Blood+

• Japonsko Blood+ (viac)
TV spot
Japonsko, (2005–2006), 20 h (Minutáž: 24 min)

Kamera:

Kódži Tanaka

Hudba:

Mark Mancina

Eri Kitamura, Kacujuki Koniši, Hirojuki Jošino, Akiko Jadžima, Hóčú Ócuka, Keidži Fudžiwara, Akira Išida, Kentaró Itó, Júko Kaida, Ami Košimizu (viac)

Říká se jim Chiropterani – věčně hladová nesmrtelná monstra, která mohou libovolně měnit svůj vzhled. Nejčastěji volí podobu lidskou a skrývají se přímo mezi námi. Proti nim stojí organizace Rudý štít. Tato válka postupně nabývá čím dál hrozivějších podob... Saya Otonashi je normální středoškolskou studentkou. Má jediný problém – pamatuje si pouze poslední rok svého života. Jednoho dne se objeví muž jménem Hagi a předá ji katanu. Cesta za pravdou začíná... (Fabienne)

Recenzie používateľa muti k tomuto seriálu (35)

Koware juku tate (2006) (E31)

Roztopašnosť unudenej Divy spúšťa novú akciu namierenú na náš tím. Tajný tip prichádza z radov nepriateľa o ďalšom plánovanom útoku. Z radov Red Shieldu sa vynára zradca, ktorého ideály sa už nestotožňujú a cieľom organizácie. Dialógy sú na pozadí úžasnej hudby, scény sú plné hutného napätia. Jedna z naj epizód doposiaľ ()

Bōi Mītsu Gāru (2006) (E32)

Strhujúci útok na loď, končiaci nelogickým rozhodnutím šéfa o osude plavidla. Nastane aj docela drsný krok, ktorý si Diva vychutná až do dna ()

Šindžiru čikara (2006) (E33)

Nový arc začína s odstupom času od udalosti na lodi. Saya hej nezvestná a rozpraseny Red Shield je prakticky paralyzovaný. Jediný kto nestráca vieru je Kai, ktory s Lewisom likvidujú v uliciach Londýna rozrastajúcich sa monstier. Na druhej strane le Cinque Fletche robi demo svojich nových elitných jednotiek Corpse Corps. ()

Oretači no iru sekai (2006) (E34)

Rozbitá skupina hrdinov sa stretáva na farme. Po roku si majú čo povedať, ale keďže sme v japonskej produkcii, tak nikto nič nehovorí, teda okrem vzájomného sa oslovovania sa. Neviem prečo, ale Japonci si svoje repetitivne vzorce správania prenášajú aj na britský vidieť 🤷 Otvára sa nám posledný arc kde Diva nastupuje s ultimatnym plánom skazy. ()

Kibó no nai ašita (2006) (E35)

Schiff čaká v ukryte nečakaná návšteva. Saya stale nevie čo chce od života a postavy padajú ako muchy. Stále neviem prečo si Saya a Diva nevyrobia oveľa viac Chevalier, a.k.a. the ultimate friend zoned poskokov. ()

Kuruoší made ni (2006) (E37)

Chevalier Carl, a.k.a. Fantóm, je ústrednou postavou tejto časti. Budeme dumat nad jeho pohnutkami na pozadí narodeninovej párty na anglickom vidieku. Diva si užíva nový vzhľad mŕtveho Riku #creepy ()

Kessen no šima (2006) (E38)

James ma za úlohu zúčtovať so Sayou, avšak Amshel má, zdá sa, vlastné plány. Solomon hra na dve strany a Saya nechápe prečo jej všetci ležia pri nohách. ()

Mahó no kotoba o mó ičido (2006) (E39)

Vyplnova časť kde s takmer nič nedeje. Až na momenty kde si postavy k sebe hľadajú cestu. Zatial najlepšia výplň. Zisťujeme že biznis sa presúva do Ameriky, kde má byť aj jediný koncert Divy. Amshel nasadil dvojníka so známym prsteňom, čo znamená že roztrúsené postavy z minulosti sa vracajú na scénu. ()

Chevalier no miru jume (2006) (E40)

Sestry viac spia a regenerujú než by robili čosi zmysluplné. Solomon si ide na koberček vypočuť čo si myslí Diva o jeho posadnutosti Sayou. Solomon je už druhý Divin Chevalier ktorý zabúda kto je na ktorej strane, sme zdá sa že si s tým sami nevedia poradiť. Diva si stále užíva Rikov výzor ()

Wataši no ibašo (2006) (E41)

Časť v ktorej dominujú ženské problémy #ShitGotReal každá zo sestier skrýva tajomstvo, ktoré zmení sled nasledujúcich udalostí ()

Hibiku, Utagoe (2006) (E42)

Konečne nastáva koncertné vystúpenie Divy, na ktoré sme tak dlho čakali. Špeciálne vysielanie pôjde aj do pentagónu a bude na čo pozerať ()

Kokoro Midarete (2006) (E43)

Haji mam ukáže staronový trik, ktorý po roky ukrýval, Solomon chce Sayi ukázať celý svet, Nathan chce najlepšiu pesničku sveta #priorities ()

Hikari no Naka ni (2006) (E44)

Schiff sa zamýšľajú nad životom, nič iné sa tu nedeje. ()

Te no hira o taijó ni (2006) (E45)

Existenčna vsuvka Schiffov pokračuje, snáď už bude čoskoro aj nejaká akcia ()

Ašita tenki ni naare (2006) (E46)

V tejto časti sa dozvedáme o poslednom pláne Divy. Pomaly sa to začína rozhýbavat ()