Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

• Česko Prci, prci, prcičky: Nahá míle (viac)
všetky plagáty

Eric Stifler (John White) má vážne problémy so svojím panictvom. Napriek tomu, že už dva roky chodí s priateľkou Tracy Sterlingovou (Jessy Schram), tá sa ešte na sex „necíti byť pripravená“. Zato Eric je pripravený až priveľmi, a tak doma sleduje pornokazety a masturbuje. Keď ho pri tejto činnosti pristihnú rodičia s príbuzenstvom, úbohá babička (Jessica Booker) tento šokujúci zážitok neprežije. Eric usúdi, že takto to už ďalej nepôjde, a preto sa nechá presvedčiť sexuchtivými kamarátmi Ryanom Grimmom (Ross Thomas) a Mikeom „Cooze“ Coozemanom (Jake Siegel), prezývaným „Stojka“, aby sa s nimi šiel rozptýliť na divokú vysokoškolskú veselicu. V rámci nej sa uskutočnia aj preteky zvané „Nahá míľa“, kde všetci študenti bežia v Adamovom rúchu. Bude tam aj víťaz minulej Nahej míle, Erikov neodolateľný bratranec Dwight „Hustý“ Stifler (Steve Talley), ktorý na rozdiel od Erika problémy so sexom nemá, rovnako ako so sexom nemá problém drvivá väčšina rozvetvenej rodiny Stiflerovcov, v ktorej je Eric v tomto smere bielou vranou. Keď sa Tracy neočakávane rozhodne, že sa s Erikom predsa len pomiluje, zídu sa v noci v suteréne ich domu, ale v najlepšom ich tentoraz vyruší Tracyin otec (Stuart Clow). Ericovi sa teda opäť nepodarí zbaviť panictva, Tracy notoricky opakuje tézu o svojej nepripravenosti a dáva Erikovi na víkend „úplnú voľnosť“. A tú sa Eric rozhodne využiť. Tracy si to však na naliehanie kamarátok čoskoro rozmyslí a snaží sa Erika dostihnúť aspoň na mobile. Ericov telefón však medzitým vyletel z idúceho auta. Kým Eric spal, jeden z jeho vydarených kumpánov mu ho vyhodil von oknom... V študentskom kampuse troch kamarátov už čakajú zástupy krásnych a opitých dievčat. Pripravuje sa futbalový zápas proti mužstvu liliputánov a Eric, Ryan a Graham musia zaskočiť za iných hráčov zdolaných alkoholom. Erikov bratranec Dwight chce hendikepovaných súperov poraziť, ale vzrastom nevysokí  chlapci sú prekvapivo húževnatí. Vyniká ich vodca Rock (Jordan Prentice), malý diablik, ktorý na smrť nenávidí Dwighta. A tak nakoniec naši chlapci prehrajú. Ale to nevadí, veď sa chystá veľký žúr a potom vypukne slávna Nahá míľa. Každý z kamarátov si nájde priateľku a aj Eric sa začne baviť s pôvabnou blondínkou Brandy (Candace Kroslaková). No aj tak sa popritom nemôže zbaviť myšlienok na svoju Tracy. Keď jej však zatelefonuje, Tracy mu znova zopakuje, že tento víkend si naozaj môže robiť, čo chce. No povedzte, ľudia, kto by naplno nevyužil takúto vzácnu príležitosť? (TV Markíza)

Brano

Nie je to vôbec vtipné, ale trápne a miestami až nechutné. Absolútne zbytočný film, ktorý opäť parazituje na slávnom mene American Pie. Toto môže nadchnúť snáď len mladých tínedžerov. Nové herecké prírastky boli hrozné. John White a Steve Talley ako ďalší z rodiny Stiflerových sa tam vôbec nehodili. Toto pokračovanie je ešte stupídnejšie ako štvrté. /20%/ ()

Lish84

Po předchozím díle, který byl ve stylu "budeme ukazovat jen prsa a Stiflerův zadek", se mi líbilo, že se ukazuje všechno :) Když se tři holky před během Nahé míle svlečou a ukážou nám svá pozadí, nemá to chybu (a to jsem se bál, že svlékat se budou jen komparsisté a herci do toho zase nepůjdou :). Vůbec celá scéna Nahé míle je správně ujetá a hodně vtipná. Stejně jako celý film. Někdy to zavádí trošku trapností, místy trošku patosem, ale ne moc a do prcičkovské série to vneslo svěží závan. Takhle by mělo vypadat správné video pokračování a ne jako předchozí nedomrlý díl Na táboře. Jinak Jimově tátovi přidaly šediny na serióznosti a jeho postava narozdíl od předchozího dílu nepůsobí jako destilování někdejší popularity. ()

Yivo

Ze skvělé komedie se pomalu ,ale jistě stává romantický film a to mě vadí a tu jednu * je za těch pár momentů , kdy to bylo alespoň trochu vtipný ()

Prubner

Už dvojka byla nastavovaná kaše a tohle už je tragédie. Veškeré vtipy (ano, oba dva) tvůrci vystřílejí hned na začátku a zbývající dvě hodiny je únavná, nekonečná nuda bez nápadu. Celou pasáž s fotbalem a liliputy považuju za trapnou, nevtipnou a úplně zbytečnou. Hlavní milostná dvojice je zcela nezajímavá, bez charismatu, bez čehokoliv, a jejich příběh je těžce předvídatelný. Navíc mě udivuje americké pojetí erotiky: kozy ukázat můžeme, ale klín za žádných okolností nikdy. ()

Jamal_SK

Film sme pozerali na koleji (internáte). A tam sa na týchto komédiach celkom bavíme. V takomto prípade môžem film odporučiť. ALE ak chcete Prci, prci, prcičky: Nahá míľa pozerať doma s rodinkou alebo nedajbože sami, tak to v žiadnom prípade nedoporučujem. :) ()

waltosin

Celej dojem z filmu mě kazí to porno! (hazéní kroužkama a odpalování míčku penisem!!). Stifler nebyl vůbec špatnej, samozřejme nemá na pravýho stiflera, na něj nemá nikdo!! O scénaři nemá cenu mluvit, nebyl skoro žádnej! Nápady ze trpaslíkama byly dobrý a u nich jsem se zasmál za ně dávám jednu. A tu druhou dávám za jak jinak než za nahou míly, myslím si že byla skvělá, tohle bych uspořádal u nás, teď už to vidím všude samí kozičky a krásný prdelky! :D :D:D 35 % ()

lobo87

Nahá míľa patrí k tomu najslabšiemu čo vzniklo pod hlavičkou American Pie. Nie príliš sympatické postavy a ich čudné konanie a slabé herectvo. Nič sa nestane, ak tento film preskočíte. Ani tie ženy tu za moc nestáli, aj keď hlavná hrdinka je sympatická... 35% ()

Nowasek22

Tento videofilm si žádný dlouhý komentář nezaslouží. Lepší než díl předchozí, horší než díl nadcházející. Málo hezkých bab, málo humoru a ani ti liliputi tomu moc nepomohli :) ()

Marty_cz

Pátý díl této úspěšné komediální série byl pro mě naopak veliké překvapení. Očekával jsem zase takovou horší variantu Prci, prci, prcičky, ale to co autoři vymysleli, překonalo hravě předchozí díly. Nejen, že i přes to, že se na plátně neobjeví stará parta, ale naprosto nové postavy. Od střední školy na univerzitu, i když se středo-školákama, byla vítaná změna. Film plný humoru a náramné zopakování zážitků z toho, že postavy opět by odpovídali popisu, co bych si přesně představoval. A největší novinka ve filmu byla ta, že ne každý Stifler musí být naprostý hovado. Doufám, že to tak bude pokračovat a z dalších dílů budu stejně nadšený. ()

Hezonja7

Ze začátku jsem se bál že jsem pustil jiný film než prcičky ale pak se film dá na tu správnou vlnu. Nahota tam je chlast taky a sranda taky, správná teen comedy. ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

Hawkeyep odpad!

Nuda, nuda, nuda, nuda,nuda....jediná "dobrá" scéna byla ta parta nahatejch lidí. Jak někdo může natočit takový film...?! A ještě k tomu ten výběr herců...oba Stiflerové byli spíš ubozí než namachrovaný týpci a i jejich kamarádi. A teprve team liliputů proti kterému stáli a o kterém byla půlka filmu....nenapadlo scénáristu/y něco trapnějšího, ujetějšího, debilnějšího??? ()

Voloda

Ech,preco som sa zasa nechal uniest a pozret si to:( uz som povedal pri minulej casti American Pie Presents Band Camp ze to stoji za jeden velky shit. Dalsia vec-ked uz tocia beh nahych dievcat-nech tam daju aspon nieco poriadne..keby v USA nieco poriadne mali:)) ()

MaxQ69

Říká se: V nejlepším přestat. Asi proto, že když nepřestaneme bude to stále horší a horší, až to bude nakonec tak špatné, že si ostatní na to dobré ani nevzpomenou. Podobné je to i s tím to filmem. Film sice nenavazuje nijak dějem na předchozí díly, ale nese stejné jméno, čímž předchozí čtyři, hlavně tři, díly totálně shazuje. Rádoby komedie postrádá vtip a je založena jen na honbě za sexem bez žádných scén, u kterých by se divák smál. Nijak převratný příběh a velmi nudné zpracování. Velký pokles oproti předchozímu dílu - 20% ()

da_silva

no jako dalo se to dokoukat do konce, kvuli zvysenemu vyskytu koz a vubec nahejch bab... direct to dvd ma obcas jisty vyhody :) jinak po vsech strankach hodne spatna zalezitost ()