Strážcovia vesmíru

• USA Power Rangers Wild Force
USA, 2002, 14 h (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Lior Rosner

Ricardo Medina Jr., Alyson Sullivan, Phillip Jeanmarie, Jessica Rey, Jack Guzman, Ann Marie Crouch, Ilia Volok, Sin Wong, Danny Wayne, Erin Cahill (viac)

Päť vyvolených tínedžerov obdarených výnimočnou silou chráni Zem pred silami zla z vesmíru a s pomocou Zordov bojuje proti vzkriesenej zločinnej moci Orgov. Americký akčný fantazijný seriál (oficiálny text distribútora)

pasqviL odpad!

Ohromující jeden díl rozvrstvený do tisíců dílů jen s dvěma úpravami změna "nestvůry" a konečného "ftípku". GO GO Power Rangers ()

Juri-Sai. odpad!

jop přidali jim do pracek zbraně aby se neřeklo že vše sflákaj ručně a zároveň měli trhák pro shopy pač každej ujetej člověk si chtěl koupit ten kravinec co má jeho oblíbená postavička. Nemůžu si pomoct ale příjde mi to jako kdyby sme se koukali na dospělé teletubbies s nádechem brutalismu. Tinki vink po a dipsi nebo jak se jmenovali se akorát přejmenovali na drsnější postavičky stylem červený strážce, žlutý strážce a podobně ()

blondboss

Po akej takej Time Force sérii prichádza ďalšia a tvorcovia sa vrhnú rovno do džungle s množstvom mechanických divokých šelm a potvor, ktoré zrejme majú ulahodiť oku diváka. Pre deti možno fajn, ale normálny dospelý len proste mávne rukou a pôjde robit niečo zmysluplnejšie, ako pozerať takýto shit. 20 % ()

HorstFuchs odpad!

tak tohle je odpad nejodpadovější :-), fakt bych se musel hodně namáhat abych si vzpomněl na něco horšího... chtěl bych vidět člověka, kterej tenhle megashit vymyslel, ten to v hlavě nemůže mít v pořádku. ()

N.ev.E odpad!

Hmm... Pekný brak. Myslela som si že Mighty morphin´ Power Rangers je ten najhorší seriál, aký môže človek vidieť, ale mýlila som sa. Pripadá mi, že toto je ešte horšie. Odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad! Proste hrúza! ()

Hellbilly

Ja to spolu s povôdnými Mighty Morphin považujem za najlepších Power Rangers. Je to trošku odlišné, viac mystické a fantazijné(aspoň niečo). Je to 40x to isté, ale je to klasika. ()