Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

Rehooo

Všichni koukali na Hrdiny a já nevěděl co je na tom tak úchvatného. Jednoho dne jsem se koukl na první díl a už jsem v tom lítal taky. Baví mě pomalu odkrývat příběhy všech "hrdinů" Pořád tam je něco co mě chytlo a neustále mě to baví. ()

jasanka

Na tohle jsem se dost těšila, po shlédnuté celé první řady jsem ale sledování ukončila – není to ono, na mě zdlouhavé, radši čas věnuji jiným seriálům. ()

adussh

První série za jasných 5 hvězdiček: extrémně napínavá, nápaditá, propracovaná... Nad slabším koncem, který vypadal, jakoby tvůrcům seriálu z nenadání došly peníze, čas a dech, jsem byla ochotná přimhouřit oko. Pak ale přišla překombinovaná nuda (druhá série - za 3 hvězdičky) a následně totální průser (třetí řada - 1 hvězdička), ve kterých hrdinové umírali a následně znovu ožívali jako na běžícím pásu, cestovali časem o sto šest a navíc se všichni absurdně propletli do rodinných pout a neměli přitom daleko od vět typu: "neee, já nejsem tvoje matka, jsem tvůj syn!" Zkrátka a dobře: čeho je moc, toho je příliš! Celkové hodnocení: 50 % ()

KosiR_ksr

První sérií jsem byl nadšen (5*). Další si (s různými výkyvy) poměrně drželi slušný standard (3* - 4*). Výhodou Hrdinů je téma, která má potenciál na mnoho různorodých dílů, díky tomu seriál nezačne po pár sezónách zcela nudit. Poměrně dobře jsem se bavil až do 3. série. Další hodnotit nemohu, protože během přestávky mezi 3. a 4. sérií už můj zájem značně pohasl a další díly jsem už neviděl. Asi nebyl zmíněný potenciál využit v plné míře (mohli si dovolit větší různorodost). ()

Vaiollet

Asi jsem ani nedokoukala první sérii, Prostě mě to vůbec nebavilo. Postavy mi přišli skoro všechny děsně nesympatické a děj mi nějak unikal. Ani nápad mi to nepřišel nikam extra. Asi nic co se pokusím shlédnout znovu. ()

pend

1. série neměla chybu, Hayden a Ali jsem miloval. Druhá řada byla dobrá. Potom se osudy začaly proplétat, objevovaly se nové a údajně dávno mrtvé postavy, z hodných se stali špatní a naopak. P.S. Po zhlédnutí zbývajících sérií musím hodnocení snížit - scénaristé už evidentně neměli co nabídnout. ()

sirien

Hej... nějak sem to nedal. Americká křečovitost, snaha propojit civilnost s komixovostí, tvorba "lidského dramatu" skrze dementní chování a debilní rozhodnutí - při sledování se u mě střídaly pocity intenzivní nudy s ironickým smíchem na účet autorů (a, narovinu, diváků), tak sem to po pár dílech radši vzdal. ()

bozka10

Nebyt otrasnych chaotickych zmätenych poslednych dvoch sérii,tak by tam bola aj za 4 a pol.prva seria parada to zaujalo,druha no dobre,tretia štvrtá uplne zbytočna.dokukane len preto ze som stratil tolko casu nad tym. ()

gumbo

Je zde vidět velké čerpání z X-Men na které asi autoři nezískali práva, tak to nazvali jinak. Po shlédnutí prvních 11 dílů (leden 2007), to vypadá na velmi zajímavý popcornový seriál s dobrou psychologií postav a pěkným akčním dějěm. 75% ............................ Prison Break je na mém žebříčku akčních seriálů ale o dost víš. ............................... Hodnocení po 20. dílu (květen 07) - tak nám ta úroveň postupně pěkně stoupá a dá se očekávat velkolepé zakončení první série. Některé díly jsou o úroveň níže než ostatní s větším množstvím nadbytečného děje, předevší v polovině sezóny, té vaty bylo trochu více, než bylo potřeba. Momentální hodnocení celé 1.řady = 80% ...................................... První řada skončila velmi dobře...druhá řada se rozvíjí poměrně zajímavě do momentálního 7.dílu, jež slibuje velká očekávání dalšího pokračování....uvidíme, ale do budoucna a dalších seriíí počítám s častým opakováním zápletek, jelikož už se toho nedá moc vymyslet ..7.11.07 (hodnocení 2. řady po 7mi dílech - 80%) .......................... 12/2008 Druhá serie totálně zkolabovala díky stávce scénáristů a 3. bohužel navázala tam, kde 2. skončila. Uvidíme, ale postupně tento seriál upadá do průmeru. 65% ()

Ferelen

Z Nového sveta za veľkou mlákou sa k nám valia seriály silou lavíny. Niektoré sú lepšie, niektoré sú horšie. Heroes určite patrí medzi tie lepšie, a možno aj medzi tie najlepšie, čo som za poslednú dobu videl. Zaujímavý námet, ktorý vás vtiahne do deja už v prvej časti. Jednoducho... seriál má svoje čaro. Neviem sa dočkať, kedy už vyjde ďalší diel. Možno niekomu nevoní Sci-fi nádych, ale poznám veľa ľudí čo predtým nepozerali Sci-fi a na Heroes nedajú dopustiť. Skvelé postavy, skvelý príbeh, zaujímavé vizuálne efekty. Po 1. sérii môžem hodnotiť len 5/5. Uvidíme, čím nás prekvapia tvorcovia v druhej sérii. Ale určite nebudeme sklamaní... ()

zabro

Hodnoceno po prvni serii, Ale ted jak na tu probihajici koukam a ani netusim jaka to je. to bude asi tim,ze to nemam vubec zadne kvalitni zpracovani. Na zaklade techto novych poznatku premyslim o zmene meho hodnoceni. ()

solid

Je to velká škoda, že tento seriál stejně jako Prison Break, u kterého je to ještě výraznější nedokázal zůstat u první série a skončit, protože stávka scénaristů a tlak producentů na money maker prakticky zabil druhou sérii a tím i celé dílo Tima Kringa. Třetí série je zase o něčem jiném a tak se z toho stal prakticky úplně jiný seriál, stejně jako Prison Breaku. ()

Darkslayer

Je to v podstate taký X-men zasadený do reálneho života. Viac dramatický a mystický. Skvelý príbeh , herecké výkony aj atmosféra ktorá ani na chvíľu nepoľavuje. Niet pochýb ze Heroes je jednou zo serialových špičiek...... Po prichode 2. série som sa bál, prepadu kvality ako pri iných seriáloch, zo začiatku tomu tak naštastie nie je avšak po čase sa to už začína zhoršovať 2 diely mi dokonca pripomenuli telenovelu (hlavne rovina s Clair uz upada do trapneho teen žánru, Peter a Hiro stale Rulez :) )......... Prave mam dopozerane prvé 3 časti 3. série a músím povedť, že to začalo sľubne. Tvorcovia sa odlepili od nemastnej, neslanej predošlej série a rúcajú všetko, čo je nám známe. Vsťahy a osudy všetkých postáv sa úplne menia. Je to agresívne, temné a akčné. Pripomenulo mi to jeden z mojich naj dielov 1. serie "Five Years Gone". ()

SpeedyCZ

Tohleto má být ten "nejlepší seriál všech dob"? Přeháníte. Začátek řady je lehce zmatený, ale postupem času jde kvalita rychle vzhůru. Díly od 11 nahoru bych dokonce označil jako VÝBORNÉ, finále bohužel slabší. Když to vezmu kolem a kolem, tak 75% si seriál určitě zaslouží. Ale na seriálový vrchol čekáme dál... ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)