Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiálny text distribútora)

uprchlice

Strašidelný horor už proto,že si tam parta mladých lidí vypráví přiběh o zabijákovi a když navíc zabiják opravdu ožije je to mnohem strašidelnější.Každou minutu v tomto filmu jsem se bála a zavírala oči a při mý smůle jsem je vždycky otevřela když se tam objevil ON!Konec mě celkem překvapil. ()

musolini

Nápad dobrej,ale to je asi tak vše.Napínavé to nebylo,zajímavé až ke konci,ale finále tomu dalo korunu.A to jak Shannyn Sossamon skoro celý film ječela,tak to teda bylo něco,jestli tomu chtěla dát na napínavosti,tak to bylo špatně.Horor to teda rozhodně nebyl,jen se to tak tvářilo.Jednou a nikdy víc. ()

Treatys

Francouzské "katakomby" mají neuvěřitelný potenciál pro natočení pěkného a atmosferického hororu. Toto "dílo" obsahovalo místy zajímavé scény, ale co jej rozbíjelo? V první řadě a to už od začátku byl střih a v té druhé to byl konec, který se mi vůbec nezamlouval. Svě hodnocení dávám hlavně kvůli Pink a prostředí. ()

schindler

V drtivé většině souhlasím s procentuálním ohodnocením uživatelů na ČSFD, ale existují i vyjímky jako jsou právě Katakomby. Z většiny komentářů se valí kritika, já se ho však musí zastat. Prostě podle mě film slušnou atmosféru, chodby vypadají strašidelně, příběh je uvěřitelný snad jen ten závěr je trochu přitažený za vlasy ale na 3 hvězdy to stačí. ()

CheeseFigure

Neviem síce začo je ta prvá hviezda, tá druhá je ale za ten skvelý a netradičný záver. Škoda len, že ten film je tak zbytočne dlhý. Keby to celé malo 30 minút tak sem nasolím kľudne 5 hviezd. Bohužiaľ, má to hodinu a pol. A tá hodina je celkom zbytočná. ()

Igwar

Nie sice najlepsi, ale predsa celkom dobry horror. Ocenujem najma siroke tmave zabery s pobehujucim blikajucim svetielkom, ktore dokonale zdoraznuju opustenost a bezradnost hlavnej hrdinky uprostred podzemnych katakomb. na druhej strane druha polovica filmu a najma pointa trosku sklamala. cakal som nieco viac nez (pozor spoiler) kanadsky zartik, ci blazna v maske v minulosti naistalovaneho do katakomb satanskou sektou. naozaj to chcelo trosku tajomna a ducharskej atmosfery a bol by to super horror. zvlast ked sa v dialogoch stale zdoraznuju tie miliony prestahovanych mrtvych pod parizom a z toho vyplyvajuci rovnaky pocet duchov. no co uz film bol trosku o niecom inom a hypoteticky duchovia boli iba kulisa, navodzujuca atmosferu. co sa hercov tyka, PINK naozaj jej postava neuveritelne sadla, preto aj ona velmi dobre zapadla do prostredia filmu a ani nemal moc problem s hereckym vykonom. na zaver poznamka k ostatnym komentarom. ked mnohe citam, srsia takym negativizmom, ze sa nemozem ubranit pocitu, ze mnohim pomaha vydrzat ten ci onenfilm dopozerat do konca iba nenavist, ako ho potom na csfd znesu pod ciernu zem. ()

==T=P=M== odpad!

Debilní šablonovitý Teenager Slasher bez atmosféry a s "výbornými" "hereckými" výkony, za které hlavním aktérům přejete hned od začátku smrt. Pár samoúčelných pěkných lekaček ten bordel nezachrání... a Pink už vůbec ne ... ()

Apii

Jeden z nejočekávanějších hororů přinesl neočekávaně pouze a jenom zklamání. Příšerně protivná herečka v hlavní roli je doslova na zabití... ano, pomalou a trýznivou smrt jí budete nepochybně přát. Hloupé postavy a nedodělky ve scénáři mne nutily dát nejhorší hodnocení. Pro mne velmi vtipný závěr si však alespoň jednu hvězdičku zaslouží. ()

Crucifere odpad!

Už jen samotný název může vzbudit takový ten dojem, že to bude fajn, vždyť katakomby jsou dobré téma pro horory a také celé prostředí je neblaze potěmnělé až nahánějící hrůzu. Zdá se, že se na tom nedá nic skazit a film bude minimálně průměrný. Omyl! Celkově námet není až tak špatný, řekl bych, že je docela dobrý, ale celé provedení selhává hned jak se ta kráva hraná Shannyn Sossamon ztratí v temnotě chodeb. Celý film převříská a divák jako já namísto obav, neřeknu-li strachu, raději ztišuje volume rapidně dolů. Fajn, když se vžijeme do role, že se samy ztratíme v těchto mrtvolamy zatuchlých místech, já osobně bych asi umřel strachy, ale je to přece film a poslouchat, jak ženská hodinu řve je trošku moc. Za námět by si snímek zasloužil víc, ale celé to shazuje obsazení a hlavně to nekonečné ječení, za které bych šel i do mínusu, jelikož i když pořád řve, hraje to tak, že ji to nikdo neuvěří.. ()

pan Spock

Hrozná slátanina, kterou nezachrání ani docela dobrý konec. Totálně nevyužité prostředí, chaotický střih a velmi otravná hudba. Popravdě řečeno jsem to shlédnul jen kvůli Pink. Uf!!! ()

Kaspja

Takovou nudu jsem dlouho nezažil.. Parta lidí leze do katakomb a paří.. Potom jim rupne v hlavě a začínají utíkat.. To je celý film.. Nakonci se dozvím, že vrahem byla přesně ta, kterou jsem si vytipoval na začátku filmu. Žádné napětí, efekty a ty herecké výkony. Opravdu škoda času!! ()

Monikasson

Podľa hodnotenia som si myslel,že to bude nejaká volovina,ale zase také zlé to nebolo.Pobehovanie hlavnej hrdinky s excelentne nacvičeným jačaním do ľava a potom zase do prava a zase do ľava (aspoň mala jednoduchý scenár) bolo trochu na nervový kolaps,ale ten záver,tak ten ma dostal.Nie je to hororová pecka,ale za pozretie určite stojí. P.S. Nemôžem si pomôcť,ale P!nk som tam fakt nejak nemohol vystáť.(Nič proti nej) ()

bloks

Nudné a málo strašidelné. Od priestorov, kde sa to odohrávalo som očakával viac. Nevyužitý potenciál a tá hudba tomu tiež nepomohla. ()