Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

DandaPiper

Just My Luck řadím k těm lepším filmům od Lindsay a řekl bych, že tenhle není ani tak moc dětskej, jako ty předešlý, takže je rozhodně pro šírší škálu diváků. Navíc jí to tady fakt slušelo, což už se dnes zase tak často nevidí. ()

Lina

Jednoduchoučká prvoplánová komedie, kdy dost často můžete odhadnout, co bude dál. (Ano, ten fén se pokazí a ta židle se rozpadne; jen až takovou zkázu deštníku jsem nečekala.) Naštěstí se pořád něco děje a díky tomu aspoň nehrozí, že usnete, jako u jiných podobných filmů. Romantické představy o lásce samozřejmě končí u polibku. Zvláštní je, že kariéry představitelů hlavních postav šly potom opačným směrem, než jak to vypadalo tady na začátku filmu... ()

*Fish*

Vyborna oddechovka s myslenkou, ktera tu snad jeste nebyla. Ano, neco se stestim uz bylo, ale takto to nikdo nepojal, a musim rici, ze cloveku bylo vzdy az lito toho, kdo si zrovna odnasel sve porce smuly. Lindsay Lohan super, Chris Pine taktez. Takze, vy "znalci", co muzete jen filmy s myslenkou, tato komedie vam minimalne jednu urcite nabizi ;-) 2 Balu...: Nevnucuj nikomu svuj filmovy smak. Pubertacka nejsem, Bravo ani CosmoGirl nectu (pouzivam jine informacni kanaly). ()

Eleanai

Od tohoto filmu jsem neočekávala vůbec nic. Dozvěděla jsem se o něm pouze při prohlížení infa o Samarie Armstrong, a tak jsem si řekla ok, mrknu se, jak zase hraje.Pominu-li to, že všechny komentáře, které k tomuto filmu padly, ať už pozitivní či negativní, mají pravdu, musím říct jedno, když je člověk znuděný a smutný, jakákoliv romantická komedie tohoto duchu ho pohladí. Zápletka byla milá, jen příliš jasná v prvnívh deseti minutách filmu. Linsday Lohan podle mne hrála stejně jako vždy - tudíž průměrně. Samarie jsem si vychutnala opět díky skvělé trošku uhozené povaze. Kapela, která figurovala ve filmu, byla na můj vkus příliš "vyumělkovaná" a pokud v USA ted mají opravdu jen takové 'boysbandy', díky bohu za české odrhovačky. na druhou stranu, byly tam i vtipné momenty (např. Drahá hovínka :cD, apod.) a tudíž neprotestuji ani neskáču radostí. Příjemný film pro nenáročného diváka, a budu-li upřímná, sem tam i můj mozek, duše i srce potřebuje pauzu od silných snímků. ()

LucMosss

"Tak jsem si znova na delší dobu vymyla mozek..." Toť má první věta po skončení filmu. Klasická komedie s poutavým, avšak nereálným námětem, líbivou ústřední dvojicí a nemelodickou 'hudbou'. Co dodat? Zhlédla jsem jej dokonce, ovšem vůbec mi nevadilo časté odbíhání do koupelny, či kuchyně. Na to, abych si vyčítala, že jsem neviděla vše, byl tento film až příliš nezáživný a prkenný. Udělila bych jen jednu hvězdičku... Jen tu druhou věnuji Lindsay Lohan, jíž jsem měla kdysi velice v oblibě. ()

faktor_xx

Veľmi zaujímavá myšlienka...nejedná sa o super výkony a ani o nejaký super film...čo si budeme klamať....ale film ma milo prekvapil...dej celkom slušný, jeho výstavba predvídateľná, herci v pohode, L. Lohan bez problémov a krásna, Ch. Pine úplne v pohode...divák nemôže očakávať nejaký "nadupaný" dej či herecké predstavenie, ale je to veľmi slušný film na vzhliadnutie vo dvojici alebo aspoň na strávenie jedného večera... podľa mňa úplne pohodový film, od ktorého nesmiete čakať veľa, a predsa dostane slušný nápad premietnutý na takú silnejšiu hodinku a pol....možno by to chcelo viac prepracovať dejovosť, ale potom by to stratilo svoju primárnu funkciu...jediné čo sa dá surovo vyčítať sú niektoré trápne vtipy a momenty, ktoré by sa nestali ani tomu najväčšiemu smoliarovi pod slnkom...65% za tú pohodovosť a muziku,,,, ()

nuwer

**** Dávám s ohledem na to,že jako romanticka komedie pro uterní večer na zabití času,mě to maximálně pobavilo. Zasmála jsem se ,líbilo. ()

allegria

Jednu hvězdičku dávám pouze za konec, kdy se oba hlavní hrdinové začali chovat normálně. Jinak mě celou dobu rozčilovalo, jak hloupé proměny to byly - jestliže někdo má smůlu, okamžitě se z něj stane debil, kterej neumí chodit, místo mluvení heká a ječí, neumí se najíst, na všechno kouká s otevřenou pusou a vůbec vypadá, jako by utekl z ústavu pro choromyslné. Tím to všechno spadlo hluboko pod úroveň.Tvůrci filmu nemají zřejmě cit pro míru. Jestli ta nadsázka měla být směšná, tak jsem se ani neusmála. Přece smůla ani štěstí nemění od základu ani povahu, ani inteligenci. ()

SuzieS

roztahnute. Ikdyz mam ty herce normalne rada, tady jsem k nim absolutne nemela vztah. Prehnane. Nudne, vubec mi to neudrzelo pozornost. ()

jcall2bad

Tento film by měl vykonat to, v co fanoušci Lohanové nepochybně doufají: přesvědčit obecenstvo, že dokáže utáhnout film, který není jen pro pubescenty. Otázkou ale zůstává, kolik lidí tento film vyhledají, aby to mohli zjistit. ()

sin34 odpad!

Zanr romanticka komedie je mi velmi blizky a mam ho rad. Ale co bylo tohle? Mozna originalni napad o prenaseni stesti a smuly,ale prave to me na filmu stvalo asi nejvic. Nebyl jsem schopny ho cely zkouknout a proto jsem stale posunoval dopredu, abych se dozvedel, ze tizeny happy end skutecne nastal. Davam odpad, jelikoz me predstava, ze film uvidim jeste nekdy podruhe, naprosto desi... ()

KakiBonham

Ve videopůjčovně to bylo dlouhé rozhodování - hrozně jsem potřebovala vidět kapitána Kirka jako roztomilého smolaře ve filmu pro náctky, ale od dob Protivných sprostých holek prošla Lindsay Lohan nepříjemnou metamorfózou v cosi Paris Hiltonovského. Nu což, na to by člověk neměl brát ohled. Díky bohu se ukázalo, že je to snímek dostatečně starý na to, aby se do něj tahle temná stránka Lindsay nepromítla. Není to žádné veledílo, ale jako odpočinkový roztomilý biják s Chrisem Pinem, který se tentokrát nechová jako naduté hovado, to postačí. ()

lapatata

Místy velmi vydařená a zábavná komedie. Dlouhé prostoje v podobě vystoupení rockové kapely mě dost obtěžovaly, občas se zde vyskytoval humor poněkud trapnějšího ražení. Každopádně když odmyslíte mrtvolně bledou tvář Lindsay Lohan, tak si opět uvědomíte, že to není vůbec špatná herečka. ()

mamarw

Americká romantická komedie- patří mezi klasické filmy svého druhu. Jen bych podotkla: jak má Lindsay Lohan ve filmu půjčené šaty od Sarah Jessicy Parker, že se mi teda nezdáli zas tak noblesní a krásný :-) Za nápad--- ** ()

rwa

Nic proti klišé na klišé, pokuď ovšem není hlavní hrdinka hrubě nesympatická monstrkráva (multiplikováno navíc dubbingem mladé Vondráčkové...) a její protějšek pak cukrkandlový aseptický paňáca. Jinak jde o mimořádně sterilní "zábavu", kterou jsem dokoukal jen proto, abych byl oprávněn to ohodnotit... ()