kuri-noha

Nejlepší motoristická show, kterou si lze představit. Britský původ, trojice skvělých moderátorů a nekonečný rozpočet BBC zaručují co rok skvělou podívanou, na kterou čekají diváci na celém světě. Největší lahůdkou jsou speciály, které kvalitou zpracování vyrovnávají ty nejvýpravnější dokumenty. ()

ssarka

anglický humor od 3 moderátorů,kteří se hledali,až se potkali..netestují jen drahá auta,ale i totální starý křápy a při každém díle brečím smíchy...z pěti hvězd dávám 10...love you guys ()

Halilika1D

Auta mě NIKDY nezajímala, ale Top Gear miluju. Nesleduju ho sice pořádně, ale když už, tak se náramně nachechtám. Jejich úpravy aut (limuzíny, vlaky, domy...) jsou absolutně geniální. Stejně tak jejich rozhovory s hosty a jejich závody (David Tennant, Matt Smith, Rupert Grint, Simon Cowell, Michael Gambon...). ()

nudlis

Nejluxusnější pořad o autech, jaký kdo zatím stvořil. Suchej britskej humor, netradiční závody a srovnání a samozřejmě tři "králové", kteří si ze sebe navzájem pořád utahujou, to dělá atmosféru, kterou ostatní podobný pořady je tiše závidí a zhusta kopírujou. Ale Top Gear je jen jeden. ()

Tumbik

Naprosto geniální seriál. Hammond, Clarkson, May je opravdu vynikající kombinace. Skvěle se doplňují. Tento pořad je určen pro všechny, i pro ty, kdo nemají rádi auta, nebo se o ně nezajímají, protože se pořad pokouší především pobavit, a to se mu daří na 1*. Škoda, že toto trio ted' končí. 100% ()

Werrona

By člověk nevěřil, že může být pořad o autech tak zábavný. Otázka zní jestli to bez Jeremy Clarksona bude ono :/. Aby to bez tohohle angličáka s prořízlou hubičkou neskončilo jako Autosalon druhé kategorie. ()

Michal118

Tento legendární britský TV pořad považuji za ten nejlepší. Bude bavit rozhodně každého, co se aspoň trochu zajímá o auta a i ostatní. Tento pořad si prostě zamilujete. 100% ()

Pacas

Mé hodnocení se týká doby před odchodem Orangutana, Křečka a Kapitána Šneka. Viděl jsem pár "nových" dílů a nebudu to měnit . . . vím že to je klišé . . . ale není to ono. ()

FuLister

Asi ten nejlepší pořad o autech na světě. Proč tomu tak je, je asi jasné. Humor, neuvěřitelné kousky, které by nikdo jiný nevymyslel a ani nezrealizoval a skvělé trio moderátorů. Co víc dodat. ()

Stingray

Objevení Top Gearu mi totálně změnilo představu o pořadech pro milovníky aut.Ty filtry,úhly kamery a pak hlavně věci,které ti tři provádějí se vším co má i nemá motor(ale hlavně,že to má kola..)....Co vychází česká mutace Top gearu přestaly pro mě ostatní auto-časopisy existovat. Díky pánové! to je automobilovej orgasmus. A Clarkson je bůh! ()

sugar80

Naprosto výjimečný televizní pořad, v němž Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May komentují novinky z oblasti automobilů. Na rozdíl od českých motoristických pořadů se mohou spolehnout na své zevrubné znalosti aut, na štědrý rozpočet BBC a také na kvalitní scénáře s velkou porcí humoru. Až uvidíte tohle, už nikdy se nepodíváte na Auto Moto Revue s pocitem, že to není zas až tak špatné. V porovnání s Top Gearem je. Clarkson, Hammond a May představují zejména vozy vyšší třídy, obzvlášť fanoušci supersportů si přijdou na své.______ PLUSY: Všudypřítomný humor, odbornost moderátorů, hromada nápadů.______ MÍNUSY: Nechápu, proč u nás neběží na celoplošné TV (edit: Tak už se konečně někdo v TV probral...) ()

ReproBoy

Nejlepší a nejrealističtější dokumentární komedie. Přes skvělé hlášky Clarksona, přes perfektní kameru, jejich bláznivé tour de america apod. se jedná o jednu z nejzábavnějších show vůbec. ()

fojťan

Jak mám rád auta, tak nemám rád anglický humor. Styl těhle pánů, kteří se promenádují ve studiu TG pod nosy tlupy nadržených diváků, mi prostě nesedí. A ty jejich kecy už vůbec ne. Na druhou stranu nemůžu opomenout objektivní kvality této šou, která se díky svému jménu dostane s kamerou prakticky kamkoli. A to stojí velké, velké úsilí... Palec nahoru za snahu, palec dolu za provedení. Průměr. ()

Scott4

Bez debat nejlepší pořad o autech..i když tady jsou auta až na druhém místě :-). Velmi zábavné, neortodoxní humor, neuvěřitelné nápady a Jeremy Clarkson dělají z tohoto pořadu něco extra. Jsem rád že i u nás díky televizi Prima Cool může tento pořad sledovat i široká věřejnost. ()