Co byste dělali, kdybyste se dozvěděli, že vám zbývá pouhý týden života? Změnili byste radikálně to, co na něm je špatné? Přehodnotili byste svůj žebříček životních priorit? Lanie Kerriganová, která pracuje jako televizní reportérka v Seattlu, si myslí, že její život je dokonalý. Má perfektní práci, nádherný byt, skvělou garderobu a fantastického přítele. Jenže pak potká bezdomovce, který jí předpoví, že za týden zemře. Lamie se začne zamýšlet nad svým dosavadním životem a klade si otázky, co je nejdůležitější. Láska nebo kariéra? Práce nebo rodina? (oficiálny text distribútora)

Ant

Slabší průměr, nehorázně šablonovitý příběh, který ničím nepřekvapí. Aspoň, že blond Angelina byla celkem fajn. Jako slaďák na večer ale stačí. ()

nash.

Nepříliš záživná historka o napravení zarputilé kariéristky. Předvídatelná, sterilní, mentálně nenáročná a až na několik světlejších momentů nezábavná, kde jedno klišé střídá druhé, jen občas proloženo zábleskem nápadu. Angelina Jolie nehraje, jen se vyskytuje, obklopena figurkami, které pronáší tak otřepané fráze, že člověk občas podvědomě kouká, jestli nejsou natahovací jako kovboj Woody nebo Turboman. A tak dík, alespoň za těch pár povedených momentů, jako je ten kdy Lanie zjistí, že její hezoun s ní žije jen proto, že se mu líbí její zadek a taky proto, že mu neklade žádné složitější otázky. ()

Slarque

Neskutečně utahaná melodramatická nuda. Angelina Jolie nemá co hrát, Tony Shalhoub je tam celkem asi pět minut, Stockard Channing ještě o něco méně. A hlavní hrdinka ne a ne umřít, aby už byl konec. ()

klerik

Pred rokom 2000 zbierala Angelina filmové ceny. V novom miléniu sa z nej stala hviezda... Napriek tomu, že už mala za sebou komerčné priemery ako TOMB RAIDER či 60 SEKÚND, v takejto romantickej obyčajnosti by som skôr očakával Sandru Bullock. Hrozne neoriginálne. Nepozerá sa na film zle, ani na blond Angelinu, ale je tu pár takých naivných momentov, že som krútil hlavou. Dávam tri, lebo film sa ani nesnaží byť čímkoľvek viac, než je... Tuctová limonáda... ()

Pítrs85

Na tenhle film jsem měl políčeno už pěkných pár let, ale pořád se před něj dostávaly filmy jiné. Ve výsledku z toho nakonec nejsem ani nijak zvlášť odvařenej, ale ani zklamanej. Ikstá variace na to, co byste udělali se svým životem, kdyby jste se dozvěděli, že vám do jeho konce zbývá pár dní. Přesto však pohodová podívaná, s fajn herci (Tony "Monk" Shalhoub rulezz) a s Angelinou v účesu alá Marilyn Monroe. ()

sidzej

Stephena Hereka mam vcelku rad. Sice obcas sliapne vedla no tento film patri k jeho lepsim kuskom. Prijemna romanticka drama s blondavou Angelinou ktora divaka bavi pocas celej stopaze. Nechapem preco je ten film tak podhodnoteny. Jasne cele je to jedno velke klise no osobne mi to vobec neprekaza. Tie spomalene poeticke zabery skratka zeriem. 75% ()

NinonL

Blonďatá Angelina Jolie nic moc, ale jinak je to pohodový příběh o životních hodnotách a o vztazích. Namyšlená televizní reportérka dostane od života řádně na zadek, aby si nakonec uvědomila, co má a co nemá cenu. ()

Rosana

Ale nebylo to špatný - takovýhle relaxační filmy na nedělní odpoledne jsou užitečnější, než nějaká superumělecká tvorba, která vám nedá spát, pokud chcete vypnout. ()

Džejkop

Musím připustit, že je to záležitost, spíše pro ženské pohlaví. Ale hrála v tom Angelina Jolie (to je zase záležitost spíše pro muže), takže jsem si to nemohl nechat ujít. Do teď mi vrtá hlavou, jestli ta proměna hlavní hrdinky je možná. Že by se kariéristka chytla za hlavu a až takhle se změnila? Myslím si, že to není příliš pravděpodobné, realita je o něčem jiném. Co mi maličko potrápilo nervy, byl ten závěr. Nemám nic proti šťastným koncům. Ale takový konec byl od začátku předvídatelný a po celou dobu jsem ho očekával. To pak takový happy end naprosto ztrácí význam. To kdybych si během filmu nebyl jist, jakpak to s hlavní hrdinkou dopadne, tak by to bylo o něčem jiném. Takhle je takový konec akorát moc kýčovitý a nic víc. Nicméně se mi líbí hlavní poselství filmu, tedy, že by člověk měl dát přednost zábavě před prací. S takovým přístupem naprosto souhlasím. Takže to nebylo špatné, zvlášť když si Lanie začala užívat život. Zkusila se pořádně najíst, nemýt, solidně opít a jak jí to pěkně šlo. ()

MikO_NR_1909

Uhraničená cukráreň s veľmi obmedzenou dispozíciou intelektu. Zaslúžené komerčné fiasko. A ďalší príklad z dielne priemernej herečky resp. najobľúbenejšej herečky na svete :). ()

blackrain

Blond Angelina Jolie zjistí, že jí zbývá pouze týden života. Co byste udělali vy? Radši nepomyslet. Dobrá myšlenka. Žij, jako by každý den byl ten poslední. ()

PogoJoe

Směšně předvídatelná, úděsně kýčovitá slátanina, u jejíž rádoby mouder jsem jen udiveně a znechuceně kroutil hlavou. Jaký imbecilní scénárista tohle vyplodil? Proboha! ()

Carth

Achjo... zas komedie, ve který nebylo k smíchu snad vůbec nic. A metaforový proroctví působí v kombinaci s těma na minutu přesnejma a konkrétníma fakt šroubovaně. Jediná záchrana je titulková písnička od Foo Fighters. ()

Reesam

Především už nechci vidět Angelinu v blonďaté paruce. A dále se mi vůbec nehodí do komedie. Hraje skvěle, bezpochyby, ale komedie není její parketa. Příběh docela slušný, ale nenadchnul mě. Celé mi to přišlo takové fádní. Možná nám chce Stephen říct, že bychom si měli užívat, dokud to jde, kdo ví. Za mě tak 25%. ()

Diamant

Hlavná hrdinka pod vplyvom zvláštnej predpovede, že za týždeň zomrie, síce prehodnocuje svoj život, uvedomuje si, že vzťahy sú viac ako kariéra, no na druhej strane dáva prednosť živelnej ľahkovážnosti pred premyslenou zodpovednosťou! ()

Elyssea

Angelina na blonďato. To je asi tak jediné, co vám z toho filmu utkví. Milý, ničím neurážející film, který nemá nijak zvláštní poslání... Nebo ano? Hledání smyslu života, se příliš nedaří, protože nijak nevybočuje z dávno zaběhlých kolejí romantických filmů. Bohužel film trochu sráží jedna věta: "Miloval jsem tě od prvního dne, kdy jsem tě uviděl." Tohle mi totálně zkazilo dojem. Ble. ()