Petra46

Na to, že jsem žena, bych své znalosti o autech nazvala mírně nadprůměrnými (možná také díky pravidelnému sledování Top Gearu). Mám sice raději motorky (již 13 let jsem horlivým fanouškem Moto GP), ale dokáži ocenit i pěkné auto. Ale kdyby to byl jen obyčejný seriál o autech, kde by se mluvilo pouze o nezáživných technických parametrech vozidel, v žádném případě bych tím neztrácela čas. Jenže on to zas tak obyčejný seriál není! Je to totiž naprosto perfektní zábava (vlastně často velmi nekorektní zábava). Žádný jiný seriál, televizní pořad, show nebo cokoliv jiného se nevyrovná tomu, jak se bavím právě u Top Gearu! A pak že Britové nejsou vtipní. ()

Suchoš

Naprosto bezkonkurenční pořad o autech, který v podstatě ani nesleduju kvůli těm autům, ale díky svéráznému humoru pánů Clarksona, Maye a Hammonda. Obzvláště pak speciální díly (Botswana, Cesta do Betléma, Jižní Amerika, Dobytí severního pólu,...) opravdu vždy stojí za to. ()

mmajjkii

Je to celkem povedené i komentátoři jsou sympatičtí. Vůbec celý pořad je poměrně vtipný a hosté jej velice hodně oživý, ale je Vám to k ničemu pokud se o auta nezajímáte. IMDb 7/10 ()

Reddman

Jednoznačně nejlepší pořad o autech jaký si lze přát. Parádní nápady, vtipní a sympatičtí protagonisté..prostě pecka. Tohle se navíc díky své vtipnosti a hravosti může líbit i divákům, kterým auta zase tolik neříkají. ()

agent_barton

Může existovat pořad o automobilech, který je vše, jen ne v žádném případě objektivní? Odpověď je: "Ano, může a pochází, světe div se, z konzervativní motoristické země za kanálem La Manche." Pořad svými netypickými automobilovými testy, soutěžemi a debatami mezi trojicí moderátorů s přezdívkami orangutan, křeček a kapitán šnek dokáže zaujmout a přitáhnout ke sledování nejen benzínové šílence, ale i zaryté odpůrce automobilových sportů. Třešničkou na pověstném dortu jsou pak tzv. speciální díly, behěm kterých se známá trojice vydává na cesty napříč středním východem, tropickým deštným pralesem či Indií s humorem jím vlastním. ()

Eradin

Šílený milovník rychlosti, vzteklý křeček a vystudovaný pianista o autech převážně (ne)vážně. Že to zní šíleně? Možná, ale i tak je to pecka! ()

sebinho

Njlepšia relácia o autách, v ktorej niekedy o tie autá ani nejde. Britský humor nadovšetko. Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond sú najlepšou moderátorskou trojicou akú som videl. ()

MotMotkovich

Občas trochu trapné, ale jinak se na to dá dívat velice dobře. Jde vidět, že mají velký rozpočet - to nespočetné množství zdemolovaných aut mluví za vše. Nicméně nebýt Jeremyho, tak by to byl "jen" seriál o autech, což naštěstí není. Člověk se může těšit na spousty bizarních testů nepřeberného množství aut od těch nejlevnějších až po opravdové sběratelské kousky. Když to budu hodnotit v kategorii "dokumentární seriál o autech" tak 100%. ()

Tomik9

Nejlepší seriál o autech, který existuje. Dozvíte se spoustu věcí o nových autech a také je v tom spoustu šílených výzev, srovnávání, prostě hafo zábavy. Nejradši mám Jeremyho. ()

maxmajky

Bezkonkurenčně to nejlepší ze světa aut, pořad na který se dívají i ti, kteří auta vůbec nemusí, ale čekají na nějakou Clarksonovu hlášku. Největší podíl na gigantickém úspěchu má naprosto sehraná trojice moderátorů, bez kterých by to byl jen další běžný pořad o autech. ()

mcamino

Tady se dozvíme všechno o autech a nic víc. Navíc vtipně pojaté, super, super, super. Jediné, co mi vadí je, že buď koukat na originál, nebo koukat po půl roce, kdy už nic není aktuální. Ale dabing stejně stojí za 2 věci, takže pokud hodnotím originál, plný počet. ()

k.s.A

Pro mě je to nejlepší a nejzábavnější pořad o autech. Nejvíc mě baví díly, ve kterých se Clarkson, May a Hammond vydájí někam do světa, aby projezdili různá-strašná místa s nějakýma ojetinama- to je vždycky sranda!!! Jelikož auta miluju a u tohohle pořadu se navíc skvěle bavím a nenudím se, tak dávám 5*****!!!!!!!! ()

Reenergy

Motoristická show, které není jenom pro motoristy. Když jsem před pár lety přepínal televizi, narazil jsem na tento pořad o autech, který byl jiný než Autosalon a jiný, než všechny pořady o autech co jsem, kdy viděl. Byl natolik odlišný, že mě jako člověka, kterého auta nezajímají, přesvědčil se na něj dívat a co víc, podívat se i na starších 20 sérií, které jsou také plné jedinečného humoru, nápadů a hvězdných hostů. ()