Dračie diery 2

• Česko Dračí doupě 2 (viac)

Příběh Vás vtáhne do temné říše fantazie. Zlý kouzelník Damodar připravuje zlověstný plán pomsty proti Izmerskému království. Berek, vyznamenaný bojovník, a Melora, nezkušená kouzelnice se vydávají do bitvy proti Damodarově obrovské armádě strašlivých nestvůr, létajících harpií a ledových draků, která má splnit kletbu a připravit je o kouzelné žezlo. Berek a Melora vytvoří vlastní armádu, aby se jim podařilo kletbu zlomit... (oficiálny text distribútora)

Gadamf

Kvalitatívne to na tie 3 síce nemá, ale cítiť z toho pravú fanúšikovskosť, a preto môžem odpustiť ten lacný strih, réžiu, efekty, atď... Minimálne keď tento film vyvolá poriadnu chuť zahrať si "Dračko", tak si myslím, že je úspešný. ()

blondboss

Kde sa hrabe Game of Thrones so svojimi drakmi, že? Ale teraz už vážnejšie. Pokračovanie dračích dier prakticky v podobnom duchu ako jednotka, len som miestami mal pocit, že s ešte otrasnejšími vizuálnymi efektami, ktoré vyzneli ozaj céčkovo a malo to príliš nízkorozpočtový look. Ako fantasy žáner to celkom dobre funguje, ale všetko okolo toho je proste spracované príliš amatérsky. Myslím, že táto predloha si zaslúži o dosť epickejšie spracovanie. Hodnotím podobne ako jednotku. 35 % ()

Trinculo

Tento film má všechny prvky, které má i každá správné dobrodružství Dračího doupěte. Myslím, že se ani nesnaží být víc než zfilmovaným dračákem. A to je dobře. ()

Holusacek

Film se zbavil předchozího režiséra a to bylo v podstatě dobře,dostal však dalšího takového noumu,který kopíroval předchozí dílo jak se jen dalo a aby to nevypadalo nápadně doplnil film svou vlastní fantasií.Folm opustil českou zem a šel se točit do vzdálenější Litvy.Fantasy triky fajn a všechno to poskytovalo průměrnou zábavu,které když je moc...škodí.-zkopírovaný děj minulého dílu,pouze průměrné triky,krátké akční scény +prostředí,zajímavý obsah,lepší představitelé ++-=55% po prvím díle mě zaujalo,že je díl druhý,když se však úplně měnilo osazenstvo (kromě Damodara-Bruce Paynea) nebylo co rešit.Jinak byl film byl překvapivě laciný,na některé triky jsem se opravdu divil. ()

Eygam

SPOILERY Nechápu, proč to má o asi 20 % lepší hodnocení než předchozí díl, protože to je stejně otřesný (snad i otřesnější), ale dobře. Triky jsou špatný, ale to by se sneslo. Děj se nese v duchu nepříliš originálních zápletek dobrodružství D&D, tedy že postavy jdou na místo A, kde najdou mapu k místu B, kde získají cosi, čím porazí záporáka, a cestou jeden umře. Herecké výkony jsou někde za hranicemi snesitelnosti (hlavně momenty typu The orb is MINE). Skript si moc práce nedal - já osobně obvykle většinu chyb tohodle typu přehlížím, ale tady to prostě řvalo (asi nejšílenější je závěrečná scéna s hlavní hrdinkou na věži, kdy se kolem ní neustále mění počet přátelských kouzelníků). V logice děj občas vykazuje mezery o velikosti Macochy - proč se například skupinka duchů pohybuje nad zemí, ale u vody se zastaví, se nejspíš nedozvíme. Menší úlitby ději, jakože ty největší "heroes of the realm" naprosto konsternuje, že na truhlici je past, už jsem nějak přešel. Na druhou stranu potěší, že tentokrát se film vážně drží pravidel D&D, třeba kouzelnice jednou mluví o tom, jaká kouzla si na den připravila, a postavy občas zjevně používají schopnosti z pravidel, což je ten jediný důvod, proč tomu dám 1* (protože jsem to čekal už u prvního filmu, kde se o tom nedalo mluvit). ()

Kalda69

Lacine triky, slabsi herci ale spickove zpracovani AD&D. Nemohu si pomoci ale po x filmech s univerzalnima postavama umejicima cokoliv je toto jako svezi vanek oprasujici principy advanced dungeons and dragons a postavy zde opravdu jednaji podle sveho povolani (kouzelnice, zlodejicek apod.). Lepsi zpracovani jsem jeste nevidel, takze za me plny pocet hvezd :o) ()

furrec

Oproti prvému, dosť amatérskemu dielu, je toto pokračovanie podstatne vyzretejšie a "dospelejšie". Netreba čakať síce nejaké zázraky, ale kto má rád fantasy si určite príde na svoje... ()

fandula

Jednička mi přišla poněkud lacinější záležitost bez děje.Intersonic je taková ta (CSFD) tmavě zelená společnost ve které nejsou ty herecké výkony moc dobré.Ale tak tenhle film odsejpal i když byl často akčí v částech které by zas tak akční být nemusely. ()

Jurator

Jsem rád, že se filmaři poučili z jedničky a využili šance uklidnit naštvané milovníky fantasy, kteří se z prvního pokračování dodnes nemůžou vzpamatovat. Dvojka už se mezi ostatní snímky ve svém žánru může zařadit bez ostudy, i když je fantasy děl pro celou rodinu pořád jako šafránu. S Pánem prstenů se zatím nemůže měřit nic, ale třeba se mu v budoucnu minimálně něco vyrovná. Jen tak dál! ()

Boban_23

** 1/2 Myslím, že z tohohle filmu se dalo vymáčknou daleko víc. Někdy krapet nesrozumitelná dějová linie, z prstu vycucané dedukce a někdy dost neomalené efekty filmu na kvalitě zrovna dvakrát nepřidají. Kdybych jen neměl tenhle žánr tak rád ... ach jo ach jo. ()

Crucifere

Film, který se tváří příliš vážně, ruka v ruce s amatérskými efekty a (ne)herectvím postav s příliš upjatými tvářemi, působí strašně zoufale a myslím si, že kdyby se námětu chopil schopnější a hlavně majetnější režisér, snímek by vypadal úplně jinak a byl by mnohem epickejší. Takhle je to bohužel podprůměr, i když snaha se musí ocenit. Milým překvapením pro mě ale byli neznámé krásky, elfka a barbarka, díky kterým šlo hodnocení rozhodně víš. ()

mpet

Když se překousne lacinost, kterou film působí, je to docela solidní podívaná. Ačkoliv triky jsou strašné a herci jsou vyhrabaní odkud se dalo, celkově to na mě působilo docela dobře. Asi za to může podoba s RPG, které tak strašně rád hraju. ()