Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

wampire23

Seriál celkom vydarený. Nudiť sa pri jeho sledovaní určite nebudete. Pre mňa trochu naťahované a veľmi komerčne,ale to bude asi tým množstvom seriálov, ktoré sú momentálne k zhliadnutiu. Nebyť sladučkej Claire druhú sériu by som už asi nedopozeral:D ()

Illy

Ach mé oblíbené komiksy... A takhle by to možná opravdu vypadalo kdyby jsme se neřídili zákony pánů z Marvelu, nebo DC, kdyby zde opravdu neběhali maníci v kamaších a pláštěnkách a stejně světem vladnou supermocnosti a organizace. Pohled na "obyčejné" lidi snažící se vyrovnat s tím že jsou jiní. Ke třetí sérii už se z toho stává guláš, ale já stejně tento seriál miluju:-)) ()

cherita

Je jasné, že před Lost by tahle rozprávka se slušnou atmosférou o lidech , kteří oplývají zvláštními schopnostmi (jak jinak většinou američani), určitě nemohla vzniknout. Kvůli všeobecnému nadšení a kvůli roztleskávačce, která strká ruce do drtiče na odpadky, jsem se ale rozhodla dát těm novodobým x-menům šanci a byla jsem ochotná nechat se strhnout tak, jako při ztroskotání letu 815. Leč k tomu nebyla příležitost. Hrdinové neměli ani tolik síly, aby mě přinutili dokoukat aspoň první řadu. ()

Inferno

zvlášť první série mě pohltila takovym způsobem že jsem se vod ní dva dny nevodtrhnul... úplně něco jinýho než jsem kdy viděl... neskutečně napínavý... ()

Simgal

Nadpřirozené schopnosti jsou taková moje slabost, ne že bych nějaké měl, ale přiznejme si, kdo by je nechtěl? Ale vzhledem k tomu, že ve skutečném světě je mít nemůžeme, tak si je aspoň užíváme v tom umělém. Seriál je k tomu navíc ještě vhodnějsí než film jednoduše proto, že je delší a tak můžeme v této fantazii strávit daleko více času. Na seriál Heroes jsem se začal dívat, když ho začali vysílat na Primě. Chvíli jsem dokonce i vydržel čekat na další epizodu celý týden, ale pak už jsem to nevydržel a sehnal si kompletní 1. řadu a jel jsem téměř nepřetržitě. Heroes je jeden z těch seriálů, u kterých si říkáte: "Tak ještě jeden díl... Možná ještě jeden..." a než se nadějete jsou 2 hodiny po půlnoci. Jen doufám, že tvůrcům nedojde šťává, a že s námi Heroes ještě nějaký čas zůstanou. *** S odstupem času musím přiznat, že kvalita šla přece jen dolů (pak nahoru a pak zase dolů). *** ()

Andresito

Další příklad toho, jak se může seriál po skvělé první řadě zvrtnout. Filmové zpracování, vycizelovaná psychologie postav, výborní herci (kterým vévodí Zachary Quinto) napětí a dokonale promyšlený scénář šli po první řadě (jejíž díly jsem doslova hltal) do kopru. Třetí řada měla sice pár dobrých momentů, ale pořád to není ono. Sspoň že ta Ali Larter je pořád stejná kočka. 80% ()

LucyW.

Možná mě nebudete mít rádi, když hodnotím serial tzv. "po jednom dílu", ale natahovaná vykrádačka Vycházejících hvězd (cokoliv je v seriálu zajímavého, kromě Hira, obšlahli a ve shodě se současnou módou to vydávají za popkulturní odkaz), se neodstane nad kategorii, tohle ani nemuseli točit... ()

ChaZty

viděla jsem zatím jen první řadu. Výborný nápad který se mi líbí tím, že Hrdina může byt kdokoliv nezáleží na vzhledu a hlavně to jaký je národnosti. Jediný co mi vadí proč se všichni furt tváří tak namachrovaně? Je to přehnané.. jinak dobré. 75% ()

waits

Velmi zajímavý začátek seriálu, ten se ovšem nezadržitelně zhoršuje. Škoda, přeškoda nevyužitého potenciálu. Možná to mohl být nadupaný film s několika pokračováními. Seriál ale nasazenou la´tku neudržel. ()

Camulator

První série je naprosto bezkonkurenční. Druhá byla o něco slabší. Ačkoliv je tu hodně negativních názorů na třetí řadu, já si myslím, že zas tak hrozná nebyla. A i kdyby, pokud vydržíte až do konce, bude to stát za to, protože uvidíte...krásný nový svět. ()

Patrac999

První série geniální, druhá celkem dobrá, ale 3. a 4. úplně o ničem a navíc plné nelogičností (opravdu je rozdíl být nesmrtelný a rychle se hojit viz. zavírání do rakví). Zpětně se docela divím, že jsem to dokoukal až dokonce. Naštěstí se už netočí další řady.... P.S: Taky jste si všimli, že všechny hlavní ženy pod 50 jsou blondýny? ()

Raimok

Jako fanoušek nadpřirozených schopností nemůžu dát míň než pět, to doufám všichni pochopí. Tvůrci tohle téma zpracovali tak brilantně, že se Heroes (zřejmě za pomoci Hira, Matta a Petera) probojovali až na druhé místo v mém seriálovém žebříčku. A neřekl bych, že kvalita klesá. I když to možná nedokážu racionálně posoudit. 92 % ()

doddo2012

Jednoducho filmy a seriály o superhrdinoch sú moje. Každá séria stojí za pozeranie. Super efekty. Odjakživa som mal rád sci-fi a tak som tento seriál nemohol vynechať. ()

Skarface

Serial sice dobrý to jo ale od druhé řady pro mě přestal být zajímavý nějak sem se v tom ztrácel asi jako tenkrát u ztracených proto pro ted pouze 3 * ale jen co bude čas tak se do něj pustím opět od začátku a hlavně v klidu a uvidíme třeba hodnocení ještě změním :) ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)