Dexter žije idylický vesnický život. Aby ovládl své vražedné choutky, dodržuje přísný tréninkový režim. Jeho pohodový život ale naruší návštěva nevídaného hosta... (TV Prima)

Marius_ss

3.5/5. Ale ako veľký fanúšik Dextera to zaokrúhlim na 4, už len preto, že som neskutočne rád, že sme späť vo svete najobľúbenejšieho sériového vraha. Epizóda samotná bola kvalitná, nové prostredie aj postavy sa mi páčili, a teším sa čo všetko nás v tomto prostredí čaká... aký bude vzťah otec-syn, či Debra v roli Harryho. Dúfam však, že ďalšie časti budú pútavejšie a prepracovanejšie, lebo táto bola dosť predvídateľná a vlažná, a nezachránil to ani ten koniec, ale na rozjazd veľmi dobre. ()

Garch

Dexter is back. Bojím se, bojím, že dvakrát do stejné řeky...(A digitální jelen to už vůbec nevylepší). Několik let čekání vždy ovlivní očekávání. Jistě, je třeba seznámit, vysvětlit atd. Snad přestanou předvídatelné pasáže (jelen, sekáček). zatím lepší průměr. Ale na Dextra?! ....PS potitulkové spojlery: "Příště uvidíte" z duše neávidím. ()

Ant_Antony

Škoda okatě digitálního jelena, "zvrat" s policejním zastavením už jsem taky někde viděl... Nutno uznat, že kanadská divočina překvapuje diverzitou i stereotypizací, která je místy až komická (manažer obchodu se zbraněmi, studenti demonstrující před kavárnou kvůli board meetingu)... Asi největší mínus je za motiv k první vraždě, je takový nijaký a fakta na základě doslechu tomu nepomáhají... Každopádně je mi jasné, že to rozjede věci budoucí a už vyhlížím další díl... ()

Klajnik

Zdá se mi to poněkud levné a situace, v níž se Dexter ocitá nyní není tak půvabná jako situace, kde se nacházel před lety. Působí to poněkud samoúčelně a nechalo mě to chladným, ač jsem kdysi měl Dextera rád. ()

Marpe

A je to tady ! Po osmi letech jsem se konečně dočkali. Trošku jsem se ze začátku hledal. Pořád jsem nemohl najít tu starou atmosféru, kterou jsem u Dextra byl zvyklý vídat. Možná to bylo soundtrackem možná jiným prostředím, ale nakonec se všechno změnilo, až na samotném závěru. Podle mě dalším dílem se to naplno rozjede a taky jsem zvědavý, jak se to celé dovrší. ()

aslavey

Chápu, že to asi jinak nešlo. Comeback je po dlouhé době a je potřeba to trochu zpřístupnit. Ale ta předvídatelnost a přílišná nelogičnost mi až trochu vadila. Dexter je zpátky a Michael je perfektní. A Debra a její fucky, na ty se fakt těším. Tak snad další díly už jen pokvetou na 5*. ()

B.Wilde

Damn it! Začátek dílu byl jako "jo, tak uvidíme" ale potom... dejte mi další díl! Nepřišlo mi to jako dobrý nápad, točit další sérii, ale když to teď vidím, ach jej... jak mi Dex chyběl. Dexter je prostě Dexter. Doufám, že takhle parádně mají vymyšlené i další epizody. ()

feryk

Tak první díl začal hodně vlažně, spousta předvídatelných věcí a Debra od první minuta působí dost rušivě i když jsem rád, že tam je, byla to má oblíbená postava. Dobrých bylo snad jen posledních pět,deset minut. Snad se to pořádně rozjede...vše bude asi lepší než předchozí serie. Bohužel mi přijde, že i do Dextera se dostalo korektní téma dnešní doby a digitální jelen jak z pohádky tomu nasadil korunu. Při představě, že Dexter vydržel deset let bez zabíjení a pak se vše změní kvůli tomu, že někdo zabije jelena...wtf... no hlavně že je jeho šéf gay, děti demonstrují za klima a tipuju, že zloun zlounů bude nějaký ten bílý heterosexuální muž, samozřejmě bohatý, co kácí lesy, těží ropu a žere děti, prostě klasické klišé poplatné době... no, tak už zbývá jen jeho syn, třeba se dočkáme přeměny na některé z padesáti pohlaví. :D a Dexter skončí jako milovník zvířat a zachránce planety. :D ()

FeriusParfax

Tak po letech v izolaci se Dexter bohužel změnil ještě k horšímu. Je to připosranej, obyčejnej, tuctovej obyvatel maloměsta. Vnitřní trefné monology naštěstí zůstaly, ale není to zkrátka ten psychouš z prvních dílů. Už v recenzi na Dextera jsem psala, že postupně měkne, a to se mi teda vůbec nelíbilo. Vždyť právě díky černému humoru, absence emocí a empatie, vražedných choutek a jeho psychoušských myšlenek se na to většina lidí dívala. Kdo chce vidět Dextera – sráče? První díl dost zklamání. Jedna vraždička se odehrála, ale nebylo to zkrátka ono ()

topi80

Nebudeme zbytečně plýtvat hvězdičkami jen proto, že je to Dexter. Uplynulo 10 let. Setkáváme se s naší oblíbenou postavou, jen jsme vyměnili prosluněnou Floridu za jakýsi studený zapadákov a policii stíhající nejrůznější řezníky zanechávající po sobě oběti s vyhřezlými vnitřnostmi za malé šerifské oddělení, kde se řeší krádeže koláčků z kostela a proniknutí ovce na sousedův pozemek. Půjde i zde rozpoutat pravé dexterovské hody? Zřejmě ano. Když už došlo ke změně prostředí, byla to vhodná příležitost, aby nám jej Dexter komentoval se stejným cynismem jako kdysi své kolegy v Miami. Nu dobrá, respektuji, že se nám nějak moc přiblížil lidské bytosti. Ale doufám, že se zjevená Debra vrátí ke svému vypilovanému slovníku a že až přílišné woke složení obyvatel maloměsta bude využito k tomu, aby s ním bylo řádně zameteno. ()

makakus

Celé je to zatím poněkud přitroublé. Například přitrouble pravidelná dostaveníčka s jelenem, na která musí lovec vždycky utíkat, aby to asi stihnul, přitrouble přehnaný záporák, přitroublá eko demostrace, přitrouble idilická vesnička, plná nezištného přátelství (Dexter nosí šéfovi jahodová cukrátka a řezníkovi nabrousí sekáček - wow!), používání duchů a představ, použití jména spisovatele... A hlavně to nesmyslné zjevení postavy, kvůli které tvůrci celé to pokračování bezesporu natočili. V polovině už divák netrpělivě čeká na pořádný mord. Ale neházejme sekáček do žita, snad se to ještě rozjede, snad ubude očividných scénáristických naschválů a přibude temné, realistické atmosféry, hlubší psychologie, originálně zajímavých postav a napětí, které dohromady udělaly z původního Dextera klasiku. ()

oasismanik

Uvod bol taký...meh. Celé to bolo zvláštne, tých vidín a predstáv tam bolo aj na Dextera moc, dialogy aj monology pôsobia často dosť príšerne a silene a čo ja viem...asi som už starý na toto a seriozne rozmýšľam, či vôbec pokračovať v sledovaní. 84% hovorí skôr o tom, že väčšinu prepadla nostalgická vlna, chápem vás, tiež som mal Dextera dlhé roky vo svojej seriálovej topke... ()

Locksley

Opravdu musíme vědět, že majitel krámu je teplej a že si se svým píchačem pojedou koupit psa?! Zřejmě to měla bejt nejdůležitější informace prvního dílu! ()