Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiálny text distribútora)

blackrain

Jedna hvězdička za převedení hororu do neotřelého prostředí pařížských katakomb a rozuzlení celého příběhu, které jsem opravdu nečekala. Dobrý návod na to, jak si vystřelit z vlastní labilní sestry a připravit ji tak o rozum. Pink by měla radši zůstat u zpívání. To jí jde na výbornou. Ten hlas se nedá přeslechnout. ()

Damiel

40 % - Pointa je tak překvapující, až jsem si říkal, jestli je to možné po tom průběhu. Přišla mi v první chvíli dobrá i prvoplánová zároveň, překombinovaná i trapně triviální. Jinak nic extrovního. ()

AlistairMir

Tak já půjdu zase jednou proti proudu. Katakomby jsem viděl už je to nějakej ten pátek a stejně si dodnes pamatuju, že jsem byl pěkně napnutej jak to jen dopadne. Holčinu nahání něco co bych já osobně v temných katakombách opravdu potkat nechtěl a myslím, že ni holčina nemá ze setkání zrovna radost jelikož vždy utíká s řevem pryč. Nejsou tam zrovna potoky krve ani kopec mrtvol. To však neznamená, že to člověka nedokáže vyděsit nebo, u otrlých jedinců jako jsem já, alespoň dobře napnout. Mně se to bloudění po temných katakombách kde za každým krokem mohlo číhat COSI velmi líbilo a atmosféra byla občas opravdu hustá. Konec někoho překvapí, někoho otráví a někdo si jako já se spokojeným úsměvem řekne : Dobrá práce moje milá. ()

(mOnkey)

To jsem se zase jednou musel popadat za hlavu (a ne jednou). Naprostá fušeřina, ať už námětem, zpracováním nebo režií. Na konci jsem měl slzy na krajíčku a ne, s hrdinkou jsem rozhodně nesoucítil. ()

cariada

Ačkoliv se to ze začátku zdálo na další tuctovou hororovou vyvraždovačku ,tak opak je nakonec pravdou. prostředí katakomb je ponuré ,ale taky velice temné díky tomu je většina filmu ve tmě což je docela škoda ,ale zase to na druhou stranu podtrhuje tu děsivou atmosféru. A celé rozuzlení mě v prvním okamžiku zklamalo ,ale jen do té doby něž to celé dostalo další nečekaný spád. ()

Dannysek4U

Predpokladam, ze ty megapocty hvezdicek sem nasypali hlavne priznivci Pink, a proto bych rad podekoval autorum, ze tu urvanou fuchtli sejmuli. Toliko tajemne ke spoilerum. Jinak od Katakomb jsem ocekaval veru vic, treba aspon nejakej trochu logickej pribeh, ale dockal jsem se jen druhyho Metra, umistenyho do sice zajimavejch, nicmene brzo se okoukavajicich a chvilema i dost papundeklovejch interierovejch dekoraci, ktery navic pro sychr vznikly v RUmunsku. Jinejma slovama, zadnej velkej zazrak se nekona. A je to fakt skoda, protoze z toho zakladu se mohl vykopat fakt velkej bijak... a bez poletujicich kozlu a nesmyslne goreovyho konce, kterej ale, pravda, docela potesil. Dve az tri hvezdy, ale spis dve. ()

destroy83

Lehce nadprůměrný horor, který těží především z atmosféry pařížského podzemí. Mladá Victorie přijíždí navštívit sestru do Paříže a ocitá se na neoficiálním mejdanu v šachtách pod městem, kde se dozvídá o satanském kultu, který z incestu zplodil nového antikrista. Ovšem po zásahu policie proti nepovolené párty se Victorie ocitá sama v podzemí a hledá cestu ven. Snímek osciluje mezi těžkým podprůměrem (chvílemi svou předvídatelností a ztvárněním některých postav) a vynikajícím hororem (nečekaným výborným koncem a dobrou gradací v druhé polovině tohohle počinu). Nakonec mě snímek vůbec nenudil a po zdějším hodnocení a komentářích jsem byl mile překvapen. U mě za tři hvězdy. ()

Hobitek4U odpad!

Kdybych byl kočka, tak při sledování tohoto filmu bych ztratil 4 životy tím, že bych se pokusil spáchat sebevraždu mlácením hlavy o stěnu, o další 2 životy bych prišel, kdybych spáchal atentát na režiséra, a poslední bych odevzdal ďáblu, jen abych už v budoucnu neviděl ani kousek tohoto "filmu". ()

Juto

Tento film ma však v skutočnosti bavil. Je to intenzívne, strašidelné, znepokojujúce, pri pozeraní vyvoláva úzkosť a ubehlo to veľmi rýchlo. 5/10 ()

Biggy

Nevím proč, ale Pink mi do filmu nějak zapadá :) příběh nijak moc v průběhu filmu neupadá stejně jako "zápletky" jako v každém hororu. Vcelku neznámí herci ukázali co v nich je a můžeme se jen těšit na jejich další filmy. ()

Nivenx

Divím se, že sem tuhle blbost vůbec dokoukal a díky konci, kde jí úplně přeskočilo, jsem dal tu jednu hvězdičku. Na odpad to úplně není no, ale pro mě zbytečný film hodný zapomenutí. Slabota. ()

Lachtaan odpad!

Viděl jsem v životě hodně nepovedeného, ale v prostorách, kde by se dal natočit opravdu děsivě povedený horor, vytvořit takovýhle paskvil, to už je práce hodná génia. Třeba mě ukamenujte, ale radši si znovu pustím a bez problému zhlédnu nesmysl typu Pyramida, než abych kdy v životě dokoukal Katakomby. ()

lennyd

Victoria (Shannyn Sossamon) přijíždí do Paříže navštívit svou sestru. Ta jí nenechá ani vydechnout, a hned první večer ji bere na velkou párty, která se koná tajně v pařížských katakombách. Náhoda na sebe nenechá dlouho čekat, a Victoria se ocitá osamocená v bludišti chodeb, s minimem světla a s historkou o zlu, které v katakombách číhá... Tak musím říct, že jsem to čekal mnohem horší - v rámci žánru vznikají desítky až stovky hodně špatných filmů, ale semtam se vyskytne i některý alespoň trochu zapamatováníhodný. A tím by mohly být právě Katakomby - vcelku zajímavé prostředí (přiznejte se, kdo z vás tušil, že pod nejromantičtějším městem jsou hromadné hřbitovy), příběh i hodně překvapivé rozuzlení (ač většinou v podobných filmech očekávám cokoliv, tentokrát jsem byl překvapen). Jediné co mi nesedělo byla hlavní představitelka (Shannyn Sossamon dvakrát nemusím), a její český dabing (toho ječení bylo na mne trochu moc). Ale jinak vcelku příjemný horůrek... ()