidatelna kravina..ja len nechapem..preco na taketo blbiny sa minaju peniaze.. ()

jojoping

Mám dobrú fintu, ako pristupovať k jednoduchým rodinným komédiam - treba očakávať totálnu katastrofu. Ak sa potom počas filmu párkrát usmejete a po skončení si poviete, že sa to dalo vydržať - máte vyhrané. U mňa to v tomto prípade zabralo. Je otázne, či ale takéto pyrrhovo víťazstvo má pre vás význam. ()

LuNaj

Typická rodinná komedie, u které se rozhodně pobavíte. Nicméně mizerný scénář sráží film do šedi průměru. Škoda. ()

OJan odpad!

Tento film je totálně nezábavný, nudný, občas je to nechutné, prostě taková klasická laciná "komedie". |5%| ()

ostravak30

V roce 2007 dostal Fred Savage možnost natočit pokračování Bláznivé školky a nakonec i svůj první kino film. Jenže celkem správně od projektu buď ustoupil nebo nebyl osloven Eddie Murphy. Asi tušil, že už první film se nestal žádnou zářící hvězdou. Třeba pro Geoffa Rodkeye se scénář také stal vůbec prvním, ale naopak scénáristé J. David Stem, David N. Weiss už spolu dělali na více projektech a mj. i skvělé pokračování Shreka, takže nevím kde vznikla chyba. Sledujeme množství jednoduchých vtipů, přičemž základ nevychází z tábora jako takového - a to je možná ta největší, ale z jednoduchého faktu, že tábor je poničen a nic v něm pořádně nefunguje. A jak už to tak v podobných komediích bývá, stokrát omílané téma rivality mezi někým zdánlivě jasně lepším a jasně horším nakonec vyznívá dobře. A situace z této rivality vycházející mají být vtipné. Najdou se, ale je jich zoufale málo. Přitom právě Bláznivá školka vycházela ze sžívání se dvou mužských učitelů a dětí a předsudků, které rodiče v takovém případě mají. Škoda, myslím, že si filmaři mohli vybrat nápaditější dějovou linku a hlavně originálnější. ()

Miloško

Je to klasická priemerná komédia Sony Pictures.Myslel som ,ale že to bude omnoho horšie. Je to na 100% predvídateľné.Celosvetové tržby 18mil.dolárov.... ()

stepec11

Haha, to byla pitomost... Celkem dobre sem se bavil, jaka tahle komedie byla pitomost a vse ve velmi americkem stylu. Ale idealni film na to lehnout k telce a totalne vypnout... ()