Tsukushi Makino je študentka veľmi prestížnej školy Eitoku Gakuen, ktorú navštevujú deti japonskej smotánky. Pretože Makino je chudobná, stáva sa bojazlivé dievča, ktoré je však od prírody plné odvahy a má nezávislého ducha, častou obeťou slovných útokov zo strán jej spolužiakov. .Všetko sa ešte zhorší, keď sa prvý raz stretne s Flower 4 (F4), skupinou najbohatších a najatraktívnejších chlapcov školy, ktorí na všetko dozerajú a školu v podstate ovládajú. Makino sa pokúsi ochrániť svoju jedinú priateľku, ktorá nechtiac urazila vodcu skupiny, Tsukasu Domyojiho. Nanešťastie, hnev chlapcov tak dopadne na Makino, ktorá sa však začne brániť, a tým prekvapí aj vodcu F4. Dievča, ktorej je jedno, ako vysoko v hierarchii študentov školy stojí, Tsukasu zaujme a medzi dvojicou to začne citovo iskriť. Môže ísť o niečo viac, než vzájomnú nenávisť a odpor? Ako hlboko city dvoch študentov vlastne siahajú? (ČSFD)

Recenzie používateľa Mikah k tomuto seriálu (1)

Hana jori dango (2005)

Jedná se o jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších japonských seriálů, proto jsem se na to už dlouho chystala, ale měla jsem docela strach, jestli se mi bude vážně tak líbit nebo jestli je ta sláva přehnaná. A teď, když jsem seriál během dvou dnů zhlédla, si myslím, že ta oblíbenost je zasloužená. Děj je trochu nereálný a přehnaný, lidé se chovají jako šílení, ale takové už japonské seriály bývají a takové jsem si je oblíbila, pokud je to ovšem vkusně vyjádřeno. A tady to vkusné určitě je. Dodává to přitažlivost, zvláštnost a vtip příběhu, který řeší vztahy krásné středoškolačky Makino, jež se zapletla s nejvlivnější skupinkou školy, F4, a není si jistá city jejich ani svými. Každý díl přinese nějaký zvrat, ale žádný díl nenudí a po skončení jednoho už jsem si automaticky pouštěla další. K hereckému obsazení výtky nemám, zejména představitelka Makino, Mao Inoue, si ihned získala mé sympatie. Nejvyšší hodnocení nedám, ale myslím, že na seriál budu vzpomínat ráda. ()