Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiálny text distribútora)

ivan_drago odpad!

Já hledám ve svém nitru alespoň něco, co by se mi na tomto pokusu o film a napětí líbilo.... Nenacházím zhola nic a zůstává ve mě pouze údiv z toho, jakou že sračku jsem to právě viděl... Nápad to není až tak špatný, nicméně jeho převedení do podoby filmu se setkalo s tragickým, ale opravdu asi nejhorším střihem v dějinách filmu, pokus o napětí či dokonce hororové prvky zůstává u blikajících světel, 'nervy drásající hudbě/zvuku' a dementních pohledů herců, pokoušející se vyjádřit svůj strach z asi nejubožejších virů/duchů/vysávačů chuti žít.... A konec tomu všemu nasadil korunu a jenom mi potvrdil, že jsem se setkal s opravdu dementním filmem... Za čas si pustím japonský originál, a i když mu určitě budu nadržovat, protože miluju asijské filmy, tak nevěřím, že by to bylo o moc lepší... ale uvidíme... ()

Raven0

Největší mínus tohoto filmu tkví v tom, že duchové jsou absolutně strachuvzdorní a nedokážou vyvolat úlek, natož sílnější emoce... A to nezachrání ani krásná Kristen Bell a relativně zajímavý konec. (samozřejmě myšleno v porovnání s ostatními hyperblbými americkými remaky asijských hororů) ()

lennyd

Vlna sebevražd mladistvých zaplavila celé město, a Mattie a její přátelé se musí vyrovnat se smrtí jednoho z nich. Jakmile ale začnou od mrtvého dostávat zprávy ze záhrobí, je jasné, že se děje něco nepřirozeného. Bezdrátové a mobilní sítě mohou být jednou z cest, kterou se duchové dostávají na náš svět a pomocí těchto technologií začínají ničit lidstvo. Jedinou záchranou je být offline... Když se tak koukám kolem sebe, jaká všechna zařízení pomocí bezdrátových sítí komunikují, tak je mi jasné, že být něco takového jako ve filmu, tak si koledujeme o pěknej průser. Ale k filmu - i přes všeobecnou velmi podprůměrnou kvalitu hororů počítajících se vzpourou moderních technologií (např. Řetězová zpráva nebo třeba FearDotCom) si nenechám říct, a na každý nový přírůstek do této rodiny se docela těším. A stejně jsem se těšil i na Puls, a bohužel dopadl stejně bídně jako ostatní podobné filmy - i když přiznávám, že je o maličký chloupek lepší než např. oba výše zmíněné... ()

Danny F.

Pěkný duchařský horor. Velice napínavý s hustou atmosférou že by se dala krájet. Triky solidní. Dalo se na to koukat od začátku do konce. 60% ()

Hennesy

Japonci majú "Kairo", tak si Amíci povedali, že si urobia vlastnú verziu. S peknými hercami (ktorí sa svojou vizážou vôbec nehodia do duchárskeho príbehu), bez tiesnivej atmosféry s očividnými a nie veľmi desivými zábermi duchov a oklieštené, skrátené tak aby sa všetko vošlo do 90 minút. Výsledok nestojí za veľa a síce som originál ešte stále nedopozeral, aj tá pol hodina čo som videl je niekoľkonásobne lepšia ako celý tento film:) Slabučké a úplne neškodné... ()

!Malak-11!

"Nejděsivější film roku" Tak to bych neřekl spíš takový průměrný thriller, ve kterém se párkrát možná leknu, ale jinak oceňuji nápad, nejvíc mě ale mrzí konec opět otevřený.! Myslím, že měl skončit trošku jinak.! Herecké výkony průměrné hudba průměrná kamera a režie průměrná. Je to prostě béčkový film.! Celkové hodnocení 51%. ()

Emerelle

Tento film, je možná "hororový" průměr, ale pro mě je něco víc, mám s tímto filmem spjaté hezké zážitky, proto ho asi mám ráda :) ()

Ichabod

Hodnoceni z vetsi casti je za Kristen Bell. Ve filmu se vetsina postav chova nelogicky, obcas film pomerne dost nudi. Je hodne predvidatelny a atmosfera mizi s kazdym dalsim ukazanim duchu. ()

Guzo

Žádná sláva to tedy není, chvílemi to vypadá, jako by film točili dva režiséři, protože se dost mění styly jednotlivých scén a dohromady to pak úplně nefunguje.. Ani scénář není zrovna dvakrát originální (i když je pravda, že nevím, jak starý je původní film, ten jsem neměl možnost vidět) a celkově je to takové nemastné neslané. ()

zolo23

Je to taká zmes známych ázijských hororov ,ktoré postupne upadajú a toto je jasný prípad. Potešil ma len zaujímavý a nečakaný koniec. ()

manonfire

Tak komorní horor se vyvinul v pomalu až apokalyptické drama. Bohužel jen v konečných náznacích. Příchody duchů nebyly z nejhorších( ani nejlepších), a stejně na tom byly i záběry trápících se "suicidentů". Celé to ale bylo takové ušláplé. Film se bál jít rozpočtově i příběhem do výzvy popisu globálního přebírání žezla záhrobím. Raději nudil obvyklým schématem napadání skupiny kamarádů stejně vyděšených stejně děsivými duchy, v jejich stejně ponurých pokojích ponořených do stejných stínů.Kvalitou je na rozmezí dvou a tří hvězd. 40% ()

jefff

Nic moc. Nevýrazné postavy, podivný příběh a občas stagnující děj. To še dělá z Pulsu velmi průměrnou záležitost a vracet se k ní nemá smysl. Na další dva díly se asi pro jistotu nepodívám. ()

Soweek

Je to dost dobrej film s kvalitní zápletkou, která není pro některé z nás zas až tolik nereálná. Líbí se mi že daný problém zde neovlivní pouze skupinku amerických vysokoškoláků,ale ovlivní to všechny, je to vlastně i katastrofický film. Napětí zde podle mne nechybí, příběh vás nechá v očekávání až do konce, s tím strachem je poněkud horší. Duchů je zde opravdu hodně a efekty nejsou odfláklé, ale je to možná ta velká přítomnost duchů, která způsobí, že se se toho moc nebojíte. Rozhodně ale doporučuji, v této době je to rozhodně kvalitnější než např. Grudge 2 či podobné remaky japonských hororů. ()

sedm.1

Velmi milé a velké překvapení.Původně jsem tedy ani nevěděl,že jde o další z remaku původních asiatů(čímž je jasné,že jsem original neviděl),ale americké Pulse mě naprosto uneslo.Především jeho vizuální stránka je totálně nabušená a moc mě bavila.Dějově je to ´též pěkná nálož,od začátku se film rozjede a nekompromisně si to žene až do překvapivého finále.Navíc sympatičtí mladí herci(a především pak nádherná sexy Kristen Bell) také potěší.Sice je zde znát hned na první pohled jistá finanční tíseň autorů,ale jak jsem se již zmiňoval,ona vizuální stránka je řádně temná a podbarvená a já si jí moc užíval a právě ona u mě vyzdvyhuje tento film do vyšších tříd.Puls je zkrátka napínavou a působivou podívanou,která sice na zadek asi nikoho neposadí,ale určitě ani nezklame.TÉMĚŘ 4* :)! ()

ArdathBay odpad!

Tady se nám zase něco nepovedlo. Krutě. Žádný z lidí ( rozuměj kreténů ) doma nesvítí a když, tak žárovkami, které svítí jako kalíšková svíčka ze hřbitova. Ještě se používají tmavé filtry, aby bylo vidět ještě větší kulový. Atmosféra strachu je větší i v domově pro přestárlé s většinou ležáků. Ale hlavně nuda, nuda, nuda. Hollywoodu docházejí nápady a tak pořád a pořád točí remaky jak svých tak jako v tomto případě japonských horrorů. Puls je opravdu horror sledovat. ()

Han22

Hned od začátku jak jsem zahlídl modrý filtr a táááákhle strašidelného ducha v knihovně jsem si říkal, že tohle nebude pro mě. A taky ne - roztřesení japonští duchové, celý svět ponořený do modré (a to po celý film), zoufalé lekačky, nesympatické postavy, nulové tempo. Málem jsem u toho usnul - o půl druhé odpoledne!! Jen to finále je fajn, ale k zbytku filmu se naprosto nehodí. ()

1860 odpad!

to co dělá film zajímavým a napínavým v první polovině je pouhá vykrádačka kruhu a to ještě dost nepovedená.. v druhé polovině má film gradovat, ale stále více zabředává do absurdity až pitomosti s úplně debilně zpracovaným závěrem.. normálně bych dal asi tři hvězdy za celkem dobrou atmosféru, ale tím bych urazil film s nejlepší atmosférou (Kruh), z kterého se více než inspirativně čerpá a to ještě dost uboze.. tohle je ZTRÁTA ČASU! ()

zbysik

Dalsi z rady zbytecnych remaku na japonske horory. Tato verze se sice nesnazi o tupe kopirovani originalu, ale ve vysledku tady stejne mame pocin, ktery kompletne podlehl dnesnim trendum teenagerovskeho hororu a jehoz zbytecnost se timto jeste nasobi. Snad nejvice mi vadila prilisnost ci preplacanost digitalnich efektu, jejchz pritomnost se mozna snazila nejakym zpusobem umocnovat jiz tak velmi slabou atmosferu, ale ve vysledku to cele spise tahne jeste vice ke dnu. Jako pozitivum bych videl to, ze nektere nevysvetlene ci slabe naznacene prvky z originalu se zde kompletne rozvedou k jasnemu pochopeni a tak to nekteri mohou povazovat za takovy tutorial k japonske puvodni verzi (zde pod nazvem Kairo). Jeste bych mohl dodat, ze ustredni duo, nam dobre zname ze serialu Veronica Mars respektive Lost, funguje docela dobre a tim tedy vyzvedava tento film o nejaky stupen vyse. ()