Téměř dvacet let po děsivých událostech z Pulsu 2 chodí mrtví, kteří do našeho světa pronikli elektronickými přístroji, stále ještě po zemi. Z Justine, vychované lidskými uprchlíky v odlehlém kempu bez techniky, je už sedmnáctiletá dívka a sní si o světě, jehož se museli vzdát. Když ji opuštěný laptop spojí s tajemným volajícím, dá v sázku vše, jen aby viděla cokoliv ze zakázaného města. Vrátil se do něj život? Puls 3, děsivější než jeho předchůdci, je intenzivním a šokujícím zakončením celé trilogie. (oficiálny text distribútora)

Dubro

Joel Soisson po dvojke neprestal pulzovať a natočil ďalší viblejo film. Nadviazal na predchádzajúce nevydarené pulzy a vybral si k tomu ochotníčku menom Brittany Renee Finamore, ktorá mu určite zaplatila, aby mohla v tomto zúfalstve účinkovať. Príbeh je tentoraz jednoduchší a priamočiarejší ako u dvojky, demencia však na tej istej úrovni a na natáčanie si Joel zrejme požičal z úspor invalidného dôchodcu. Podľa výsledku mu po skončení natáčania muselo ostať aspoň na dva balíky marlboriek a tak mohol rozfajčiť celú filmársku partiu v počte tak maximálne päť ľudí a jeden pes. Doporučujem len divákom, ktorí pretrpeli predchádzajúce dve časti. Jeden a štvrť hviezdy za odvahu. ()

Brano

Tak toto bolo strašne dementné zakončenie výbornej jednotky. Putovanie hlúpej puberťačky, ktorá si otvorí laptop a priatelí sa s duchmi (magnetickými vlnami), ktorí vyvraždili takmer celú planétu. Navyše v úplnom závere im umožní dostať sa do ľudského tela a znemožní záchranu sveta. Okrem stupídnych konaní postáv je film úplne bez atmosféry. Ani jedna "ľakacia" strašidelná scéna. Technické spracovanie bolo tiež dosť slabé. /20%/ ()

Hellknight12

Ukončenie trilógie je dosť smutné. Príbeh pokračuje pár rokov po skončení druhého filmu. Za mňa najslabší scenár a veľmi zlá voľba hercov. Herci sa snažia hrať svoje úlohy čo najlepšie ale bohužiaľ poriadne tu nie je čo hrať. Koniec bol akože happy end, ktorý sa mi vôbec nepáči. Film odporúčam len ľuďom, ktorý videli predchádzajúci film a zaujíma ich dokončenie príbehu. Ak film neuvidíte nič sa nedeje. Celkové hodnotenie za mňa je 30%. ()

Jayem odpad!

Po dvojke som si myslel že už nič stupidnejšie byť nemože. Ale ako to už byva v poslednej dobe zvykom, može to byť 100x horšie. Dej sa odohrava 7 rokov po druhej časti okolo dvievčiny, ktora sa asi 3/4 filmu len prechadza. A v tom zvyšku zostalo miesto na tie stupidne dialogy a dej ktory by vošiel aj do večernička. ()

cariada

Tahle serie je celkem povedená. A třetí díl se zdál velice pěkný hlavně první polovina, kdy (krásná) Justin putuje krajinou do města je skvělá. Pak jako by tomu docházel dech, přesto je to pěkná podívaná, čekal jsem to mnohem horší vzhledem k hodnocení. Ps-kde vzala Justin mobil? Nák mě to asi uniklo, ale našla jen notebook. ()

• Natáčelo se v americkém státě Louisiana. (Terva)