Ako prísť o muža za 10 dní

• Česko Jak ztratit kluka v 10 dnech (viac)

Andie (Kate Hudson) je redaktorkou populárneho časopisu. Má  napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom,  ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce fešák, ale možno o to viac dravší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...? (TV Markíza)

Dever

Soundtrack David Newman: 1. Somebody Like You - Keith Urban [3:51] ,2. Good Day - Luce [4:06] ,3. Feels Like Home - Chantal Kreviazuk [4:41] ,4. Who Do You Love - George Thorogood [4:21] ,5. Let's Stay Together - Al Green [3:15] ,6. Follow You Down - Gin Blossoms [4:29] ,7. You're So Vain - Carly Simon [4:18] ,8. Kiss Me - Sixpence None The Richer [3:19] ,9. L-O-V-E - Fisher [2:37] ,10. Catch Me If You Can - The Beu Sisters [3:35] ,11. Weight of the World - Chantal Kreviazuk [3:34], ()

TeeAge

V horúci deň, keď sa vonku nič robiť nedá, človek zájde do kina a chytí tento kus. Pobaví, nepobaví - jedno je isté - keby tam neboli malé behajúce deti po sále, ktorých rodičia si očividne splietli kategóriu filmu - bol by som si to užíval možno aj viac. A hlavne v klude :D |Videno v CineStar ŠárošPatak, 2003| ()

Gilmour93

Zaroste princezna Sofie kapradím lásky, nebo bude nakonec po stíhací jízdě na motocyklu ve stavu pohotovosti? Zkuste hádat.. Co se romantických komedií poslední dekády týká, tak K.Hudson podává jeden z nejpřirozenějších výkonů, zatímco McC stěží balancuje na tlusté hranici mezi okouzlujícím šarmem a slizkostí. Chtěl bych vědět, kdo mu kdy napovídal, že se pro takové role hodí, protože když si třeba vzpomenu na jeho výkon v 13 Conversations About One Thing, tak potenciál pro dramatičtější role v něm rozhodně dřímá, ale on zkrátka raději bude mrskat před kamerou Krullem válečníkem.. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jestli mi ho opravdu chceš pojmenovat, tak mu aspoň vymysli něco pořádně mužného. Něco jako Tágo, Drsňák, Krull, král válečníků, ale ne princezna Sofie." Lepí se na něj, dolízá, kňourá, šišlá, zesměšňuje jeho mužství, otravuje s mladým kapradím, znechucuje mu basket, tahá ho od přátel a mě to má bavit? No to si pište, že mě to baví. Já jsem totiž zlomyslnej parchant a Ben je namistrovanej alfasamec. Ty opravdu nesnáším. Patří mu to, když se hloupě vsadil. Já se nesázím, o kariéru mi nikdy nešlo a tak by Andie nešťastnou náhodou proletěla zavřenými dveřmi přibližně po deseti sekundách svýho experimentu. Ben to ale musí vydržet. Jak já jsem si to užil. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 9/10 Hudba 5/10 Efekty 2/10/// +Kate Hudson září, perfektní zápletka, origiální námět -film rozdělen na 2 poloviny (ta druhá romantická)/// Film který pohladí po duši, zabavý a zlepší náladu. Téměř není co vytknout. Jen dodám že film by měl 3 hvezdičky (62%), protože nestaví na hudbě a nějaké efekty nebo výpravu zde hodnotit nemohu tak mu alespoň přidám celou jednu * za ten nádhernej dojem co na mě udělal./// Celkem 82%/// ()

• Náklady na výrobu byly zhruba 50 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (viac)