Keď vášnivá krasokorčuliarka Jackie Dorseyová (Christy Carlson Romanová) dostane v skupine dvojích nového partnera, majstra extrémnej jazdy na in-line korčuliach Alexa Harrisona (Ross Thomas), vzduchom lietajú iskry a napätie by sa dalo krájať.  Pod trénerským dohľadom Jackiných rodičov, olympijských medailistov Douga a Kate Dorseyovcov (Scott Thompson Baker, Stepfanie Kramerová), musí táto nesúrodá dvojica neustále bojovať o to, aby si naceste ku sláve a olympijskému zlatu rozumela na ľade i mimo neho. Ale tak ako súťaž naberá na obrátkach, prerastá ich vzťah športové rozmery. (TV JOJ)

Hunys

Tak druhý díl a mě se zdá, že je stejný jako první díl. Jiná obsazení, jelikož se posunula generace, ale problémy a čas a další věci jsou stejné. Ještě to ušlo, ale bojím se třetího dílu. ()

rytir1

Proč američané musí zničit všechny slavné krásné romantické komedie debilními pokračováními netuším. Dvojka ještě ujde, ale obsazování typických dnešních šamponků a další díly už ne. ()

wdc

Romantika + krasobruslení, drama. Lepší výběr havního páru než jednička, mělo to více šťávy, emotivnější, zábavnější, modernější, více uvěřitelné. ()

complex

komplet, ale komplet prerobená klasická jednotka, s novými hercami a prerobeným vzhľadom... po jednotke absolutne nezaujme, lebo je to fakt len film, ktorý chce zarobiť na celkom úspešnej jednotke... skoro odpad... ()

Legi36 odpad!

S prvním dílem se to nedá srovnat. Hlavní hrdinové jsou chvílema nesnesitelní, slabý scénář a málo nápadu, v podstatě vykrádání původního skvělého filmu.Nesympatický herci.Prostě hodně velký kýč!! ()

St@B

Z toho hodinu a půl trvajícího filmu byla dobrá pouze jedna cca dvě minuty trvající scénka z hospody. To je trochu málo, ale upřímně řečeno, nic převratného jsem od tohoto dílka ani nečekal. ()

sun.eagle

S prvním dílem se to nedá srovnat. Hlavní hrdinové jsou chvílema nesnesitelní, slabý scénář a málo nápadu, v podstatě vykrádání původního skvělého filmu, když dva dělají totéž není to totéž. ()

BenNat

Levná kopie prvního dílu, ve které je alespoň místy na co koukat, ale v podstatě od první minuty stoprocentně víte, co se bude dít a do konce vás už naprosto nic nepřekvapí. Oba herci jsou sice celkem sympatičtí, ale to dobrý film prostě neudělá. Navíc mi zcela zásadně vadily nějaké zoufalé krasobruslařské chyby: tak například, závod se vždy jezdí za rosvícené haly, nikdy ne za reflektorů, sportovní páry musí skákat trojité skoky, teda přinejmenším pokud chtějí (chtěly) vůbec pomýšlet na turínský olympijský vrchol. Možná se ve mě probouzí, pokud jde o krasobruslení, určitý perfekcionalismus, ale nemůžu jinak. Za jediný světlejší moment považuji trénink Alexe v dětstké krasobruslařské škole, to působilo mile. Jinak bych si ale přála důstojnější pokračování. ()

Ospalek odpad!

Námět úplně debilní. Výběr herců - to musel vybírat nějaký mentálně postižený člověk! Takovou slaďárnu jsem viděl mnohokrát a s tak příšernými hereckými výkony se to vážně nedá :-). Radši si půjdu pustit nějakej trhák nebo se pozvracím :-). ()

wooler

Příjemné. Skoro úplně stejné jako jednička, tady partner krasobruslařky předtím nestál zřejmě na ledě. Pár jedenáctiletých holčiček ho to naučilo a za několik měsíců jsou na olympiádě. Přesto to bylo příjemné "drama" a film jsem s LEHČÍ hlavou spokojeně dokoukal. ()

Megahead

Jednotka bola celkom zaujímavá a bolo to niečo nové. Dvojka prvú časť príliš kopíruje, no je o dosť slabšia. Áno, má pár nových momentov, napr. skákanie na kolieskových korčuliach, surfovanie, ale ostatné časti kopírujú až príliš jednotku. Nuž a najväčšia blbosť je akože "romantický príbeh". Típek začne úspešne baliť svoju neskoršiu krasokorčuliarsku partnerku na pláži, následne sa z nich stane súťažný párik, pričom sú si stále bližší a bližší. A keď už skoro dôjde na bozk, na druhý deň sa spolu sprchuje v jej dome s inou ženou, a to s predošlou blond priateľkou. O pár hodín blondke vysvetlí, že ho to ťahá ostať pri korčuľovaní a pri súčasnej korčuliarke. Následne po hádke sa opäť vráti k pôvodnej blondke, zasnúbia sa a po súťaži sa majú vziať. A keď mu korčuliarska partnerka vyzná city, ktoré nakoniec ani cez dvere nepočuje, keďže je tam namiesto neho blondka a on v sprche, všetko mu to docvakne, rozíde sa s ňou a ide za partnerkou a novou láskou. Teda to je "romantika" - chlapík raz oblbuje jednu, potom druhú :D. ()

momomoo22 odpad!

Ako mám  rada jednotku, tak toto pokračovanie  je strašne  slabé, nekvalitné.  Hlavná  hrdinka, dcéra hrdinov z pôvodného  filmu, sa má aroganciou na nich podobať, ale scenárovo je to hrozné a je strašne  nesympaticka postava. A hlavny hrdina tiež nič moc. Príbeh slabý. ()