Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

Lilloos

Skoro až pohádkový začátek slušně odstartoval příjemnou komedii, která mě dostala svým nadhledem a optimismem. A taky sympatickou Lindsay, neuvěřitelné, jak moc se změnila... ()

char_t

Moc jsem nečekal, ale nakonec se z toho vyklubala celkem příjemná komedie. Dokonce i slečna LL byla snesitelná, místy dokonce fajn :) A ještě nesmím zapomenout pohodovou muziku kapely Mcfly, která si zahrála sama sebe. ()

t0ny

Štěstí ani smůla neexistuje a tento film se snaží ukázat svět s pravidly opačnými... Ačkoli má takový nápad velký potenciál, bohužel zůstává nevyužit. Je škoda, že je na tom stejně samotná Lindsay Lohan, protože herecký talent jí nechybí. ()

Anduril

Jedna z tých lepších romantických komédií čo som videl. Herecké obsadenie mi nevadilo, hudba bola fajná, príbeh a nápad nenudil a pobavil. Ale nič extra tu nenájdete... Mladí, najmä dievčatá, od 15 rokov by sa mohli na tom pobaviť. (aj keď sa tam občas vyskytnú trápne americké myšlienky...) ()

Hapretor

Na zabití času ok. Pro tupé zírání a odpočívání po práci na zahradě, když zaleze sluníčko. Lindsay není dobrá herečka, jen pohledná ženská. Asi to má těžký u producentů, aby dostala dobrou (nějakou) roli ... takže asi musí ... No, prostě mi nesedí ... Pochybuju, že by zvládla pořádnou vážnou roli v dramatu nebo thrilleru, přičemž by se na to dalo dívat. Howg ! ()

figliar

Aj keď sa jedná o pomerne predvídatelnú komédiu, príbeh je podarený a dvojica Lohan/Pine k sebe natoľko pasujú, že si predsa len zaslúži 4 hviezdičky. Romantika, klišé za klišé, ale aj tak si tento film kedykoľvek keď ide v TV dokážem pozrieť. ()

Amgis

Jo opravdu povedená komedie, není sice nejlepší z nejlepších ale je určitě podle mého názoru nadprůměrná! Možná že by si někdo mohl tento film dosti oblíbit. ()

bernajk

Je to pohadka, se vcelku originalnim nametem. V nekterych mistech mohli scenaristi vymyslet neco jineho originalnejsiho. Linsay je dost dobra. Kvuli ni dam o hvezdicku vice. Jinak film stoji za shlednuti. ()

Hovado

Lindsay je určitě zajímavá herečka, kterou čeká oslnivá kariéra, aspoň v to doufám, i když je to velká kámoška Paris Hilton. Doufám, že Lindsay nebude jen v novinávh jak je na odvykací kůře, ale že třeba získala nějakou nominaci nebo cenu. Just my luck je poněkud zvláštní romantická komedie. Od začátku se na nás valí taková zvláštní atmosféra pro mě nepopsatelná. Jako kdybych sledoval nějaké fantasy či scifi vždyt tohle není ani moc možné. Ale to nevadí. Myslím, že je to takový průměr. Ničím nepřekvapí a drží se zajetých kolejí. Přesně víme co máme čekat. ()

efim odpad!

Příšerná, nesmyslná a velmi nevtipná kravina s nulovými hereckými výkony a nudným a nesmyslným dějem. Naprostá ztráta času. ()

Torgal

Pozeralo sa na to celkom dobre, len to bolo prevídateľné až beda. Scenár ide presne podľa šablóny a humor založený na tom, že niekto niekam spadne, ošpliecha ho voda a tak podobne mi tiež moc nesedí. 5/10 ()

nikushaa

Priemerná romantická komédia s celkom originálnym nápadom, ktorá svoj účel plní a ozaj pobaví. Pomohla k tomu aj ústredná dvojica, ktorej úlohy sadli. Lindsay mi vôbec nevadila, skôr naopak a Chris Pine je sympaťák s talentom, na ktorého dobre díva :) Hoci bol dej dosť predvídateľný, film udržal moju pozornosť až dokonca a nebyť pár trápnych scén, zaslúžil by si o hviezdičku viac. Takto to je za 3* ()

dakarin

Oslovina, ale nějakého diváka nejspíše pobaví.... a proč ne ;-) Moderní princezna a klasický looser (pro kritičtější "lůzr" :-) trochu jinak, trochu nenáročněji, trochu mládežnicky... ()

Vabr

Jedná se o tu dvoutisícovkovou komedii typu, že má pouze originální nápad. Ze začátku je to vtipné, ale postupem stopáže to vtipné být přestane a je to spíše trochu už trapné. Před zhlédnutím jsem tu četl komentář, že bylo vtipnější, když Lindsay Lohan byla klikařka než smolařka a dost jsem se tomu názoru divil. Po zhlédnutí to musím jen potvrdit, podle mě měli prohodit role, bylo by to možná tak lepší. Vyhodnocení: Na jedno zhlédnutí to ale jde ()