Jamie Bamber (Battlestar Galactica) je hrdinou děsivého pokračování, které začíná tam, kde původní Puls skončil. Mrtví si prostřednictvím mobilních telefonů a wi-fi sítě našli cestu zpět do našeho světa. Každý kdo přežil se v touze uniknout ukrývá v odlehlých oblastech. Když se ztratí malá holčička, její otec a matka musejí projít městem mrtvých, aby objevili hrůznou pravdu. Intenzivní, napínavý a děsivý Puls 2 vás bude strašit od začátku až do šokujícího konce. (oficiálny text distribútora)

Luki.V

Film je zajímavý už jen díky tomu že z minimálním rozpočtem byl natočený kompletně před greenscreenem a veškerá pozadí jsou navsrtvené digitální obrazy a fotografie. I příběh (tedy to co z něj zbývá) je zajímavý a nebýt zbytečných odboček jako sex s duchem byl by film stravitelnější. Už tak ale jde o zajímavý experiment s obstojnou atmosférou. Greenscreen jde z většiny scén cítit na sto honů a někdy je to přímo do očí bijící ale k tématu filmu se tenhle přístup zvráceným způsobem hodí. Do šedých procent imho film nepatří ale že by se jednalo by´t o průměrný zázrak to taky ne. Jak jsem napsal, zajímavý experiment ve kterém více věcí spíše nefunguje ale to film nebrání být zábavný. O dvě třídy lepší a zábavnější než Feast 2: Sloppy Seconds. ()

honajz2

Hrozně dlouho jsem na to jen nechápavě zíral a snažil se pochopit, co to vlastně sakra sleduji. Ono se to totiž zároveň o něco snaží a zároveň je to na úrovni filmů Neila Breena - strašně amatérská kamera a efekty, otřesné herecké výkony (až tedy na Leeho Adamu, ten jediný tu skutečně něco hraje, ale o to víc je šokující ten fakt, že vůbec hraje v něčem takovém), naprosto nahodilý vývin děje, naprosto nesmyslně vysvětlená funkčnost nákazy, pak tu všechny postavy mají iq maximálně okolo 40 a jednají za každé situace úplně idiotsky, jako by žádná apokalypsa nebyla... Vypadá to prostě otřesně. Nicméně musím uznat, že když jsem si konečně zvykl na to, jak to celé vypadá, mělo to ve finále celkem podmanivou atmosféru a pak ještě ta sexuální scéna měla aspoň zajímavý nápad. Plus je to celé vlastně road movie. Takže nějaké klady tu nacházím, ale ani ty nezachrání všechno to špatné, co tu je. Víc jak hvězdičku si to nezaslouží ani omylem a fakt je mi líto Bambera, že chudák vlezl do takové chujoviny... 1* ()

Anticque

Naprosto zbytečné pokračování. Kdo si myslí, že po slušně vydařeném remaku Kairo přijde další dobrá vlna duchařské kvality tak bude na omylu. Už to, že Pulse 2 je určen pouze jako Video film jasně značí, že to vzali s úmyslem z toho vytřískat ještě nějaký ten dolar ale snažili se být skromní s rozpočtem, s hercema, kterých je tu opravdu jen pár a o efektech nemluvě. Naprosto debilní scénář jasně ukázal, že pokud se američani nemají kde chytit původní předlohy (většinou z asie) tak jsou upřímne v prdeli. Tím že natočí nudný filmec a do něj vloží 3 duchy, který blikaj jak když Vám dodělává zářivka, tím fakt asi nenadchnou. Prostě zase jen pokračování, které vylezlo z kanálu na povrch. ()

Campbell

Po nic moc ale ne vyloženě špatném prvním dílu jsem si říkal že dám šanci tomuhle pokračování a nechtěl jsem si připustit že film má jenom 29% ale po první půlhodině jsem si řekl "A kurva". Takže film točil Soisson který má na kontě pro mě ve skrze podprůměrné filmy, a k tomuhle si můžu připočíst i to že jeho další filmy nechci vidět(ale minimálně jeden mě ještě čeká). První co mě totálně nasralo byly ty divný efekty pozadí, nejenom že vypadaly lacině ale bolely mě po nich oči. Další věc co mě štvala bylo to že jsem se nelekl a ani jsem neviděl jediný náznak toho že by se člověk měl leknout či být vyděšen. Spotřební srajda na kterou rychle zapomenu. ()

SeanLSD

Musí to byť intenzívny zážitok prechádzať sa v červenej burke svetom duchov... Spomínal som na VILLAGE, a potom nastala apokalypsa predvedená na rozpadávajúcej sa rodine s atmosférou i hudbou podobnou SILENT HILLU. Popol však nie je to jediné, čo ich spája. Neskutočná atmosféra, keď to Soisson vzal do vlastných rúk! Zmizli hnusné modré filtre a naivná zrozumiteľnosť remakovej jednotky, odrazu sme v polosvete, svete dvojitom, kde neexistuje šťastie, kde sú nešťastní všetci, živí i mŕtvi... pretože posmrtný život neposkytuje úľavu a pretože živí, aj keď sa nestanú korisťou, majú stále na očiach, čo ich čaká. Vracia skutočnú znepokojivosť bezbrehej prázdnote smrti. Nie síce majstrovský, ale neuveriteľne dojímavý film o bolesti tých, čo už nemôžu žiť... a zúfalstve mŕtvych zoči-voči ich desivému utrpeniu, ktorý záverečná scéna vyťahuje do nezabudnuteľnosti. Vždy som tušil, že to v Soissonovi bude. Tu je to. (Btw. Technické nedostatky, ktoré tu všetci komentujú, som si pohltený príbehom nevšimol. Nie som našťastie z tých, čo si bez dokonalých trikov nevedia užiť príbeh, i keď naopak, dokážem si často užiť aj výhradne iba ich.) ()

• Natáčelo se v amerických státech Texas a Louisiana. (Terva)