Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiálny text distribútora)

Vabr

Typický dvoutisícovkový horor. Předvídatelné, jednoduché s roztřesenou kamerou, špatnými herci a značnou levností. Vyhodnocení: Nerozdělovat se, držet se ostatních a mít s sebou světlo 💡 ()

Scharra odpad!

Psychicky labilní dívčina jde pařit se svou sestrou a jejími kamarády do Pařížských katakomb. Tam se ale něco zvrtne a ona začne prchat před zlem neznámého původu. Finální pointa je tak blbá, že jsem byla ráda za hrdinčino konečné řešení ()

Likan7 odpad!

Závěr by si možná tu jednu * zasloužil, ale těch 80 minut před tím se prostě nedá přežít ve zdraví. Prakticky okamžitě mi ve filmu začalo být všechno jedno. Nána, kterou všichni známe ze 40 dní a 40 nocí, tu celou dobu jen řve, brečí, křičí a utíká. A protože se to celý odehrává v Katakombách, neviděl jsem VŮBEC nic. Koukám, že kameraman, Maxime Alexandre je celkem aktivní a má na svým kontě solidní filmy. Jenže tady byl asi na drogách, nebo nechal svý desetiletý dítě, aby to vzalo za něj. Třes a tma jsou prakticky od začátku do konce. 90 minut jsem trpěl a doufal v konec, ten je sice celkem fajn, ale nezachrání to nekoukatelný peklo před tím. ()

Dr.Gonzo

Původně jsem chtěl dát 4 (za ten běh s/bez krumpáče... to mě fakt udeřilo do očí), ale jinak je to v tomhle žánru fakt zajímavá věc, která je jak koukám hodně sepsutá, takže 5. Celkem dynamickej střih i hudba stála za to. Prostě mi asi všechno zapadlo a zkrátka a jednoduše sedlo. Chvílema sem byl možná víc vyděšenej než hlavní hrdinka. Asi nějaký čas budu zase muset spát s rožnutou lampičkou... ()

dacek

No tady to nebylo nic moc, zmatený střih a nijak zábavné. Ale ten závěr docela překvapil a přidal filmu jednu hvězdičku. ()

Kleopatr

Za nepříliš nápaditým názvem se skrývá celkem atmosférický horor(?), připomínající mi zpočátku jeskynní Pád do tmy (2005). Film čerpá hlavně ze stísněného prostoru katakomb Paříže a z hereckého výkonu Shannyn Sossamon, nechtěl bych být na jejím místě. Zápletka je jednoduchá jako v mnoha jiných hororech s nečekaným závěrem. Líbila se mi kamera i zvuky a hudba. Ale moc okamžiků ke strachu ve filmu nebylo, chvílemi nuda... 69% ()

Luki.V

Solidní tři hvězdičky. Obstojné herecké výkony (hlavně křehounká Shannyn Sossamon které tu ušlápnutou puťku věříte hned co se objeví na obrazovce). zpočátku jsem z filmu nebyl moc nadšen... kýčovité úvodní titulky rozhodně nepoukazují na celkem povedenou atmosféru která příjemně zhoustne v okamžiku, kdy hlavní hrdinka upadne do bezvědomí. První "vražda" a honička jsou zvláštní a svým způsobem do filmu nesedí (zběsilý střih tomu navíc nepomáhá) ale v okamžiku kdy udeří 30 minuta film jako by změnil tempo a dostává se nám celkem atmosférického hororu řáznutého slabočkou psychologií. Ovšem konec mne dostal a když potom byla pronesena věta ze začátku filmu docela mne i zamrazilo. Navíc jsem Shannyn ten přerod uvěřil a závěrečná procházka Paříží tromu nasadila pomyslnou korunu. ()

Cortesz

Svým způsobem originální, co se týče prostředí katakomb, ale jinak co se týče děje tak otřepaný, konec sice děj dostane úplně někam jinam, závěrečné vyústění a tudíž i pointa je docela nepředvídatelná, ale zároveň i dost ujetá, moc jsem ji tedy nevěřil, navíc hodina předtím je i nudná, většinou sem koukal na tmu a poslouchal šílenej řev hlavní představitelky. Dal bych i více, ale není zaco, jedna hvězda za originální prostředí katakomb a snad za hudbu a druhá je za tu pointu, ale víc dát nemůžu. ()

Pitryx odpad!

Tak tohle mám nejraději, tyhle "problikávačky" kde jediným efektem je bolest očí. Protivný začátek, stupidní hudba, zbytek pak pobíhání ve tmě dává dohromady skoro devadesát minut naprosto ztraceného času. Naprosto pitomý konec tomu nasazuje korunu.14112010 ()

Nathaniell

No... na jednu stranu by mě zajímalo, jak přesně se to odehrálo, když se jedná o film podle skutečné události. Stejně tak mi vrtá hlavou, jestli béčkovitost, která z filmu chvílemi (hlavně v úvodu) vyzařuje, nebyla tak trochu záměr vzhledem k hodně zajímavému rozuzlení. Čemu bych se pro změnu nedivil, je možnost, že se tenhle film zkrátka z velké většiny setkal s nepochopením a proto má tak nízké hodnocení. Čtvrtý Matrix ví, o čem píšu... Každopádně na stranu druhou si mohl film víc vyhrát s napětím, ačkoliv uznávám, že to je spíš otázkou vkusu. Ona je celkově kombinace - Horor/Thriller - dosti na pováženou, protože jeden ze žánrů má vždy přednost. Tady to byl druhý uvedený. O hlavní hrdinku jsem nepociťoval strach. Rozhodně ne takový, jaký ve mně dokázala vyvolat třeba Pavučina. Napětí to má však opravdu pěkné a co chválím, je absence lekaček. Najdete maximálně pár náznaků, které vás udrží ve střehu... Hmm... Bráno kolem a kolem tenhle film neshledávám záležitostí na plnou palbu. 4* si podle mě ovšem zaslouží. :-) ()