Kat (Milla Jovovichová) je nádherná, ale skazená žena. Jej hlad po nebezpečenstve ju stiahol až na samé dno.  Po tom, čo ju priateľ Veľký Al (Angus Macfadyen), inak  nebezpečný drogový díler, zo žiarlivosti takmer zabije, pokúsi sa Kat vziať svoj život do vlastných rúk. Neváha využiť pomoc priateľov aj svoju sexuálnu príťažlivosť, aby uskutočnila dokonalý plán pomsty. (TV JOJ)

Mikecat

"....Velkej Al mal ptáka jak hrom..." Milla Jovovich má proste v sebe charizmu. Nebyť jej bol by to prepadák, ona to tu celé ťahá zo špiny na povrch, vlastne ako aj vo filme. Uviríme ju tu skoro nahú v milostných scénach, kde žije v špinavom byte s priekupníkom so zbraňami, ktorý ju mláti, ona ho napriek tomu miluje, taký taliansky vzťah, kým to nepreženie a zruinovaná Milla sa stavia na nohy za pomoci psychološky: "...BOKY, PRSA, RTY..." Celkom zaujímavé vyvrcholenie s lezbickými bozkami "....Život je jako sex: když to chcete pořádne, musíte si to udelat sami..." ()

dereksmart

Silně stupidní záležitost, ve které Milla Jovovich znovu dokazuje že neumí hrát / čest Bessonovi,co z ní dokázal vyždímat v Pátém elementu / a Gary Lennon že neumí režírovat - navíc to, že vrahem je /překvapivě/ zahradník, by v závěrečné "pointě" překvapilo asi jen absolventa pomocné školy.. závěr pak /konzistentně/ působí jak z laciné reklamy..../Loreal Paříž, já za to stojím.../... takže 15%, protože existují ještě horší filmy.. ()

*Dosis*

Vulgární proslovy "Velkýho Alla" ani vznešeně působících jeho kamarádů, ani lesbička z vedlejšího bytu, ani sama uřvaná a hysterická Kat nezachrání očekávání od velmi tvrdý obálky filmu Ráže. 45 - má kliku že aspoň byla hezká , coura jedna :-) 45%. Zajímavé komentáře - choze ()

Saxos

Kurva, Ježíši, Kriste. Zasraná kurvo, děvko, čubko, kotě, řekni mi, že mě miluješ, že mi chceš vyhulit ptáka. Zasraný zkurvený šaty. Vím co jseš za čuráka. A tak pořád dokola. Závěr: nedoporučuji, jinak budete poslouchat 642 krát kurva. ()

AnFak

Sprostoty u mě ustály jako snaha o autenticitu "lidí prodávající zbraně". Milé překvapí vírá v ženskou sílu, a vůbec je to zabavný a taky chci spát s Milou Jovovich! ()

petrastrela

Přiblblé, všichni tam byli totální deb.lové a mag.ři. Uječené o ničem. Některé dialogy byly tak stupidní, že to zavánělo improvizací- poukázala bych na scénu se zlodějem v jejich bytě. No prostě krize. ()

Pythonator

Průměrný nezávislý film, který vypadá ze začátku lepší a zábavnější než jaký ve skutečnosti je. Zhruba od půlky to spadne do nudného tlachání a domácího násilí, na které se nedá dívat, protože tam Milla tak strašně piští, že by si zasloužila pár dalších facek, aby držela hubu. Naštěstí tam několikrát ukáže i kozy, takže je na co se dívat. Teda pokud vám nevadí plochý hrudník s gigantickýma čudlema. Film je natlačený vtipnými hláškami převážně vulgárního charakteru, takže chápu, že pokud někdo takový humor nesnese a navíc nemá slabost pro Millu, tak může hodnotit dost nízko. ()

andy60

Drsné, vulgární, přímočaré, sexy, vtipné..., to jsou atributy, které mám rád a které jsou ve filmu zastoupené měrou vrchovatou. I když to není žádné veledílo, sledovat tuhle partičku na okraji společnosti mě prostě bavilo. ()

Hugho

Predstavitelia hlavných postáv ma nepresvedčili svojim výkonom, takže od polovičky rýchloposuv. Keď si predstavím, ako by to vyzeralo, keby svojho času napísal scenár Japrisot a natočili to pred 50 rokmi frantíci, nemôže byť na viac ako dve hviezdy. ()